Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freestylerr

kullan at hamidiye su lara dikkat edin
    belediyenin sanıyorsunuz hamidiye şifa diye bir su markası çıkıyor ve araştırınca analizleri olmayan şaibeli bir su markası çıkabiliyor.

Peki İbb niye sürekli işyerinde onu kullanıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibari ile show marketlerde abant 5 lt su 1.10 krş

• Plastik eritilerek tekrar kullanılıyor diye biliyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• antalyadayım buranın ceysu marka suyu satıllıyor çoğu yerde.maalesef iğrenç bi tadı var.çeşme suyundan farkı yok.firmaya mail attım .cevap olarak bizim suyumuz mineral falan cart curt yoğun olduğu yüzden mat bir tadı var dediler.diğer markaların suları çok iyi filtreden geçirildiği yüzden yumuşak bir tadı olabilir fakat bütün mineral falan da arıtmada kalıyor dediler.
    iyi dedim siz satışa devam edin.

burda a101 lerde bi ara ismini unuttum bi su çıktı mükemmel bir tadı vardı 5lt alıyordum.sonra nedense bunlarda ceysu satmaya başladılar.sonra bi ara carrefoursadan alışveriş sırasında pet şişe 500ml lik kendi üretimi olan sularından aldım bi içtim tadına hayran oldum =) çok yumuşak bir tadı var.

geçen seneden beri devamlı carreforun suyunu alıyorum.5lt 4adet olarak.

bence tek kullanımlık 5lt lerden şaşmayın.en azından tek kullanımlık.

5lt 1.25tl 20ltsi 5tl ye geliyor.

birde boş şişeleri sağa sola veriyoruz.boş şişeye zeytindir zeytinyağıdır süttür ne varsa koyup taşıma-saklama amaçlı kullanıyorlar.işlerine yarıyor iyide oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ekmek1sut -- 26 Ocak 2014; 12:07:32 >

• İstanbul Real Hipermarketlerde Elmacık 10Lt. Su 2Tl. kampanya var 20 Lt si = 1Damacana = 4 Tl ye gelir.
    Dün taşıyabildiğim kadar aldım (6Ad. 60Lt)
    bilginiz olsun
  • İstanbul Biçen Marketlerde 10 litre güzelpınar su 1,95 TL.
    Geçen sene yazdan beri alıyorum fiyat değişmedi hiç. 5 lt olanıda var 1 tl.
  • yeni kampanya yokmu üstadlar..
  • erikli 8.90 :D
  • migros; hayat su 8 lt ; 2 tl.
  • Nestle'ye aboneyim. Servis elemanlarından yana sıkıntılıyım, sürekli bahşiş koparma derdindeler ayrıca 2 saatten aşağı da teslim ettikleri yok. Şu an Pınar suyun 31 Marta kadar bir kampanyası varmış. 1. ve 4. siparişler bedavaymış ancak 31 Mart'a kadar 4. siparişi de vermek kaydıyla. Daha iyi kampanya varsa ben de değiştirmeyi düşünüyorum.
  • cam damacanayla ilgili bilgisi olan var mı arakadaşlar.....
  • Aman dikkat, Abant suyun pH'sı 7.20.
    Bazik suları yani pH değeri 8'e yakın suları tercih ediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxuma@ya.ru

antalyadayım buranın ceysu marka suyu satıllıyor çoğu yerde.maalesef iğrenç bi tadı var.çeşme suyundan farkı yok.firmaya mail attım .cevap olarak bizim suyumuz mineral falan cart curt yoğun olduğu yüzden mat bir tadı var dediler.diğer markaların suları çok iyi filtreden geçirildiği yüzden yumuşak bir tadı olabilir fakat bütün mineral falan da arıtmada kalıyor dediler.
    iyi dedim siz satışa devam edin.

burda a101 lerde bi ara ismini unuttum bi su çıktı mükemmel bir tadı vardı 5lt alıyordum.sonra nedense bunlarda ceysu satmaya başladılar.sonra bi ara carrefoursadan alışveriş sırasında pet şişe 500ml lik kendi üretimi olan sularından aldım bi içtim tadına hayran oldum =) çok yumuşak bir tadı var.

geçen seneden beri devamlı carreforun suyunu alıyorum.5lt 4adet olarak.

bence tek kullanımlık 5lt lerden şaşmayın.en azından tek kullanımlık.

5lt 1.25tl 20ltsi 5tl ye geliyor.

birde boş şişeleri sağa sola veriyoruz.boş şişeye zeytindir zeytinyağıdır süttür ne varsa koyup taşıma-saklama amaçlı kullanıyorlar.işlerine yarıyor iyide oluyor

Aynı şeyleri düşünüyorum..Ceysu içilmiyor, çay yapıyorum..101 deki su abant dı ve şahane bir icimi vardı.Artık a101 lerde ceysu satıyor şok larda..Umarım bim ceysu ya donmez yoksa damacana araştırmaya mecbur kalırız...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bugün migrosta 8 lt hayat su 2 tl ye aldım.. money kartla tabi..

Kadıköy - mazharbey migros

• Bizim burda A101 de erikli 5 litre 1.95 liraydı.
  • Ankaradaki sağlık su nasıldır? 5 litresini 1 Liraya alıyorum bizim burdaki marketten. 19 litreliğide 3,89 lira. Suyun kalitesini bilmiyorum ama içim olarak ben alıştım bana güzel geliyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Bademsu alıyorum şeker gibi, 4,50 tl.
  • izmir nestle su 6.5tl..ilk su ucretsız sadece 3 tl damacana degısım bedelı alıyorlar..ve 4 tane 2 tl kupon tanımlıyorlar..sonraki alacagınız 4 adet 19lt su 4.5tl bılgınıze
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.