Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.370
Cevap
132
Favori
811.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı marka su, buzdağı işte..vay be şimdiye kadar hep pahalıya vermişler bize vay insafsızlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okitai

ben ona bakmibakmıyorum hocam.. ornegin buzdagi bir listede birinciydi diger listede kaynagi kirli olarak gosterildi.. ikinci kriterim ise kipa.. kipada uzun yillar calistim test yapilmayan urun satilmaz kipada.. kisaca sahsen hem fiyat hem tad olarak beğeniyorum

Cevap için teşekkürler. Gürpınar suyun PH'ı kaç acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okitai

7,1 7,2 arasi yumusak bir su dedigim gibi

Çok düşük. İnsan sağlığı açısından 8'e yakın veya üzeri su içmek faydalı. 7 ve altı zaten içilebilir su değilken 7.1 değer sıkıntılı. Cevap için teşekkür ederim.
  • gıda hareketinin listede sude su hem 96. hem 158. gözüküyor ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ButtHead

Hocam Hayat suyun damacana fiyatı ne kadar acaba bende değiştirmeyi düşünüyorum su aldığımız bayiyi

Mesai saatleri içerisinde bakabileceğiniz link:

https://www.yemeksepeti.com/hayat-su-bahcelievler-istanbul?status=closed

Bir süredir Buzdağı su kullanıyoruz, memnunuz. Hayat Su en son aldığım zaman 8 TL idi değişmiş olabilir
  • En son geçen ay hayat su 7.5 TL idi. Yılbaşından ônce 7 TL idi. Ne zaman 10 TL oldu. Yılbaşından bu yana %50 ye yakın zamlanlis 6 ayda. Yıllık enflasyon %8 bu arada yersen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stentor kullanıcısına yanıt
    Telefonunuza mi adrese mi baktilar , baska bir numarayla belki olabilirsiniz

• infest06 kullanıcısına yanıt
    telefon ve isimden sistemde gördüler. ama cansu yamanlar 4,50 tl ve billur su 4,75 tl alıyorum. uğraşmam artık nestleyle. zamanında aldık diğer promosyonları:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafabandi

nestlenin yeni abonelikte damacana, depozito ücretleri ne kadar yeni abone olan var mı

önceki sayfada nestle su ile ilgili kampanya paylaşmıştım, bir bakın isterseniz
  • damacana su almaktan vazgeçtim arkadaşlar. bulunduğunuz şehirlerde illaki spotçular vardır. onlara bi uğrayın derim.

1.5 lt şişelerde toplam 12 şişe saka marka suyu 5.5 tl'ye aldım. 18 litre yapıyor ve şişede olduğu için daha çok işime geliyor.

diğer aldığım ürünler
    pepsi 2.5 lt tanesi 2.58 tl'den 12 adet
    beypazarı maden suyu tanesi 0.35 kuruş
    akmina/uludağ/freşa(üçünün de fiyatları aynıydı) meyveli soda tanesi 0.50 kuruş
  • stentor kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bulsam.bende alirim valla :) ama ankarada yoktur herhalde

• ahbap kullanıcısına yanıt
    evet hocam onu gördüm o yüzden sormuştum merak ettim şimdi yüzde 50 den dört tane alırız ama bir damacana 10 lira civarıymış galiba. bir de depozito falan varsa dedim uğraşmaya değmez. buzdağı söyledim 6 liraya onu deneyeceğim bir süre.
  • depozito ücreti almıyorlar
  • Bornovada bozdogan belediye madran'ı 6.50tlye alıyorum.öncesin de korusu içiyodum. Su harikaydı ama şuan bornovada bayisi yok. Bayisi kapandı. Bozdogan madranı izmirde daha uyguna alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geoxid kullanıcısına yanıt
    Erikliyi bırak, bakanlığın açıkladığı listede kötü sıralamada çıktı. Buzdağı al, olmadı sırmakeş :)

• 12₺ Depozito + 8₺ pompa + 4,75₺ su =~ 25TL olacak şekilde Nestle'den ilk su aboneliğimi başlattım. Temmuz sonuna kadar ilk 4 suyu %50 indirimli 4,75e alacağız. Sonrasında 9,5tl imiş.. o zaman depoziti alıp üyeliği iptal ederiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 422_322

damacana su almaktan vazgeçtim arkadaşlar. bulunduğunuz şehirlerde illaki spotçular vardır. onlara bi uğrayın derim.

1.5 lt şişelerde toplam 12 şişe saka marka suyu 5.5 tl'ye aldım. 18 litre yapıyor ve şişede olduğu için daha çok işime geliyor.

diğer aldığım ürünler
    pepsi 2.5 lt tanesi 2.58 tl'den 12 adet
    beypazarı maden suyu tanesi 0.35 kuruş
    akmina/uludağ/freşa(üçünün de fiyatları aynıydı) meyveli soda tanesi 0.50 kuruş

Pet şişelerde çok fazla BPA olduğunu duydum.

• Eskişehire taşının 12litre kalabak su 2lira. Mis.

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    bunu bilmiyordum. bpa yı araştırdım birçok şeyde varmış. içeceğimiz şişeleri önceden cam şişelere koyuyoruz, öyle dolaba atıyoruz. tabi ki bpa dan kurtulduğumuz anlamına gelmiyor ama birçok plastik ve konservede bulunuyormuş
  • 422_322 4 kullanıcısına yanıt
    Damacana sular pet şişelere göre daha az beklemiş oluyor. 15 günden fazla beklemiş suları al.ayın diye okumuştum bir yerlerde. Çam damacana fiyatları çok fazla. Takipteyim, biraz ucuzlasa hemen geçeceğim.

Hayat su 3 günlük damacana getiriyor. Daha hızlı bulsam keşke.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.