Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

ankara için 7.25tl. ama istanbul kadköyde yok heralde. istanbul için en iyi su fuska su diye biliyorum. lisede 1. olmuş.
    http://www.fuska.com.tr/bayilerimiz/ bir sorun isterseniz.

Koca istanbul'da bir başakşehir yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poogoki

Bahçelievler de şaka 7.50tl hocam

Niye bu kadar fark var anlaşılabilir değil. Saka 7.5 TL olsa farklı su aramazdım.

Acaba sakıncası yok ise bayi adını öğrenebilir miyim? Saka'ya bayiler arasındaki farkı sorup nedenini öğrenmeye çalışacağım. Gerçi daha önce serbest piyasa dediler ancak yine de ortalama bir fiyat olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ripo

quote:

Niye bu kadar fark var anlaşılabilir değil. Saka 7.5 TL olsa farklı su aramazdım.

Acaba sakıncası yok ise bayi adını öğrenebilir miyim? Saka'ya bayiler arasındaki farkı sorup nedenini öğrenmeye çalışacağım. Gerçi daha önce serbest piyasa dediler ancak yine de ortalama bir fiyat olmalı.

Etimesgut ta 8.5 demişlerdi 2 ay önce geçecektim geçmedim.7.5 düştüyse geçerim
  • ripo kullanıcısına yanıt
    konu hakkında bir şeyler öğrenebilirseniz güzel olur. nestle'nin kampanyası için sakayı bırakıp geçmiştim ama damacanaları hep çizik geliyor. zaten şube ile de ilk başta tatsızlık yaşadım ve tekrardan saka'ya geçmeyi düşünüyorum. Fiyatı 7.5 TL olsa gayet güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivb

konu hakkında bir şeyler öğrenebilirseniz güzel olur. nestle'nin kampanyası için sakayı bırakıp geçmiştim ama damacanaları hep çizik geliyor. zaten şube ile de ilk başta tatsızlık yaşadım ve tekrardan saka'ya geçmeyi düşünüyorum. Fiyatı 7.5 TL olsa gayet güzel olur.

poogoki gelip 7.5 TL fiyat aldığı bayiyi söylerse müşteri hizmetlerini sıkıştırmaya çalışacağım, ancak muhtemelen diğerleri gibi serbest piyasa diyeceklerdir.
  • Millet suya ne para veriyormuş yahu...

Ben bursada sultan/sude su, 4x5lt şişeyi 4.5Tl'ye alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Millet suya ne para veriyormuş yahu...

Ben bursada sultan/sude su, 4x5lt şişeyi 4.5Tl'ye alıyorum.

Orası Bursa, burası İstanbul. Biz her şeyi diğer illerin 2-3 katı fiyatına alıyoruz. Buna da İstanbul'da yaşama lüksü diyorlar.
  • Kırşehir' de var mi fırsat çeşme suyunun tadı kötü

• izmirde yamanlar su 5 tl fiyat baya iyi
  • ankara8084 kullanıcısına yanıt
    Etimesgut ta saka su 8.5. Üstelik tadı bu sefer iyi değildi. Elmacık suya geçtim 9.25.
    Çok pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: xman54

Etimesgut ta saka su 8.5. Üstelik tadı bu sefer iyi değildi. Elmacık suya geçtim 9.25.
    Çok pahalı

Eyvallah

• xman54 kullanıcısına yanıt
    etimesgutta javsuyu tavsiye ederim. en temiz 3.su hem de 7.25 damacanası. tadı da çok güzel.
  • Kay su aliyorum oldukca memnunum

7.50 tl 4 tane kucuk su hediyesi var

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

75*19litret stok yaptım.Eeee 1.25 tl fırsat görünce dayanamadım.Bize bu fırsatı sunan Saka Su'ya teşekkürü bir borç bilirim

Nerde? Ne zaman? Nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slitheen

Kırşehir' de var mi fırsat çeşme suyunun tadı kötü

ben de arıyorum hocam. pınar kullanıyorduk, sonra marketten 5 lt bidona döndük. istanbulda kendi evimde buzdağı kullanıyorum ona baktım kırşehir'de yok, aoç elmacık'a baktım o da yok, javsu'ya baktım o da yok. diğerleri de çok pahalı bence, değmez.
  • İZMİR için güncel su fırsatları var mıdır arkadaslar? Nestle kampanyası güzeldi ama bıttı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ripo

quote:

zeytinburnu'nda da 7,50 hocam.
  • Manisa Sarıgöl'de bile 5 liraya alıyorum 7,5 ne ya
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.