Şimdi Ara

Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
11
Favori
183.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lord_danger

Evet arkadaşlar,necvox'da sorun çıktıği için İstanbul'a göndermiştim arabayı.Az önce arkadaşım aradı ve sorunun cihazda olduğunu söyledi.Ve baskı hatasıymış.Ve söküp bir üst modelini takmışlar(ismini bilmiyorum),hiçbir ücret almadan.Ve geri görüş kamerası da takılmış gayetde güzel çalışıyormuş.Passatım yarın sabah Ankara'ya doğru yola çıkacak.Gelince resimleri eklerim.Bende çok heyecanlıyım.Saygılar...
    Mert SAL

istanbulda nerede yaptırıyosun bunları?

ben de alacağım kameralı, aldığım yerde taktırmak istiyorum, enderelektronikte de çok pahalı başka yer arıyorum da...

Şu direksyondaki telefon tuşu tam bir muamma oldu, telefona cevap veriliyor ama redial yapılabiliyor mu?

birde radyo çalarken bir fotoğraf ekler misin?

(çok şey istedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scubat -- 10 Ocak 2010; 19:52:09 >

• TID 7501 'in üreticisi olan firmayla yazışıyordum; aşağıdaki şeilde bilgi verdiler.
    TID 7501 'in Necvox 939hd oduğunu nasıl öğrenmiştiniz ?

gelen bilgi:
    I don't know what dva939hd is.
    I don't think that product is same as ours.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scubat
    quote:

Evet arkadaşlar,necvox'da sorun çıktıği için İstanbul'a göndermiştim arabayı.Az önce arkadaşım aradı ve sorunun cihazda olduğunu söyledi.Ve baskı hatasıymış.Ve söküp bir üst modelini takmışlar(ismini bilmiyorum),hiçbir ücret almadan.Ve geri görüş kamerası da takılmış gayetde güzel çalışıyormuş.Passatım yarın sabah Ankara'ya doğru yola çıkacak.Gelince resimleri eklerim.Bende çok heyecanlıyım.Saygılar...
    Mert SAL

istanbulda nerede yaptırıyosun bunları?

ben de alacağım kameralı, aldığım yerde taktırmak istiyorum, enderelektronikte de çok pahalı başka yer arıyorum da...

Şu direksyondaki telefon tuşu tam bir muamma oldu, telefona cevap veriliyor ama redial yapılabiliyor mu?

birde radyo çalarken bir fotoğraf ekler misin?

(çok şey istedim)

Ben Ankara'da oturuyorum.İstanbul'da arkadaşım vardı o yaptırdı.Telefon tuşunu hiç denemedim.Çünkü her telefonla eşleşmiyor.Yeni cihazda eşleştirmeyi denemedim.Radyo ile ilgili resmi 1 yada 2 sayfa önce paylaştım.

Cihazı değiştirdim hiç sorun yok.Geri vites kamerası müthiş çalışıyor.Öneri alarak yurt dışından almayın :) Türkçe karekter yazılımı felan derken cihazdan soğursunur sonra demedi demeyin :D

• lord_danger Ender Elektronik'ten aldınız değil mi Necvox 939hd ve geri görüş kamerasını?
    Benimkiler de kargodan geldi, bugün yarın montajını yaptıracağım umarım
  • Hayır,Ender Elektronik değil.
  • quote:

Bende öyle biliyorum.Ama ayrıntılı konuşmadık.Yarın işin aslını astarını ögrenicem.Hele bi gelsin arabam.

Bende merak ettim şimdi ? Ne takdılar acaba ?
  • Mert bey sizdeki sistemde plakanın üstü delinerek yapılıyor.Benimkini delmeden yapmışlar.Akşam resim eklerim daha iyi anlaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

Merhaba,

Cevaplarınızdan emin olamadım. Aşağıda tekrar soracağım kızmazsanız :)

quote:

Orijinalden alıntı: hayalbert
    merak ettiğim bir konu daha var:
    bu cihazlardan herhangi birini kullanıp herhangi bir Nokia telefon ile Bluetooth eşleştirmesi yapmış olan kimse var mı ?
    Varsa, acaba deneyimlerini bizimle paylaşabilir mi?
    1. Heriki yönde çağrı yapmakta sorun yaşanıyor mu ? (gelen çağrıyı cevaplama / yeni çağrı yapma)
    HAYIR

Sorun yaşanmıyor , yani olumlu olarak anlıyorum. Doğru mu ?

2. Telefon üzerindeki rehber cihazın ekranında görüntülenip buradan arama yapılabiliyor mu ?
    HENÜZ BAŞARABİLEN OLMADI

Bu kötüymüş ama anlaşılan yapacak birşey yok. Orjinal VW navigasyon sisteminde mümkün mü bu ? (RNS510)

3. Direksiyondaki telefon düğmesi ile arama yapılabiliyor mu ? gelen arama cevaplanabiliyor mu ?
    GELEN ARAMA CEVAPLANIYOR

Fakat arama yapılamıyor, öyle mi ?

4. Gelen aramalarda, telefon numarası ekranda görünüyor mu ?
    CİHAZDA GÖRÜNÜYOR AMA MFA DA GÖRÜNMÜYOR

MFA nedir ?

5. Gelen aramalarda telefon rehberinden eşleştirme yapılıp isim görüntüleniyor mu ?
    HAYIR

Hayalbert arkadaşımızın dediği gibi Bluetooth işi neredeyse tüm Çin malı cihazlarda sorunlu.
    MT 6501'de birçok cihazla eşleme yapılamıyor, eşleme yapılan cihazlarda ise adres defterini görmek pek mümkün değil.

Bendeki MT 6501'i Nokia N97 ile çalıştırdım. Bluetooth eşlemesi sorunsuz. Adres defterindeki değil ama sim kart üzerindeki telefon numaralarını sorunsuz getiriyor.
    Gelen aramayı direksiyondan cevaplama imkanı mevcut. Arayan kişinin sadece numarası gözüküyor. Adres defterine kayıtlı kişilerin isimleri malesef çıkmıyor. bunu yapabilen Çin malı cihaz henüz yok diye biliyorum.
    RNS 510'da telefon modulü ile bu işlem sorunsuz gerçekleşiyor.

Direksiyondan gelen arama cevaplanabiliyor ama arama yapmak için ekranı kullanmanız gerekiyor. Direksiyondan arama yapılamıyor. sadece arama tuşuna uzun basarsanız 1 önceki numarayı redial yapıyor.
    MFA hız ve devir göstergelerinin ortasındaki kırmızı ekran. Telefon ile ilgili hiç bir bilgi burada gözükmüyor.
    RNS 510'da bu mümkün.

Tavsiyem, eğer bluetooth telefon kullanımı önemli ise sizin için, RNS 510 cihazını seçmeniz yerinde olur.

• quote:

Mert bey sizdeki sistemde plakanın üstü delinerek yapılıyor.Benimkini delmeden yapmışlar.Akşam resim eklerim daha iyi anlaşılır.

Resimleri merakla bekliyorum. Güle güle kullanın...
  • MERHABA BEN 09.01.2010 TARİHİNDE ENDER ELEKTRONİKTEN.NECVOZ DVA 939 HD TAKTIRDIM.İGO
    YÜKLEDİ METİN BEY SON DERECE GÜZEL.TAVSİYE EDERİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askmemurat
    MERHABA BEN 09.01.2010 TARİHİNDE ENDER ELEKTRONİKTEN.NECVOZ DVA 939 HD TAKTIRDIM.İGO
    YÜKLEDİ METİN BEY SON DERECE GÜZEL.TAVSİYE EDERİM.

Navigasyon menüsü ve harita için resim yükler misiniz.Igo'yu merak ediyorum.
  • TABİ YÜKLERİM ...EN CAZİP KILAN TÜRKÇE KONUŞMASI....TELEFON BAĞLANTISI İSE SORUNSUZ.
  • askmemurat;
    telefon bağlantısı sorunsuz derken, eşleşmede sorun yok herhalde.. gelen aramalar tlf rehberinde kayıtlı olduğu gibi isim olarak görünüyormu?
    birde bu dva 939 hd cihazda sesli komut var mı?

saygılarımla...
  • ürünü c.tesi ender elk.taktırdım.navi.çok hoş doğru bilgiye sahip.tel.hemen eşleşti.deneme konuşması yaptım.esasen çokta inceleme fırsatım olmadı.detaylı bilgileri eklicam.şunu söyleyebilirim ses navi.görüntü dvd 10 numara
  • inşallah bundan sonraki uygulamalar.1.geri görüş kamerası.2.anfi.kutubas.3.arka kafalık montajı.anlayacağınız bir başladınız mı sonu yok bu işin.tabi bütçe meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askmemurat

ürünü c.tesi ender elk.taktırdım.navi.çok hoş doğru bilgiye sahip.tel.hemen eşleşti.deneme konuşması yaptım.esasen çokta inceleme fırsatım olmadı.detaylı bilgileri eklicam.şunu söyleyebilirim ses navi.görüntü dvd 10 numara

Radyo görüntüsü de eklermisiniz? cep telefonunuz ne model?

Birde direksyondaki tuştan ARAMA yapılabiliyor mu? Redial yani?

(Mercedes C serisinin de orjinal bluetoohu telefon hafızasını göremiyor, sadece numara olarak ekrana geliyor arayan kişi, o yüzden anladığım kadarıyla bu adres defteri okuma premium bi özellik)
  • Arkadaşlar bir de ben sormak istiyorum forum boyunce herkesin tercihi farklı olmuş ama
    RCD 510 RNS 510 Necvox bunların arasıdnaki farklar ve fiyat performans karşılaştırması alabilirmiyim.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sry2002

Arkadaşlar bir de ben sormak istiyorum forum boyunce herkesin tercihi farklı olmuş ama
    RCD 510 RNS 510 Necvox bunların arasıdnaki farklar ve fiyat performans karşılaştırması alabilirmiyim.

Teşekkürler

RCD 510 sadace radyo mp3 calar..herhangı bı vıdeo /dvd oynatma ozellıgı yok..navıgasyon ozellıgı yok..buyuk ekran dokunmatık ,6 lı cd degısıtırıcı ve sd kart okuyucusu var.. RNS 510 30 gb harddısklı navıgasyon, tv , dvd player sd kart vs vs...orjınal vw urunu..necvox lar ıse gene rns 510 lar gıbı ancak kendı harddıskı yok bıldıgım kadarıyla..necvox ıle RNS 510 arasındakı fıyat farkı necvox ların çin malı olması..RNS taklidi gibi ancak oldukca başarılılar...
  • Necvox çin değil kore malıdır.
  • quote:

Necvox çin değil kore malıdır.

Uzakdogu malları dıyelım ozmn
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.