Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da su fiyatları gerçekten pahalı. Demet için konuşuyorum. Yakın zamanda damacana su aboneliği için birçok bayii ile konuşmuştum. Sanırım bulabildiğim en düşük fiyat, JavSu ve damacanası 6.75tl idi. Yukarıda ki mesajlarda bahsedildiği gibi BiM eve yakın ise en mantıklısı BiM'den AOÇ Elmacık su almak. 5 lt bidon 1.40 TL
    Araba var ise KiPA, GrossMarketler veya GiMSA'dan aylık su almak. Tanıdıklarım genelde böyle yapıyor.
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    Ben Bildirici'den Sude marka su alıyorum. 5 lt 1.26 TL tadı fena değil
  • istanbulda elmacık bayisi olan bölgelerde, eğer telefonla sipariş verirseniz. her damacanın yanında 6 adet 0.33 cc lik su eşantiyon geliyor. damacana fiyatı 8 tl.
  • İzmir balçovada bana en ucuz damacana suları söyleye bilirmisiniz acaba yada güzel kampanyaları olanları mesela saka su bir ara demlik ve çay veriyordu.
  • konyada hangi firma ne kadar arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahrı

istanbulda elmacık bayisi olan bölgelerde, eğer telefonla sipariş verirseniz. her damacanın yanında 6 adet 0.33 cc lik su eşantiyon geliyor. damacana fiyatı 8 tl.

evet bende kullanıyorum. En çok da elmacık suyun tadını seviyorum damacana 19 lt + 6 adet 0.33lt su 8 tl ancak bulundugunuz yere bim yakınsa orda 1.5lt elmacık su 0.5tl daha ucuza gelio bimden alınca hem de hızlı tuketmıyorsanız taze kalıyor fakat eve tasıması sıkıntı :) bu yuzden bızde duruma göre bazen bımden alıyoruz bazen de eve sıparıs ediyoruz aynı tat ve kalıtede suyu damacanada da sunmaları bence başarılı. sizlerde durum nedir bilmiyorum ama tek dez avantajı 1 saati geçiyor siparişin gelmesi onun dısında gayet memnunum elmacık sudan ve tavsıye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

Pek sıcak olmasada 4 senedir munzur su kullanıyorum. Kullan at damacana fiyat 8.5 tl.

Ayrıca sağlık bakanlığı tarafından 300 küsür firma içinde 1. Seçildi.
    http://www.milliyet.com.tr/munzur-su-rakiplerinin-arasindan-birinci-tunceli-yerelhaber-263924/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaslar,
    Avcilarda damacana alana sebil kampanyasi veya ilk abonelik kampanyadi veren varmi?

• saka damacana su alıyordum damacanası 7 liradan.Geçenlerde kipa su aldım 19lt 4 tl.Su inanılmaz hoşuma gitti bundan sonra başka su kullanmam.Ayrıca damacana değil kullan at petlerden damacana pompasında kullanabiliyorum.Kesinlikle tavsiye ederim deneyin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

saka damacana su alıyordum damacanası 7 liradan.Geçenlerde kipa su aldım 19lt 4 tl.Su inanılmaz hoşuma gitti bundan sonra başka su kullanmam.Ayrıca damacana değil kullan at petlerden damacana pompasında kullanabiliyorum.Kesinlikle tavsiye ederim deneyin arkadaşlar

ucuzmuş
  • Ankara dinc su 19 lt tek kullanımlık damacana 8 tl markette yarı fiyatina alinirda tasimak ızdırap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    5 litrelik al marketten. 1.40
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    tasimasi dert yoksa gimatta 1.10tl 5 lt aroma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96473706&p=1#96473706

Geçen gün sipariş verdim fiyat hala aynı fakat yanında hediye gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Sürekli aynı suyu kullanmayın belirli periyotlarla değiştirin sağlık açısından.

neden öyle diyorsunuz?

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Ankara dinc su 19 lt tek kullanımlık damacana 8 tl markette yarı fiyatina alinirda tasimak ızdırap

javsu 6,75 iken dinç su ya 8 verilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 27 Kasım 2014; 6:52:16 >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Vücut mineral dengesi açısından önemli. Bu değerler her su için farklı farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Vücut mineral dengesi açısından önemli. Bu değerler her su için farklı farklı.

teşekkürler, güzel bir bilgi.

çeşme suyunda durum nedir?
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Çeşme suyunda da yöreye çevreye apartmana göre değişir heralde. Altyapı faktörü çok önemli. Pas demir filan varsa su içinde filtre edilmesi gerekiyor kaynatma işe yaramıyor. Diğer mineral değerleri ise yine çevreye mevsime gore değişir.
  • 3 ay kadar önce Balıkesir'e taşındım. Daha önce yöreye yakın kaynaklardan çıkartıldığı için Dağdelen kullanıyorduk. Burada da biraz araştırınca Ayvatlar su adında bir su olduğunu öğrendim. Ayvatlar köyünde çıkartılan su otomatik dolum yapılıyor, hiçbir işlem görmüyor ve yöredeki mavi bandrollü tek su olduğu söyleniyor. Tadı alışageldiğimiz damacana suları gibi değil ancak lezzetli. Mavi Bandrol konusunda bilgi sahibi olan var mı :) bu arada damacana fiyatı 4 Tl
  • İstanbul Kurtköy bölgesinde dün sordum Hayat su 19 Lt damacana 7,5 TL dedi.

Herhangi bir kampanyadan bahsetmedi adam. Hala devam ediyor mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.