Çift Hatlı En iyi Telefon Hangisi?
115 Cevap79260 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1202 Mesaj
29 Mart 2008; 11:02:01 

Merhaba Arkadaşlar çift hatlı bir çok model hergün piyasaya çıkıyor.Samsung D880-Orite-Piranha-General Mobile.

Sizce fiyat performans noktasında en alınası ürün hangi markanın hangi modeli olabilir.

14677 Mesaj
29 Mart 2008; 11:14:57 

benimde böyle bir telefona ihtiyacım var ve aynı soru benim aklıma da takılıyor... anycool t808 en çok ilgimi çeken telefon... özellik olarak güzel duruyor fakat alıp pişman olmak da var...

Nikon D200 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Nikon 300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mart 2008; 11:34:45 

Arkadaşlar reklamlarda var bitane onu merak ettim NG miydi neydi.

127 Mesaj
29 Mart 2008; 12:25:24 

wentto diye cift hatlı teller var onlara bi göz at

==>by freestyle02<==
N95 8GB - Bir Bilgisayar - Bir Kamera - Bir MP3 - Bir Video Oynatıcı - Bir Yol Gösterici - Bir İnternet Gezgini
N95 8GB - Cebimde birşey var...Ama tek birşey değil...Bilgisayar artık böyle birşey...
===> YENİ NOKIA N95 8GB [ANA BAŞLIK, DESTEK, PAYLAŞIM] <===

NSeries - N95 8GB - Gelecek Bölüm Eğlence

2488 Mesaj
29 Mart 2008; 12:31:13 

Bulsam en iyisini bende alacağım

1202 Mesaj
29 Mart 2008; 13:14:55 

Samsung D880'e baktım fakat ondada 2.hat sesinde ciddi problmler var.Aldıktan sonra servise mahkum olmak istemiyorum.Çin mallarından da denenmem,ş olanı almayı düşünmüyorum.Ben aldım şunu kullanıyorum ve memnunum diyen varmı.

2488 Mesaj
29 Mart 2008; 13:30:09 

yook
quote:

Orjinalden alıntı: cetvel

Samsung D880'e baktım fakat ondada 2.hat sesinde ciddi problmler var.Aldıktan sonra servise mahkum olmak istemiyorum.Çin mallarından da denenmem,ş olanı almayı düşünmüyorum.Ben aldım şunu kullanıyorum ve memnunum diyen varmı.

görsem bende alacağım

2686 Mesaj
29 Mart 2008; 13:52:17 

D880

0

Bence en iyisi bu ...

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
_

2488 Mesaj
29 Mart 2008; 14:14:42 

Malesef bunun da olmadığını söylüyor otariteler

1984 Mesaj
29 Mart 2008; 16:54:31 

Biraz daha beklemekte yarar var

2686 Mesaj
29 Mart 2008; 18:26:09 

Otoriteler nasıl karar veriyor acaba merak ediyorum.Benim arkadaşımda var bu telefon bir sorunu çıktığını hiç görmedim.

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
_

209 Mesaj
23 Nisan 2008; 18:29:06 

ben de arıyorum ancak karar vermesi ne kadar da zormuş yaw! DRV R52 diye bir marka var acaba alsammı diye düşünüyorum
0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigne -- 23 Nisan 2008; 18:31:54 >

2011 HONDA CIVIC ELEGANCE Otomatik

100 Mesaj
25 Nisan 2008; 2:15:04 

quote:

Orjinalden alıntı: nigne

ben de arıyorum ancak karar vermesi ne kadar da zormuş yaw! DRV R52 diye bir marka var acaba alsammı diye düşünüyorum
0
0

bir çok internet sitesinde bu telefon için çok iyi yorumlar yapmışlar, hatta en iyi çift hatlı falan demişler.. bende almayı düşünüyorum çift hatlı fakat bulamadım kendime göre bişey, içimden samsung geçiyor ancak çok büyük, takoz gibi hazır n70ten kurtulmuşken bi takoz daha kullanmak istemiyorum, çift hatlı kullananlar yada bilgisi olnalar varsa paylaşırlarsa sevinirim..

http://ornitorenkweb.blogspot.com

3796 Mesaj
25 Nisan 2008; 21:49:28 

Arkadaşlar, çift hatlı+16 kanal tv yayınlı dokunmatik ekran Çin malı telefonlar var üstelik fiyatı da çok iyi 290 ytl civarı. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben ciddi ciddi almayı düşünüyorum ama tereddütlerim var. Kullanan ya da bilgi sahibi olan varsa aydınlatsın lütfen...

"Sahipsiz olan bir memleketin batması haktır.
Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır."
M.Akif ERSOY

635 Mesaj
26 Nisan 2008; 10:11:44 

quote:

Orjinalden alıntı: çerkez

Arkadaşlar, çift hatlı+16 kanal tv yayınlı dokunmatik ekran Çin malı telefonlar var üstelik fiyatı da çok iyi 290 ytl civarı. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben ciddi ciddi almayı düşünüyorum ama tereddütlerim var. Kullanan ya da bilgi sahibi olan varsa aydınlatsın lütfen...

Kastettiğiniz telefon hangisi? biz de araştıralım.

Ne Mutlu Türküm Diyene

1955 Mesaj
26 Nisan 2008; 11:09:58 

0

NG 600 DUAL SIM

Bu telefona da bakın derim.Forumda kullananların yorumları var...

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#19125269

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerem1905 -- 26 Nisan 2008; 11:09:51 >

3796 Mesaj
26 Nisan 2008; 14:23:10 

quote:

Orjinalden alıntı: TekBozok

Kastettiğiniz telefon hangisi? biz de araştıralım.

Bir markası yok, tel bayilerinde satılıyor el altından, kaçak getiriliyormuş. Ben birçok dükkanda gördüm.

M.Akif ERSOY

209 Mesaj
26 Nisan 2008; 19:55:43 

ewet forumda bu makinadan (ng 600) nasıl kurtulabildiğini ayrıntıları ile anlatmış arkadaş. bu markayı ve bu telefonu almayı kesinlikle düşünmüyorum.

ancak şu drv r52 markasını ciddi ciddi düşünüyorum ptesi olsunda havale yapayım diyorum parayı. eğer bu marka hakkında bilgisi olan varsa ve bizimle paylaşırsa oldukça sevinirim... acaba bu da çin malı mı diye insan sormadan edemiyor...

bu sitede de biraz ürün incelemesi yapılmış bu incelemeyi de okuduktan sonra alsam diye düşünüyorum ancak fiyattaki düşüş kafa karıştırmak için oldukça yeterli işte sitenin adresi;
http://www.uruninceleme...celemedetay.aspx?Id=136

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigne -- 26 Nisan 2008; 19:57:40 >

750 Mesaj
26 Nisan 2008; 20:44:51 

Tutulan markaları seçmende yarar var , örneğin : Samsung, General mobile...

* Özentiler ve hainler Türkçemizi katlediyor... İzin verme ! *

209 Mesaj
26 Nisan 2008; 20:51:28 

general mobile neden tutuluyor kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra hiç anlamıyorum doğrusu...

100 Mesaj
28 Nisan 2008; 23:20:42 

quote:

ewet forumda bu makinadan (ng 600) nasıl kurtulabildiğini ayrıntıları ile anlatmış arkadaş. bu markayı ve bu telefonu almayı kesinlikle düşünmüyorum.

ancak şu drv r52 markasını ciddi ciddi düşünüyorum ptesi olsunda havale yapayım diyorum parayı. eğer bu marka hakkında bilgisi olan varsa ve bizimle paylaşırsa oldukça sevinirim... acaba bu da çin malı mı diye insan sormadan edemiyor...

bu sitede de biraz ürün incelemesi yapılmış bu incelemeyi de okuduktan sonra alsam diye düşünüyorum ancak fiyattaki düşüş kafa karıştırmak için oldukça yeterli işte sitenin adresi;
http://www.uruninceleme...celemedetay.aspx?Id=136

DRV R52 kullananlar çok memnun gibi gözüküyor internetten araştırdığıma göre.. benimde gözüme bu telefon çarptı: DAY MOBILE B-889 Açıkcası bu telefona DRV R52 yada diğerlerinden daha çok kanım ısındı, kullananlarda memnun görünüyor. Fiyat açısındanda uygun ancak kullanan birinin eksilerini ve artılarını tam olarak belirtmesi işimize yarayabilir..

3796 Mesaj
29 Nisan 2008; 1:13:03 

quote:

Orjinalden alıntı: cetvel

Ben de bu telefonu çok beğenmiştim ancak forumlarda hep aynı şeyden şikayet ediliyordu: 2.hattaki ses problemi. Neyse kullanan bi abimize sordum bu problem onda da varmış ancak ses için bir "reset" olayı varmış onu yaptıktan sonra sorun hallolmuş. Yani bu "meşhur" problem giderilebiliyormuş.

Yine de bilgi sahibi arkadaşların yorumlarınızı bekliyoruz...

M.Akif ERSOY

209 Mesaj
29 Nisan 2008; 13:50:02 

http://www.hepsiburada....d=telcepdaymb889#tablnk

bu sitede marka hakkında iyi yorumlar yapılmış ancak yorumların alt kısımlarındaki katılım bölümünde hayır seçeneğini işaretleyenlerin sayısı orantısal olarak daha fazla... ben yine DRV R52' de kaldım !!!!! üf ya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigne -- 29 Nisan 2008; 20:34:53 >

584 Mesaj
29 Nisan 2008; 15:34:56 

DRV Cinde uretimi yapilan bir cihaza benziyor. ancak firma ciddi bir Turk firmasi. Kendi adina orda uretim yaptiriyor diye biliyoırum. Dolayisiyla piyasadaki Anycool, Prinha, Trident vb markalar gibi dandik urun degil.
zaten fiyatlarida one gore yuksek

quote:

Ben de bu telefonu çok beğenmiştim ancak forumlarda hep aynı şeyden şikayet ediliyordu: 2.hattaki ses problemi. Neyse kullanan bi abimize sordum bu problem onda da varmış ancak ses için bir "reset" olayı varmış onu yaptıktan sonra sorun hallolmuş. Yani bu "meşhur" problem giderilebiliyormuş.

Yine de bilgi sahibi arkadaşların yorumlarınızı bekliyoruz...

1278 Mesaj
1 Mayıs 2008; 0:47:40 

Arkadaşlar bana birtane ehdiye geldi bu telefondan Gerçekten hernekadarda kullanamasamda telefon gerçekten kaliteli diğer çakma içn malları gibi değil ben şunu anladımçin malı diye uzak duramıcaz artık onlarında klite kalitesi var yani DRV gerçeten kaliteli malzemeden yapılmış boşuna okadar pahalı değil Eğer incelemek isteyen olursa işte link....Herşeyi anlatır size
http://www.youtube.com/watch?v=yF5fo1JzRKM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SONYENICHERY -- 1 Mayıs 2008; 0:47:47 >

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurmaya çalıştığımdan bu aralar ortalıklarda yokum :)
Sony Xperia İon Detaylı İnceleme ve Ana konu

Sony Xperia İon Root yapma | Rom yükleme | Relock yapma | Cwm Yükleme

Siemens A65,Panasonic VS3,Nokia 1110,Nokia 7610,Nokia 6120c,Samsung w550,Nokia N79,Samsung Wawe 8530,Samsung 3200,Nokia E63,Sony Xperia İon LT28H

513 Mesaj
1 Mayıs 2008; 17:54:53 

generalin yeni bir modeli var. bi tek ereyonun ve hepsiburadanın sitesinde var satış. bluetooth, fm radio, webcam, 3g teknolojisi, 2mp kamera, video oynatıcı-kaydedici, mp3 player, ses kaydı, handsfree g,b, özellikleri var. 109 gr. bekleme süresi de 5 gün yazıyor. bu bilgileri de teknosanın general ile ilgili ürünlerinin olduğu katalogtan yazıyorum. özellikleri iyi gig ama şu anda yorum yapmak için erken. bilen duyan gören varsa yorumlasın lütfen...

http://www.ereyon.com.t...s.aspx?productId=118083

http://www.hepsiburada....=telcepgengdst3g#tablnk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omermesud -- 1 Mayıs 2008; 18:04:12 >

11 Mesaj
3 Mayıs 2008; 13:42:12 

MARHABA ARKADAŞLAR. BENDE 3 TANE HAT VAR VODAFONE, AVEA VE ŞİRKET HATTIM. GÜN İÇERİSİNDE 3 TELEFON KULLANMAKDAN BIKTIĞIM HATTA TELEFONLARDAN BİRİNİ Bİ MÜŞTERİDE UNUTTUĞUMDA ÇOK OLDU.

KARAR VERDİM ÇİFT HATLI Bİ TELEFON ALICAM FAKAT NOKİA vs MARKALAR AŞIRI PAHALI. Bİ ARKADAŞ TAVSİYESİ ÜZERİNE WENTTO DG-900 MARKALI KAYAN KAPAK Bİ TELEFON ALDIM. TASARIMI ÇOK ŞIK. ÜSTELİK HERŞEY ÇİFT DESEM KOMİK AMA DOĞRU OLUCAK :))

ÇİF HAT
ÇİF BATARYA
ÇİF KILIF
ÇİF KAMERA
ÇİF DATA KABLOSU+1GB BELLEK BUNLAR HEDİYE...

EĞER KAMERASINI PROBLEM ETMEZSENİZ BU TELEFONU TAVSİYE EDERİM HENÜZ ALALI 2 HAFTA OLMASINA RAĞMEN GAYET MEMNUNUM. KAMERASI 2MP GÖRÜNTÜ GÖSTERİYO VİDEO KAYDI FELAN 2 MP. FAKAT GÖRÜNTÜ FOTOĞRAF ÇEKİMİ 640-480. SANIRIM ENTEGRESİNDEN KAYNANKLI. ÇÜNKİ VİDEOSU AYNI NOKİA GİBİ HATTA SEÇİMİ ÇOK. FOTOĞRAF ÇEKME MERAKLISI DEĞİLSENİZ BUNA PEK TAKMAYIN ve GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDEBİLİRİM.

☻ MURO BASKAN ☻

3796 Mesaj
3 Mayıs 2008; 21:33:24 

quote:

Orjinalden alıntı: ihsan_saglam

MARHABA ARKADAŞLAR. BENDE 3 TANE HAT VAR VODAFONE, AVEA VE ŞİRKET HATTIM. GÜN İÇERİSİNDE 3 TELEFON KULLANMAKDAN BIKTIĞIM HATTA TELEFONLARDAN BİRİNİ Bİ MÜŞTERİDE UNUTTUĞUMDA ÇOK OLDU.

KARAR VERDİM ÇİFT HATLI Bİ TELEFON ALICAM FAKAT NOKİA vs MARKALAR AŞIRI PAHALI. Bİ ARKADAŞ TAVSİYESİ ÜZERİNE WENTTO DG-900 MARKALI KAYAN KAPAK Bİ TELEFON ALDIM. TASARIMI ÇOK ŞIK. ÜSTELİK HERŞEY ÇİFT DESEM KOMİK AMA DOĞRU OLUCAK :))

ÇİF HAT
ÇİF BATARYA
ÇİF KILIF
ÇİF KAMERA
ÇİF DATA KABLOSU+1GB BELLEK BUNLAR HEDİYE...

EĞER KAMERASINI PROBLEM ETMEZSENİZ BU TELEFONU TAVSİYE EDERİM HENÜZ ALALI 2 HAFTA OLMASINA RAĞMEN GAYET MEMNUNUM. KAMERASI 2MP GÖRÜNTÜ GÖSTERİYO VİDEO KAYDI FELAN 2 MP. FAKAT GÖRÜNTÜ FOTOĞRAF ÇEKİMİ 640-480. SANIRIM ENTEGRESİNDEN KAYNANKLI. ÇÜNKİ VİDEOSU AYNI NOKİA GİBİ HATTA SEÇİMİ ÇOK. FOTOĞRAF ÇEKME MERAKLISI DEĞİLSENİZ BUNA PEK TAKMAYIN ve GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDEBİLİRİM.

Gerçekten güzel bir telefona benziyor. Tecrübeli ve bilgi sahibi arkadaşlar yorumda bulunurlarsa biz de aydınlanırız

http://www.hepsiburada....d=telcepwendg900#tablnk

M.Akif ERSOY

2332 Mesaj
4 Mayıs 2008; 0:52:03 

Sevgili arkadaşlar ben infinity ds7700 ve day mobile b-889 kullanmış biri olarak size ikisini de tavsiye edebilirim.İncelik,kibarlık,hafiflik,zerafet bu iki cihazda da fazlasıyla var.İnfinity nin 100 ytl daha fazla olması (380ytl) malzeme kalitesinin daha iyi olmasından kaynaklanıyor.Her iki cihazında şarzı çok iyi diyebilirim (yaklaşık 4 gün)
Ses kaliteleri orta seviyede.Mp3 leri zil sesi yapabiliyorsunuz ama öyle gümbür gümbür ses beklemeyin.
Her iki cihazında yeni yazılım versiyonlarının çıktığını ve ücretsiz yüklendiğini öğrendim.Maalesef yarı türkce yarı ingilizce saçma sapan komutları vardı şimdi büyük oranda bunlar düzeltilmiş fakat hala yüzde yüz değil.Kayıtlı numaralara resimdi,müzikti şekil yapayım felan derseniz tam bir işkence!.Atomu parçaların,hatta insanların önyargılarını değiştirmeye kalkın daha az zahmet çekersiniz.
Her iki cihazda da foto ve kamera olayını hiç aklınıza bile getirmeyin gene de infinity nin foto kalitesi diğerine göre daha iyiydi (tabi olacak o kadar aradaki fiyat farkı az değil)Öyle her resmi duvar kağıdı falan da yapamıyorsunuz,yüksek çözünürlüklü resimleri sadece açıp bakabiliyorsunuz ama herhangi bir etkinlikte kullanamıyorsunuz.
Her iki cihazında telefon hafızası çok komik sadece 500 kb!..Fakat hafıza kartlarıyla bu açığı giderebiliyorsunuz.
İnfinity nin tek hattının bluetotu var,day mobile de 2 hatta bluetoth tanımlanmış.İkisinde de radyo yok.Hele infinitynin ilk gelen modellerinde mesaj yazmak tam bir işkenceydi benim için çünkü T9 yoktu!..Şimdi yeni versiyonlarda olduğu söyleniyor fakat bu konuda net bilgim yok.
Her iki cihazla da hiç bir sorun yaşamadan görüşme yapabildim çift hatlar gayet stabil çalışıyorlar,en ufak bir sorun yaşamadığımı rahatlıkla söyliyebilirim.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar,malum saat gece yarısını çoktan geçti.Özet olarak bütün bu çift hatlı cihazların hepsinin aynı fabrikadan çıktıkları konusunda ben de ciddi şüpheler var,hepsi birbirine benziyorlar özellik olarak,kim biraz daha fazla para vermişse o cihaza özenmişler sanki.Ne kadar köfte o kadar ekmek hesabı..Niyeti sadece 2 telefon taşımaktan kurtulmak olanlara parasına göre infinityi öncelikli olarak,day mobile i ikinci olarak tavsiye ederim.Benden bu kadar

877 Mesaj
4 Mayıs 2008; 2:39:11 

wentto ları aksaray(istanbul) da ithalatçısına giderek inceledim. oldukça ilgili bir firma, bi tane satın alacağımı söylememe sağmen benimle 45 dk ilgilenip cihazları tanıttılar, denemeler yapmama izin verdiler.

2. hattan gönderilen mesaja ileti onayı gelmediği, 2 hatta 2 ayrı zil sesi tanımlanamadığı, telefon görüşmesi yaparken gelen çağrının uyarı sesi sinir ve sağır edici.

üst kattaki teknik servise bu problemler iletildi ama yapılacak bişey olmadığı cevabı gelince satın almadan teşekkür ederek ayrıldım.

100 Mesaj
4 Mayıs 2008; 20:01:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Neo_1

Sevgili arkadaşlar ben infinity ds7700 ve day mobile b-889 kullanmış biri olarak size ikisini de tavsiye edebilirim.İncelik,kibarlık,hafiflik,zerafet bu iki cihazda da fazlasıyla var.İnfinity nin 100 ytl daha fazla olması (380ytl) malzeme kalitesinin daha iyi olmasından kaynaklanıyor.Her iki cihazında şarzı çok iyi diyebilirim (yaklaşık 4 gün)
Ses kaliteleri orta seviyede**** leri zil sesi yapabiliyorsunuz ama öyle gümbür gümbür ses beklemeyin.
Her iki cihazında yeni yazılım versiyonlarının çıktığını ve ücretsiz yüklendiğini öğrendim.Maalesef yarı türkce yarı ingilizce saçma sapan komutları vardı şimdi büyük oranda bunlar düzeltilmiş fakat hala yüzde yüz değil.Kayıtlı numaralara resimdi,müzikti şekil yapayım felan derseniz tam bir işkence!.Atomu parçaların,hatta insanların önyargılarını değiştirmeye kalkın daha az zahmet çekersiniz.
Her iki cihazda da foto ve kamera olayını hiç aklınıza bile getirmeyin gene de infinity nin foto kalitesi diğerine göre daha iyiydi (tabi olacak o kadar aradaki fiyat farkı az değil)Öyle her resmi duvar kağıdı falan da yapamıyorsunuz,yüksek çözünürlüklü resimleri sadece açıp bakabiliyorsunuz ama herhangi bir etkinlikte kullanamıyorsunuz.
Her iki cihazında telefon hafızası çok komik sadece 500 kb!..Fakat hafıza kartlarıyla bu açığı giderebiliyorsunuz.
İnfinity nin tek hattının bluetotu var,day mobile de 2 hatta bluetoth tanımlanmış.İkisinde de radyo yok.Hele infinitynin ilk gelen modellerinde mesaj yazmak tam bir işkenceydi benim için çünkü T9 yoktu!..Şimdi yeni versiyonlarda olduğu söyleniyor fakat bu konuda net bilgim yok.
Her iki cihazla da hiç bir sorun yaşamadan görüşme yapabildim çift hatlar gayet stabil çalışıyorlar,en ufak bir sorun yaşamadığımı rahatlıkla söyliyebilirim.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar,malum saat gece yarısını çoktan geçti.Özet olarak bütün bu çift hatlı cihazların hepsinin aynı fabrikadan çıktıkları konusunda ben de ciddi şüpheler var,hepsi birbirine benziyorlar özellik olarak,kim biraz daha fazla para vermişse o cihaza özenmişler sanki.Ne kadar köfte o kadar ekmek hesabı..Niyeti sadece 2 telefon taşımaktan kurtulmak olanlara parasına göre infinityi öncelikli olarak,day mobile i ikinci olarak tavsiye ederim.Benden bu kadar

Arkadaşım Day Mobile' ın kamerasına 1.3mp yazmışlar fakat resimlerinde 2mp gözüküyor. Hangisi doğru? Ben çift sim kart araştırması yapıyorum benim için önde gelen özellik küçük ince ve şık olması.. Hayatım boyunca Nokia kullandım, artık takoz telefon görmek istemiyorum.. En son telefonum n70 ti onun bi hayrını göremedim.. Bu telefonların içinde en küçük ve şık olanı hangisidir? Bir de yakın zamanda Verson marka telefonlar ilgimi çekti: http://www.versonmobile.com/ Bu telefonlardan kullanan var mı? Bu çift kartlı telefon olayında acil yardıma ihtiyacım var artık almam lazım bi tane..

2332 Mesaj
5 Mayıs 2008; 16:03:20 

Day mobile nin kamerası 1.3 mp dir,ama reelde hikaye.Çok kötü çekiyor resimleri.Bu telleri resim çekmek için almıycaksın kesinlikle

11327 Mesaj
5 Mayıs 2008; 16:56:39 

Genelde çift hatlı telefoların kamerası kötü oluyor Şöyle adam gibi bir model çıkarsalar bende telefonu değiştirecem :P

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Para" ile "İman" Ters Orantılıdır...

Katılım zamanı: 7 Aralık 2005
İmzamı lütfen çalmayın! Kullanmak istiyorsanızda nezaketen bari bir izin isteyin...

100 Mesaj
5 Mayıs 2008; 18:36:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Neo_1

Day mobile nin kamerası 1.3 mp dir,ama reelde hikaye.Çok kötü çekiyor resimleri.Bu telleri resim çekmek için almıycaksın kesinlikle

kamera faln benim için önemli değil, önemli olan küçük kullanışlı ve sorunsuz olması, ancak birçoğu adı sanı duyulmadık firmalardan çıktığı için kararsız kalıyorum..

3796 Mesaj
5 Mayıs 2008; 21:49:15 

Anlaşılan o ki, adam gibi bi çift hatlı tel alabilmek için 5-6 ay daha bekliycez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çerkez -- 5 Mayıs 2008; 21:48:41 >

M.Akif ERSOY

100 Mesaj
5 Mayıs 2008; 22:03:48 

quote:

Anlaşılan o ki, adam gibi bi çift hatlı tel alabilmek için 5-6 ay daha bekliycez

Bu çift hatlı telefonlar büyük ihtimalle avrupanın hiçbir ülkesinde ilgi görmez çünkü telekomünikasyon sistemi bizdeki gibi nerdeyse tek el yada milleti sömürmeye yönelik değil! o yüzden adamlar 2 kart kullanmak zorunda bırakılmıyor. bu yüzden büyük firmaların sadece türkiye yada benzer ülkeler için çift hatlı telefon üreteceğini sanmam, bize yine çin mallarının yolu gözükür..

11 Mesaj
6 Mayıs 2008; 13:30:12 

ARKADAŞLAR 5-6 AY BEKLEMENİZE GEREK YOK DERİM BEN. TELEFONU HALEN KULLANMAKTAYIM DEDİĞİM GİBİ KÖTÜ RESİM ÇEKİYOR. TEK BEYENMEDİĞİM TARAFIDA BU. AMA BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL, SONUÇDA BİR TELEFON ALIYORUM FOTOĞRAF MAKİNASI DEĞİL.

WENTTO DG-900 BEN 870 MODELİNİ KULLANIYORUM FAKAT DG-900 KAYAN KAPAK FELAN ŞIK DURUYOR

☻ MURO BASKAN ☻

9445 Mesaj
6 Mayıs 2008; 15:19:10 

acaba çift hat yerine tek sim karta iki hat yüklüolar ya o olaya mı girsem yau problemler canımı sıkıo özellikler hatların kendi aralarında olan ses mesaj bunun gibi problemler, hadi kamera filan çok gereksiz ama ses tonları filan da farklı olabilse fena olmaz hani :D

ll_renzokuken_ll

11 Mesaj
6 Mayıs 2008; 15:25:17 

O SİSTEM PEK FAZLA GENİŞLEMEDİ İLK ALANLARDAN OLURSAN ZARARLI ÇIKABİLİRSİN. BİR KAÇ KİŞİ ALIR ÜRÜNDE ARIZA ÇIKAR SEBEBİNİ HALLEDERLER İKİNCİ KİŞİ KARLI ÇIKAR BUNUN GİBİ. BENCE ŞİMDİLİK ÇİFT HATLI TELEFONLARA YÖNELSEN DAHA KARLI 9OLUR SENİN AÇINDAN

☻ MURO BASKAN ☻

100 Mesaj
6 Mayıs 2008; 21:51:18 

quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

acaba çift hat yerine tek sim karta iki hat yüklüolar ya o olaya mı girsem yau problemler canımı sıkıo özellikler hatların kendi aralarında olan ses mesaj bunun gibi problemler, hadi kamera filan çok gereksiz ama ses tonları filan da farklı olabilse fena olmaz hani :D

Arkadaşım o sistem nasıl çalışıyor? İki hat aynı anda aktif olabiliyor mu? eğer iki hat aynı anda aktif olabiliyorsa çift hatlı telefonlara yönelmek gereksiz, sonuçta ne kadar malolabilir ki o işlem?

100 Mesaj
6 Mayıs 2008; 23:57:01 

bu arada darty nin kampanyasından general mobile dst01 aldım bi kaç ay idare eder umarım, belki o zamana kadar kaliteli çift simler çıkar piyasaya..

3796 Mesaj
7 Mayıs 2008; 1:09:30 

Arkadaşlar Piranha nın bi teli var TWIX diye fiyatı da 300ytl civarı. Sizce nasıl bi şey bu?

http://www.hepsiburada....id=telceppirtwix#tablnk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çerkez -- 7 Mayıs 2008; 1:10:50 >

M.Akif ERSOY

9445 Mesaj
7 Mayıs 2008; 1:14:00 

quote:

Orjinalden alıntı: SaB_

Arkadaşım o sistem nasıl çalışıyor? İki hat aynı anda aktif olabiliyor mu? eğer iki hat aynı anda aktif olabiliyorsa çift hatlı telefonlara yönelmek gereksiz, sonuçta ne kadar malolabilir ki o işlem?

öncelikle iki hattın da faturalı olması gerekiyor telefoncuya gidiosun bi aletle iki hattı tek sime yüklüyor ama nasıl oluo bilmiorum, iki hat birbirine yönlendiriliyor biriyle konuşurken mesela diğeri de meşgul çalıyor.

ll_renzokuken_ll

3796 Mesaj
7 Mayıs 2008; 15:23:11 

Ben şu DRV R67 yi ciddi ciddi düşünüyorum ancak kullanan da yok ki bilgi sahibi olalım. Bir de alternatif olarak General Mobile DST22 var, o da çok iyi gibi.

Bu gidişle bize beklemekten başka çare kalmıyor herhalde

M.Akif ERSOY

6 Mesaj
7 Mayıs 2008; 16:53:06 

arkadaslar Piranha Twix Çift Hatlı Cep Telefonu nasıl peki kullanan varmı?

209 Mesaj
7 Mayıs 2008; 21:15:10 

drv r52 modelini sonunda aldım. aletteki sorun karşı tarafın sesinin bize kısık gelmesi. 1. hatta kulaklıkla iyi konuşuluyor ancak 2. hatta konuşurken ses iyice kısılıyor ve kulaklık takarsak eğer sadece tek kulaktan veriyor sesi. bu özellik açısından çok başarısız yapmışlar ancak karşı tarafa ses oldukça iyi gidiyormuş.

bilgilerinize

2332 Mesaj
7 Mayıs 2008; 23:13:37 

2.ci hattın sesinin az gelmesi sorunu nerdeyse bütün marka cihazlarda var.Fakat day mobilde aşırı bir fark hissetmedim.Gerçi kulaklarım çok hassastır,halıya düşen toplu iğnenin sesini duyabilirim.Bunu da hiçbir zaman kulaklıkla yüksek volümlü şarkılar dinlememeye borçluyum

181 Mesaj
8 Mayıs 2008; 16:23:08 

ben piranha twix kullanıyorum ve çok memnunum. büyüklüğünü sorun etmeyecek olanlara tavsiye ederim. bu teknoloji işi hep derler ya şans işi diye öyle birşey. benim telefonumda herhangi bir olumsuz yaşamadım, ikinci hattımın ses düzeyide gayet iyi. bazı arkadaşlar problem yaşamışlar ama ben bir sorun yok. kamerası haricinde diğüer bütün özellikleri gayet güzel çalışıyor.

Fuji F31FD Sony SR11E LG 42LW570S
MÜLK ALLAHINDIR.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Mayıs 2008; 20:13:19 

bu telefonda güzelmiş fiyatları nasıl acaba
quote:

0
0

1690 Mesaj
9 Mayıs 2008; 0:08:10 

superfone kullanıyorum 9080 modeli ve gayet memnunum.

176 Mesaj
9 Mayıs 2008; 0:30:07 

bende superfone 9080 kullanıyorum 1 hafta sıkı araştırmadan sonra aldım alalı 3 gün oldu gayet ii cok memnunum kucuk ince özellikle beyaz öneirim gayet sık duruo beyazı

68 Mesaj
9 Mayıs 2008; 13:49:21 

wentto hakkında ben de gercekten olumlu seyler duydum ama bence gene de beklemekte fayda war....

324 Mesaj
9 Mayıs 2008; 13:53:21 

Benim pederde Samsung D880 var. Kullanım açısından bir problem yok. Tek sorun telefonun büyük olması...

The Soul Of BMW.
KullanıcıAdı, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.

706 Mesaj
16 Mayıs 2008; 17:19:06 

ya piranha twix aldım..şarjı dayanmıyo..hat olarak 1 tane..yarın çift hatta geçicem..nedir böyle..en fazla 2 gün gidiyor..başka çift hatlılar 3 gün gidiyor deniyor..kullanan varrmı acaba?

AMD Athlon XP 2500+@3200+ / EPOX EP-8RDA+corsair 1.5 GB DDR400 / WD-CAVIAR 80GB 7200 RPM / POWERCOLOR 9800 PRO(378/337@) 22" VIEWSONIC vg2230 / feel hurRicane ve thermaltake 480 watt power

181 Mesaj
16 Mayıs 2008; 21:51:44 

quote:

Orjinalden alıntı: tuffguy

ya piranha twix aldım..şarjı dayanmıyo..hat olarak 1 tane..yarın çift hatta geçicem..nedir böyle..en fazla 2 gün gidiyor..başka çift hatlılar 3 gün gidiyor deniyor..kullanan varrmı acaba?

bir yanlışlık. bir hata veya bir arıza var galiba ortada, ben de kullanıyorum bana ortalama 5 gün gidiyor. iki hat kullanıyorum 24 saat açık telefon

Fuji F31FD Sony SR11E LG 42LW570S
MÜLK ALLAHINDIR.

706 Mesaj
26 Mayıs 2008; 17:17:57 

bir batarya bozukmuş..onu gönderdim vatana..bekliyom..öbür batarya 3-4 gün gidiyo..süper telefon memnunum..hemen benim samsung d900i yi verdim arkadaşa hediye.foto kötü..müzik süper..mesaj süper..akıllı bu çinliler..4 tane java programı yükledim cepvakitten..yalnız data kablosu çalışmıyor bağlayıp veri belleği seçiyom telefon kapanıyo..bende bluetoothla attım 25 şarkı..nerden java programları bulabilirim..

AMD Athlon XP 2500+@3200+ / EPOX EP-8RDA+corsair 1.5 GB DDR400 / WD-CAVIAR 80GB 7200 RPM / POWERCOLOR 9800 PRO(378/337@) 22" VIEWSONIC vg2230 / feel hurRicane ve thermaltake 480 watt power

1122 Mesaj