Şimdi Ara

||||KONU DIŞI |||| >>>İP DEĞİŞTİ!!!!<<< (CS OYNAMAK İSTEYENLER GELSİN!!!)(YENİ:SXE 4.8 EKLENDİ..)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
0
Favori
23.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok zevkli başladı..Fakat ben yanlışlıkla disconnect tuşuna basınca olan oldu..Oyuna şifre koymuşlar dh üyelerinden başka kimse girmesin diye..Ve bende bilmiyodum oyuna girdikten sonra koymuşlar..Giremedim bi
    daha

GÜNCELLEME:SXE 4.8 ÇIKMIŞTIR DOWNLOAD LİNKİ AŞAĞIDADIR(BOŞLUĞU SİLİNİZ)

http://rapid share.com/files/105041656/sXeInjectedClient4.8.rar.html

SXE 4.7 FİX DOWNLOAD(KENDİ UPLOADIM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR..)

http://rapid share.com/files/104848697/sXeInjectedClient4.7Fix1.0.rar.html

Linkte aradaki boşluğu silin..

CS 1.6 İP: 212.175.23.179

İşte oyundan kareler..
     ||||KONU DIŞI |||| >>>İP DEĞİŞTİ!!!!<<< (CS OYNAMAK İSTEYENLER GELSİN!!!)(YENİ:SXE 4.8 EKLENDİ..)

[simage]https://store.donanimhaber.com/21/10/1e/21101ef9a3f4662623a30f608868a740.jpg [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtikk -- 28 Nisan 2008; 0:38:45 >

• hahahahaha hep kendi resmini koymuş
    adamlara vurma diyorduk hala vuruyorlardı sedat ortamıza attı bombayı 3 kişi öldü xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KöfteSuyu -- 29 Mart 2008; 22:16:46 >
  • dh klanına alım var mı? varsa gelerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: KöfteSuyu

hahahahaha hep kendi resmini koymuş

Sen resimleri sil ben konuya ekledim seninkileride en üstte gözüksün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtikk -- 29 Mart 2008; 22:11:14 >
  • İceda mı maç yapıyorsunuz ?

Bişey daha AnadoluCs'ye takılıyormusun ?
  • Köftesuyunun 1.resmindeki eli bıçaklı terörist benim.:)
    Asalete bak bee..,

@ AnotheRDie
    ben arada takılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay PiPo..! -- 29 Mart 2008; 22:12:29 >
  • cod4 oynadığım için cs'yi pek bilmiyorum o havada uçuşan adamlar ne yapıyo anlamadım niye uçuyolar öle
  • quote:

Orjinalden alıntı: kArpUz3

cod4 oynadığım için cs'yi pek bilmiyorum o havada uçuşan adamlar ne yapıyo anlamadım niye uçuyolar öle

COD4'te nickin ne ?

Bende cod4 takılıyorum nickim aynı .
  • ya bende spraylar gozukmuyo neydi onun komutu yaw

cfg vardı bende o deiştirdi tüm ayarları :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kArpUz3

cod4 oynadığım için cs'yi pek bilmiyorum o havada uçuşan adamlar ne yapıyo anlamadım niye uçuyolar öle

uçmuyorlar kule yapıyoruz

Bundan sorna DH olarak burdayız Adminlere Teşekkür ederiz.. ip : 62.68.211.72
  • Güzel maç oldu ya yapalım böyle sık sık
  • Bu gece ortalık sakinken güzel bi maç düşünüyorum uyar mı?
  • Uyar da ice veya awp falan olsa iyi olurdu
  • maç varsa mutlaka gelirim
    nickim gene bonobopanzerolur bu server da mı yaparız
  • cs 1.6mı?
  • 1.5 mi
  • lem beni niye çağırmadınız
  • Kafama hala bişey takıldı İce'da maç mı yaptınız ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.