Şimdi Ara

A Night at Roxbury (1998)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tür : Komedi
    Gösterim Tarihi : 19 Temmuz 1999
    Yönetmen : John Fortenberry
    Senaryo : Steve Koren , Will Ferrell
    Görüntü Yönetmeni : Francis Kenny
    Müzik : David Kitay
    Yapım : 1998, ABD , 82 dk.

Oyuncular
    Chris Kattan , Will Ferrell , Dan Hedaya , Molly Shannon , Richard Grieco

Steve Butabi ile Doug Butabi, her hafta sonu kentin en popüler gece kulüplerine giden iki kardeştirler. Gittikleri yerlerde, beğendikleri güzel kızlara yaklaşmaya ve dans etmeye çalışırlar. Ancak sonu hüsran olur.Ama bir gece bütün hayatlarını değiştirecek biriyle tanışırlar.

A night at Roxbury with Jim Carrey

Kesinlikle tavsiyemdir, bu filmi ve izleyin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ben uzun süre önce edinmiştim ama filmde Jim Carrey olmadığından izlemedim.Bakalım duruyorsa izlerim belki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

Ben uzun süre önce edinmiştim ama filmde Jim Carrey olmadığından izlemedim.Bakalım duruyorsa izlerim belki.

İzle hocam izle.
    Jim Carrey sadece "Saturday at Night Live" adlı şov programı için kısa bir film çekmiş.
  • Fena bir film değil. Günümüzdeki şehir magandalarının amerikan versiyonu diyebilirim buradaki karakterler için.
  • Araştırıyorum Begenirsem İndircem Sağol
  • Dans stilleri izlenmeye değer. Hayatım boyunca bu şekilde dans edecek bir adam görebileceğimi sanmıyorum. Şu kısa boylu adamın normal filmi yok herhalde. Hepsi gırgır. Salako Romano gibi
  • bnde jim carrey var diye indirmiştim ama izledim güzel film bide filmin sonunda dans pist sahnesi süper
  • Vay be tam 9 yıl olmuş 2000'lere doğru ne kral filmler yapıldı ya...Matrix'den tut Titanic'e ordan Fight Club'a kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood1991

Vay be tam 9 yıl olmuş 2000'lere doğru ne kral filmler yapıldı ya...Matrix'den tut Titanic'e ordan Fight Club'a kadar...

6 yıl daha geçti hocam. zaman su gibi akıp gidiyor.birisi uplayıp kaçmış konuyu.
  • 1 hafta önce indirmiştim filmi hep izlemek için niyetliydim bugüne kısmetmiş. İzlememin en büyük 2 sebebi What is love şarkısı ve konu başlığında da verilmiş olan Jim Carrey'li klip. Ne yazık ki filmde Jim Carrey yok ama olsa tadından yenmezdi diyebilirim. Film eğlenceli, müzikler güzel ama tam anlamıyla komik değil. Tamamen kafa dağıtmak için yapılmış, canınız bir şeye sıkkınsa kafanızı dağıtmak için açıp izleyin zaten 1,5 saatlik bir şey.Hatta 1.5 saat bile değil 1 saat 14 dk sürüyor film oldukça kısa olduğundan da sıkmıyor. What is love şarkısı da filmin tema müziği gibi bir şey olmuş çok sık duyuyor ve ritme kaptırıyoruz kendimizi şahsen filmdeki Steve ve Doug karakterleri gibi kafa sallayasım geliyor şu müziği duyunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Aralık 2014; 17:08:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.