Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır Erikli kullanıyorum.Saka suda fena değil Avrupa tad ödülü almış...Alternatif olur.5 10 19lt lerimiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Avcılar'dayım. Hamidiye 8tl yaptı gittim su arıtma bağlattım bugün. 2 damacana birden alıyoruz aylık 32tl yuh yani. Bnm su faturam 35-40 zaten bari 50-60 hepsine bir veririm artık.

Zaten suyu en az 3 saat sonra getiriyorlar iğrenç bi servisleri vardı hanım başka su beğenmiyor diye bende zaten akşamdan akşama içiyorum diye önemsemiyordum ama artık pahalı oldu bu iş.

Herkese tavsiye ederim süper su arıtma işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

İstanbul Avcılar'dayım. Hamidiye 8tl yaptı gittim su arıtma bağlattım bugün. 2 damacana birden alıyoruz aylık 32tl yuh yani. Bnm su faturam 35-40 zaten bari 50-60 hepsine bir veririm artık.

Zaten suyu en az 3 saat sonra getiriyorlar iğrenç bi servisleri vardı hanım başka su beğenmiyor diye bende zaten akşamdan akşama içiyorum diye önemsemiyordum ama artık pahalı oldu bu iş.

Herkese tavsiye ederim süper su arıtma işi.

Hocam aritma makinesindem gecimcede suyun hicbir minerali kalmiyor ama yani vucuda yarari kalmiyor

• souledge S kullanıcısına yanıt
    Mineral filtresi de taktırdım, su mineral taşlarına sürtüp öyle geliyor.

Kaldı ko açıkçası şu güne kadar hiç duymadım mineral eksilmiş vücudumda diyeni vs de. Artı damacanalarda nekadar mineral var o plastikler içinde nekadar bekliyorlar muamma.

Illede mineral alsın vücudum diyorsan bi soda iç tamam işte. En kötü ihtimalle 3-4 günde bi dışardan 0.5lt su al iç çok elzem bişey değil bence okadar detaylar.

Bana kalsa çeşmeden de içerim, hanım kokuyor diyor diye bunu aldık. İstanbul da iseniz buyrun bize suyun tadına bakın, tavsiye ederim. Beğendim şahsen.

• JMaharaja kullanıcısına yanıt
    selamlar,

su arıtma olarak ne aldınız? ve fiyatı ne kadardı? öğrenebilirmiyim acaba? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

ayrıca şunuda söylemek istiyorum. soda demişsiniz. sanırım soda gazlı içeçek. maden suyu denebilir onun yerine. sanırım demek istediğinizde oydu. maden suyu gazlı içeçek değil. ama şişeleme yaparken mesela içindeki gaz kaçmasın diye bir takım endüstriyel işlemlerden geçiriyor olabilirler. yada başka işlemler yapıyor olabilirler. tam emin değilim bu konuda. ama maden suyu faydalıdır. diğerlerine göre az işlemden geçmiş sağlıklı bir içeçektir tahminimce. maden suyunun bir çok faydası var diye biliyorum şahsen ben oldukça içerim maden suyunu. teşekkürler. saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 31 Temmuz 2016; 12:39:32 >
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam,

Tecflo marka aldım forumda Tahir Bey satıyormuş bana birkaç tavsiyede bulundu bende aldım. Evet maden suyu demek istedim. (: Ya ben aslına bakarsanız doğal su olarak bi bizim köydeki çeşmeden akanın doğal olduğuna inanırım (kaldı ki onu da ilaçlıyorlar sanırım malum kireç olayı için mi nedir tam bilmiyorum) onun dışında bence tüm damacanalar vs işlemden geçen şeyler. Sonuçta dediğim gibi o damacanalar kaynağında şişelenip anında bize gelmiyor ki, kaç zaman bekliyordur kim bilir? Artı yine dediğim gibi bana pahalı gelmeye başladı artık bende su arıtma aldım tadı da çok güzel ben de eşim de çok memnunuz şimdilik inşallah ilerde de böyle olur daha dün taktırdık çünkü.

Rica ederim, saygılar şelale.. (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JMaharaja -- 1 Ağustos 2016; 15:04:20 >
    Hayırlı olsun.

damacana konusuda zaten plastikten ambalajlanıyor. plastiklerde bazıları daha çok zararlı. bazıları daha az zararlı olanlarından olabilir. ama sonuçta plastik zararlı sağlık açısından. su cam şişede olsa tamam belki biraz daha iyi denir. ama öylede değil. fiyatlarda pahalı olabiliyor damacanalarda. damacanalarda uygun kampanyada olsada baksak arıtma alana kadar yada başka bir alternatif olana kadar. bakalım artık. tekrardan hayırlı olsun.

saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 31 Temmuz 2016; 16:10:52 >
    Teşekkürler. Evet kesinlikle plastik zararlı ve bu dediğiniz gibi damacanada ve arıtmada da aynı şekilde kullanılıyor. Fakat arıtma daha pratik geliyor bana, enazından en az 2-3 saat beklemiyoruz sucuyu, ve daha ucuza geliyor vs. (: Tavsiye ederim arıtma işini, daha ucuza gelir size.
    sağolun hocam. zaten arıtma, damacanaya göre daha iyi. arıtmada da plastik olmasa iyi olurdu. maliyet olayı arıtmada da var sanırım. ama dediğiniz gibi damacanaya göre arıtma daha iyi.

ayrıca damacana kampanyaları da olsa ve haberdar edilse forum olarak iyi olurdu. diğer alternatiflere bakana kadar.

arıtma alana kadarda damacanalarda kampanyalı, fiyatları uygun olanları kullanma durumu var. bakalım artık.

tavsiyeniz için teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 31 Temmuz 2016; 16:26:17 >
    Evet öyle. Rica ederim efendim.

• ben cobanpinar kullaniyorum 5 tl yaninda 3 tane 0.5 lik su getiriyor yer istanbul sirinevler

• quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Yıllardır Erikli kullanıyorum.Saka suda fena değil Avrupa tad ödülü almış...Alternatif olur.5 10 19lt lerimiş.

erikli nestle aynı
  • quote:

Aleykümselam,

Tecflo marka aldım forumda Tahir Bey satıyormuş bana birkaç tavsiyede bulundu bende aldım. 500TL'ye aldım yanında sonradan değişmesi gereken 3 adet extra filtreyi hediye etti sağolsun ve cihazın kendisi 5 filtreli. Evet maden suyu demek istedim. (: Ya ben aslına bakarsanız doğal su olarak bi bizim köydeki çeşmeden akanın doğal olduğuna inanırım (kaldı ki onu da ilaçlıyorlar sanırım malum kireç olayı için mi nedir tam bilmiyorum) onun dışında bence tüm damacanalar vs işlemden geçen şeyler. Sonuçta dediğim gibi o damacanalar kaynağında şişelenip anında bize gelmiyor ki, kaç zaman bekliyordur kim bilir? Artı yine dediğim gibi bana pahalı gelmeye başladı artık bende su arıtma aldım tadı da çok güzel ben de eşim de çok memnunuz şimdilik inşallah ilerde de böyle olur daha dün taktırdık çünkü.

Hocam bende Avcilarda oturuyorum, Namık Kemal caddesinde. bende şu artıci alacağım kim bu Tahir bey? :)

• awdasase kullanıcısına yanıt
    tahir0734 T kullanıcısına yanıt
    Konuya çağıralım yardımcı olacağını umuyorum. (:
    @tahir0734
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

quote:

Aleykümselam,

Tecflo marka aldım forumda Tahir Bey satıyormuş bana birkaç tavsiyede bulundu bende aldım. 500TL'ye aldım yanında sonradan değişmesi gereken 3 adet extra filtreyi hediye etti sağolsun ve cihazın kendisi 5 filtreli. Evet maden suyu demek istedim. (: Ya ben aslına bakarsanız doğal su olarak bi bizim köydeki çeşmeden akanın doğal olduğuna inanırım (kaldı ki onu da ilaçlıyorlar sanırım malum kireç olayı için mi nedir tam bilmiyorum) onun dışında bence tüm damacanalar vs işlemden geçen şeyler. Sonuçta dediğim gibi o damacanalar kaynağında şişelenip anında bize gelmiyor ki, kaç zaman bekliyordur kim bilir? Artı yine dediğim gibi bana pahalı gelmeye başladı artık bende su arıtma aldım tadı da çok güzel ben de eşim de çok memnunuz şimdilik inşallah ilerde de böyle olur daha dün taktırdık çünkü.

Hocam bende Avcilarda oturuyorum, Namık Kemal caddesinde. bende şu artıci alacağım kim bu Tahir bey? :)

Bende namık kemal cad. oturuyorum

Avcılarlı arkadaşları görünce bende arıtmaya geçmeyi düşündüm doğrusu

Buzdağı ve Taşkesti olarak ayrı ayrı 2 firmadan su alıyoruz tadım olarak gayet iyiler ama belli bir zamandan sonra maddi anlamda sıkıntıya sokabiliyor her hafta 1 damacana tüketiyoruz

Tahir bey konu hakkında yardımcı olursa bende arıtmayı düşününenlerdenim
  • Ankara Eryaman - Nestle'yi 9 TL'den alıyorum.
    Başka önerisi olan var mı
  • Bursa saka su; 7 TL

Bugün tadına bakıcam

• Valla arkadaşlar, ben kaynak suyu var ormanın içinde bozulmamış bir kaynak oradan dolduruyorum fırsat ve sıra için kendimde sabır buldukça
  • Cam damacanaya geçmeyi düşünüyorum, Ankara için yeni bir kampanya duyan bilen var mı ? Tavsiyeniz ne marka olur ?
  • Balıkesir merkez erikli su 5,25tl

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.