Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ripo

quote:

Orijinalden alıntı: sanalexpress
    Evet hala 5 tl den iki hanemize alıyoruz. Sudan memnunum, şansıma bayi zamandalığı gayet iyi. Buzdağı bayisi gibi sağı solu oynamazsa fuska suya devam. Tavsiye ediyorum.

Fuska 8 TL. Aldım denedim içimi sert geldi. 5 TL'den alınabilir ancak 8 TL etmez.

Doğrudur hocam sert bi su, buzdağı suya benzetiyorum tad olarak. Fiyat şimdilik benim için cazip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalexpress
    Doğrudur hocam sert bi su, buzdağı suya benzetiyorum tad olarak. Fiyat şimdilik benim için cazip.

Gerçekten şanslısınız. Benim çevremde en ucuz damacana su 7 TL ve onunda PH'ı 7'nin altında. İçilebilir kalite de sular ortalama 10 TL ve üzeri. Çok fazla su tüketen bir hane olarak da suya ayda 300 lira civarı ödemek canımı sıkıyor.
  • bimde sırma 20 litre 6 liraya geliyor
    en uygun sanırım bu
  • İzmir narlıdere saka su 7.5 tl.

• Metrodan Rioba su aldım. 10 litresi 2.58 idi. Ph 7 nin altında.

İzmirde damacana dolum istasyonları varmış. Alıp kullanan beğenen varmı. 20 litresi 1.45 TL diye duydum ne derece doğru bilmiyorum.

• İstanbul Büyükçekmece Hamidiye su 7.5 tl. Geçen sene 6 idi çok zam yaptılar. Her suyu içemiyorum karnıma dokunmayan su markası az hamidiye,erikli,rioba rahat içebildiklerim o yüzden hamidiye kullanıyorum damacanalar da temiz hep 20 günde bir sıfırlanıyor. Ama geçenlerde pürsu dan geldiler kapıya damacana+6 tane 0.5 lik 8 tl dediler uludağdan çıkıyormuş denemek istiyorum acaba varmı küçük pet şişelerini bulabileceğim bir yer?

• ripo kullanıcısına yanıt
    Ben Küçükyalı'dan alıyorum ama İstanbul'un bir çok yerinde bayisi mevcut.

http://www.kay.com.tr/su/bayi/istanbul.html
  • Hamidiye su kullanıyorum, sefaköyde avrupa bölgesinin dağıtım merkezinden alıyorum suyu, iş için hergün önünden geçiyorum (basın ekspress yolunun yanında eski açık oto pazarının tam karşısı)
    19 lt kullan at damacana 6 tl, 10 lt lik pet 3 tl..
    ben 2 tane 10 lt lik alıyorum, taşıması rahat oluyor hemde diğer damacanaya göre 1 lt fazla oluyor :)
    istanbul belediyesinin firmasıymış
  • izmit - körfez Saka su 7 lira veriyoruz
  • Ankara Batıkent için bir su keşfettim tadına bayıldım Adı Kardüzühttp://karduzu.com/ şans eseri buldum meğer çarşımızın içindeymiş bayisi Fiyatı 7 TL tavsiye ederim.
  • Kalabak suyu.Damacanasi 2tl yalnız 12 litre sanırım. Baska şehire gittiğimde arıyorum gercekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OHOHO -- 23 Eylül 2015; 22:42:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylikduzu bolgesindeyim. Kardelen su var. Ph 8,50 Yaninda 6 tane de yarim lt lik pet getiriyorlar. Fiyat 8 tl. Sakaryadaymis su kaynagi

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Metrodan Rioba su aldım. 10 litresi 2.58 idi. Ph 7 nin altında.

İzmirde damacana dolum istasyonları varmış. Alıp kullanan beğenen varmı. 20 litresi 1.45 TL diye duydum ne derece doğru bilmiyorum.

Rioba, Metro'nun kendi yarattigi markalardan bir tanesi.

Özel markalar, sadece Metro’da bulunuyor ve farklı müşteri gruplarına özel çözümler sunuyor, özel olarak seçilmiş tedarikçiler tarafından üretiliyor.

http://www.metro-tr.com/public/anasayfa/Musteri-Cozumleri/ozel-markalar/rioba
  • seckinty kullanıcısına yanıt
    10 Litre taşımaya değer mi? A101'de 5 litresi 1.5 hocam.

• luckystar kullanıcısına yanıt
    yamanlar su 4,5 tl. tadı iyi. billur su 4,75 12-15 arası sipariş verirseniz yoksa 5,75 tl
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    a101 bizim eve bayağı uzak, bu şekilde aracımla alıp geldiğimden pek fazla taşımam olmuyor
  • Antalya da su kampanyası bilgisi olan var mı?Varsa özelden yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: asymmetric

istanbul besiktas dikilitas civarlari varmi onerisi olan? Erikliye 11 tl bayiliyoruz icime oturuyo acikcasi. Allahin suyu.

izmir'de 2 tane damacanaya 9.50 ödüyoruz.. istanbulda yaşanmaz yaa
  • istanbul avcilar gumuspala taraflarinda var mi uygun birseyler beyler

• Ankara'da Koru Su kapıya broşür bırakmış. İlk damacana ücretsiz ancak değişim için 4,5 tl alıyor. Yani ilk damacana 4,5 tl. 2, 3, ve 4. damacanalar 9,25 tl, 5. si ücretsiz.

Bu arada Koru su nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.