Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eriklidede nestledede kampanya var şuan ama önce nestleden erikliye geçip sonra nestleye geri geçiyim bari 2 tane pompam olur:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir/Güzelyalı'da bilboardlara asmışlar, bölgesel olabilir. Pınar su yeni abone 19 LT su 5 TL, ilk 6 sipariş 5'tlden. Farklı marka şişe teslim etmeniz lazım. Ben aldım tadı nestleden iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

İzmir/Güzelyalı'da bilboardlara asmışlar, bölgesel olabilir. Pınar su yeni abone 19 LT su 5 TL, ilk 6 sipariş 5'tlden. Farklı marka şişe teslim etmeniz lazım. Ben aldım tadı nestleden iyi.

Bölgesel olsa gerek zira Istanbul/Pendik te sitemize Pınar Su bayisi sitenize özel kampanya 7.5TL diye broşür bırakmış
  • javsu alıyorum bende gayet guzel ankarada 7.25

• neozine kullanıcısına yanıt
    Bugün Antalya'dan sipariş verdik 5 TL aldılar değişim ücretsiz. Bölgesel değil herhalde?

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    Ben de Ankara dan 5 tl ye aldım bit hafta önce. Bugün de 5 tl ye yeniledim.

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    Bugün aradım İstanbul Pendik Pınar Su Bayi ni özel kampanya fiyatımı 7.5tl dediler, 5tl fiyattan haberleri olmadığı gibi mümkün değil ama eski damacana ları elden çıkarmaya çalışan bayiler 5tl ye verebilir diye yorumda bulundu. Eski Damacana Sakarya dan dolanlarmış ve su fazla sert diye artık Bolu suyuna geçmiş Pınar Su

• 24lü şişe su kampanyası da var mı hiç?
  • Geçen ay Ankara'da Akyurt market ile Makro markette 6x1.5L su 3 TL kampanyası vardı biraz stok yapmıştım ama tükendi acaba Ankara'da benzer kampanyalar varmı
  • SoSca kullanıcısına yanıt
    Kayın suyu beğeniyorsanız ucuz oluyor, 5 lt 1.20 keçiörende birkan markette. gimat tarafında nevgrosta da 99 kuruş olması lazım.
  • Arkadaşlar,

Üçkuyular/İzmir bölgesine dağıtım yapan, ucuz su satan ya da çeşitli kampanyalar yapan firmalar hakkında bilgisi olan var mı ?

Doğa Su 6 lira, Frida Su 6,5 lira.. 5 liralık su içsem, bu sulardan bi farkı olacağını sanmıyorum. Özellikle tüp bayilerinde satılan sular ucuz oluyor ama denk gelemedim.

Şu an Pınar Su yeni abone 5 damacana su 5 tl. kampanyasından ilk suyumu aldım ama müşteri hizmetlerinin hatası nedeniyle firmadan soğumuş durumdayım. Defalarca "3 farklı damacana su siparişi vereceğim, sorun çıkmaz dimi?" diye sormama ve kendisi de "sorun yok, siparişinizi gönderiyorum" demesine karşın 1 damacana su geldi kapıya. Her defasında 1 damacana sipariş vermek durumundaymışım. 3 farklı damacanayı birden almak istemiyorlar sanırım. Ama ne telefonda sipariş alan ne de kapıya suyu getiren bir açıklama yapamadı bu durumla ilgili..

Şu an Nestle de kampanyadaymış sanırım ama bu gibi kampanyalar ile indirimli su almak yerine kalıcı şekilde indirimli su alabileceğim bir firma arıyorum şu an.

İzmir/Üçkuyular bölgesi için 4,5 - 5,5 lira arası su satan firmalardan haberdar olan varsa, bilgilendirirse çok memnun olurum.

Bu arada "o kadar ucuza su içmek sağlıkla oynamak" diye düşünmeyin çünkü en kaliteli suyu da kullandım, en kötüsünü de.. Açıklanan raporlara, çevreden duyduklarıma ve kendi deneyimlerime dayanarak genel olarak bir fark yok su firmaları arasında "kalite" açısından. Bu işi düzgün yapan 2-3 firma varsa vardır işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfadanz -- 30 Nisan 2016; 18:05:17 >

• alfadanz kullanıcısına yanıt
    Şu Pınar Su yeni abone 5 damacana su 5 tl. kampanyası Istanbul da neden yok acaba
  • neozine kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fikrim yok ama İzmir'deki Pınar Su bayilerinin de pek hoşuna gitmemiş gibi bu durum.
    Adam kapıya damacanayı getirdiğinde gayet bozuk bir sesle "sende mi kampanya için su söyledin" dedi.
    Su vermek istemez gibi bi tavrı vardı.
    Belki 5 su sonrası da almaya devam edeceğim, nereden biliyorsun, dimi?
    Adamlar "kampanya" denen şeyin "ne" olduğunun farkında değiller.
  • Ben suyu şileden doğal kaynaktan dolduruyorum harika bir tadı var

• alfadanz kullanıcısına yanıt
    çok doğru söylüyorsunuz, zira müşteri odeklı değil fahiş kar odeklılar, bu yüzden bayilerin çoğunun ömrü pek kısa sürüyor, 5tl pınar su kampanya İstanbul da bulamazsam yeni su kaynağı da lendilerinin olsun, çifte standart uygulamaları durumunda bu suyu almayacağım. Şu an kendim ana bayiden yumuşak plastik 19lt lik damacana saka su alıyorum 5tl ödüyorum
  • Aydın merkezde yaşayan arkadaşım var mı?

Hangi suyu kullanıyorlar, tavsiye ediyorlar, fiyat kampanya durumu nasıl, yardım edebilecek var mı?

• İstanbul fındıkzade de erikli damacana su fiyatı 10.5tl... Depozito 15... Ben foruma bakmadan aldım, siz almayın...

• pınar su alıyorum 5 tl'den 2 tane aldım da adam mayıs sonuna kadar dedi. mayıs'ta 4 tane almış olsam nasıl olacak? 1 tane de haziran'da alabilir miyim 5 liradan acaba? amasya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoSca

Geçen ay Ankara'da Akyurt market ile Makro markette 6x1.5L su 3 TL kampanyası vardı biraz stok yapmıştım ama tükendi acaba Ankara'da benzer kampanyalar varmı

çağdaş ta 6 x1,5 lt pınar su aylardır 2,99 tl
  • şırnakta emniyet kantininde karlıdağ damacana 4 liradan satıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.