Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.370
Cevap
132
Favori
811.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadays

İstanbul çekmeköy a101lerde 5lt gürpınar su 1 tl hiç olmazsa çay demlerim diye aldım bütün a101lerde var mı bilmem
    haber vereyim dedim

hocam gürpınar benmi özellikle tercih ettiğim su. ankarada artık sadece şokta satılıyor 1,40 tl . ama ben hep ndan alıyorum. bence kaçırmayın çok iyi fiyayt çok iyi su
  • quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

Erikli şişli de 11 tl fiyat çekti çüşşşş

Türkiye de su ucuz diyorduk o da yalan oldu...

Alanya ilcesinde 10.5 tl. eski kaliteyi bulamiyorum ayrica. Iki aydir siparis vermemistim. Gecenlerde mh aradi bursadan. Siparis vermemissiniz neden diye. Ben de kaliteyi bozdunuz fln dedim. Bos dsmacanayi gonderin yeni verelim ucretsiz dediler. Ok diyerek son erikli macerama basladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elmacık damacana var hocam, 9.25 gibi hatırlıyorum fiyatını da.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizjack

Elmacık damacana var hocam, 9.25 gibi hatırlıyorum fiyatını da.

Pahaliymis ya.. Seğmenler kullaniyoruz 7 lira

• Hocam en güzeli kaliteli bir su arıtma cihazı kullanmak. Kampanya takip etmek, su taşımak, sipariş beklemek, şişeler güneşte beklemismi ve damacanalar eski mi yeni mi diye düşünmek vs. Gibi dertlerden kurtuldum. Yaklaşık 1.5yıldır çelik depolu, reverse osmos filtreye sahip bir arıtma cihazı kullanıyorum.. İki kez periyodik filtre değişimi yaptırmama rağmen , damacanalara verdiğim paraya göre kıyaslarsak, %70 kendini amorti etti. Hem sadece içmeye değil yemek için falan bolbol kullanıyoruz suyu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Hocam en güzeli kaliteli bir su arıtma cihazı kullanmak. Kampanya takip etmek, su taşımak, sipariş beklemek, şişeler güneşte beklemismi ve damacanalar eski mi yeni mi diye düşünmek vs. Gibi dertlerden kurtuldum. Yaklaşık 1.5yıldır çelik depolu, reverse osmos filtreye sahip bir arıtma cihazı kullanıyorum.. İki kez periyodik filtre değişimi yaptırmama rağmen , damacanalara verdiğim paraya göre kıyaslarsak, %70 kendini amorti etti. Hem sadece içmeye değil yemek için falan bolbol kullanıyoruz suyu.

En iyisi o zaten ev sizinse. Ama kiraysa su almak zorunlu hale geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Hocam en güzeli kaliteli bir su arıtma cihazı kullanmak. Kampanya takip etmek, su taşımak, sipariş beklemek, şişeler güneşte beklemismi ve damacanalar eski mi yeni mi diye düşünmek vs. Gibi dertlerden kurtuldum. Yaklaşık 1.5yıldır çelik depolu, reverse osmos filtreye sahip bir arıtma cihazı kullanıyorum.. İki kez periyodik filtre değişimi yaptırmama rağmen , damacanalara verdiğim paraya göre kıyaslarsak, %70 kendini amorti etti. Hem sadece içmeye değil yemek için falan bolbol kullanıyoruz suyu.

En iyisi o zaten ev sizinse. Ama kiraysa su almak zorunlu hale geliyor

Hocam kira da olsa sorun değilki. Tezgah altı sistem: montajı ve demontaji pratik. Sadece lavaboya giden su borusundan cihaza su almak için bir çatal takıliyor, bir de arıtmadan gelen musluk için tezgaha küçük bir delik açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Ankara Bilkent center realde aoc elmacik 10lt su 2 liraydi kaptim goturdum. Damacanalar niye bu kadar pahali anlamiyorum.

hönkk...valla şaşırdım...acaba diğer reallerde de aynı fiyatta mıydı???

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Olma ihtimali var. Realin sitesinde de gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Olma ihtimali var. Realin sitesinde de gözüküyor

yalnız sitede sanki 17inde itibaren geçerli olacakmış gibi üstü kapalı bilgi var

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    14-15-16 sında %50 real günleri vardı. Muhtemelen 17sinde yeni katalog çıkınca biter. Ben 14'ünde aldım çünkü.
  • monodoks kullanıcısına yanıt
    Erikli 19 LT damacana mı 11 TL?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Erikli 19 LT damacana mı 11 TL?

10,40 Olmuş
  • Vay be çok paraymış yahu.
    Ben Bursadayım diğer yerlerden haberim yok tabi,burda 7 TL idi 7,5 yaptılar isyan çıkardım.
    Bu arada Erikli suyun sahibi Nestle'dir,yani Nestle de Erikliden dolum oluyor.
  • izmirde erikli 19lt. 9tl. olmuş doğrumudur?
  • 10,50 oldu Erikli, alternatif var mı benzer kalitede ? Yer istanbul Avcılar.

• Erikli 10.50 olmuş. Yer Ankara. Alternatif su önerisi olan var mi?

• harbiden ha 10,5 oldu ya bune yakında havayada parayla alacağız...
  • Son zamanlarda hep metro dan depozitosuz rioba alıyorum 4.90 gibi bir fiyatı var,

Tadı güzel memnunum, uludağ dolumu yazıyor pH da 7.50

• Kayışdağı'ndan su temin eden Kuvars Su alıyoruz 7TL. Her siparişe 6 adet yarım litrelik şişe su hediye ediyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.