Şimdi Ara

Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
11
Favori
183.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de Necvox 939 modelini almayı düşünüyorum. Farklı gps programlarını ve haritalarını kullanmak güzel bir şey olsa gerek
    Tabi nasıl yüklendiğini de çözmemiz gerek
  • Teşekkürler.

Acaba, bu ürünlerde RDS ve radio text desteği var mı ? Yani FM radyo kanalının ekrana gönderdiği yazıları gösteriyor mu ?
    Bir de aynı anda hem navigasyon yazılımı hem radyo veya CD çalışıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr
    Teşekkürler.

Acaba, bu ürünlerde RDS ve radio text desteği var mı ? Yani FM radyo kanalının ekrana gönderdiği yazıları gösteriyor mu ?

Radyo ile navigasyon birlikte çalışıyor ama yapamadım bir türlü.Ama bulacam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

quote:

Teşekkürler.

nasıl yapamadınız ? bu çok temel birşey olmalı. yani özel bir çaba gerektirmemeli. belki Mert Bey bu konuda bilgi verebilir.

Bu arada Mert Bey,
    güvendiğiniz Ender Elektronik'in yeri nerede ? Telefon ve adres bilgilerini özelden paylaşabilirseniz sevinirim.
    Kendileri Esse'nin bayisi mi ? Taksitle Necvox satışı yapıyorlar mı ? veya Hepsiburada'dan taksitle alsam, sadece takma işlemini yaparlar mı ?

yukarıda sorduğum RDS ve text özellikleri için de cevap verebilirseniz sevinirim.

Diğer yandan, WinCE üzerine yüklemek için nereden yazılım bulabiliriz ? Ben cep telefonlarında kullanılan Windows Mobile işletim sistemleri için uygulama bulabiliyorum fakat WinCE daha farklı birşey sanırım.
    Ayrıca, bulduğumuz programı cihaz üzerinde nasıl kullanıyoruz ? Klavye bağlanmıyor herhalde ?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

nasıl yapamadınız ? bu çok temel birşey olmalı. yani özel bir çaba gerektirmemeli. belki Mert Bey bu konuda bilgi verebilir.

Bu arada Mert Bey,
    güvendiğiniz Ender Elektronik'in yeri nerede ? Telefon ve adres bilgilerini özelden paylaşabilirseniz sevinirim.
    Kendileri Esse'nin bayisi mi ? Taksitle Necvox satışı yapıyorlar mı ? veya Hepsiburada'dan taksitle alsam, sadece takma işlemini yaparlar mı ?

yukarıda sorduğum RDS ve text özellikleri için de cevap verebilirseniz sevinirim.

Diğer yandan, WinCE üzerine yüklemek için nereden yazılım bulabiliriz ? Ben cep telefonlarında kullanılan Windows Mobile işletim sistemleri için uygulama bulabiliyorum fakat WinCE daha farklı birşey sanırım.
    Ayrıca, bulduğumuz programı cihaz üzerinde nasıl kullanıyoruz ? Klavye bağlanmıyor herhalde ?

Günaydın Arkadaşlar,

MT 6501'in RDS ve text desteği var . Muhtemelen Necvox'unda vardır. Gerçi RDS için ayrılan test mesaj alanı çok az ama hiç yoktan iyidir.
    Necvox'da veya MT 6501'de navigasyonla birlikte radyo dinlemek için Radyo,CD veya ipod çalarken Navi tuşuna basmak yeterli en azından Mt 6501'de o şekilde.
    Ender Elektronik'te Metin Bey'le görüşebilirsin 0 216 370 77 25. Hepsi Burada'dan alabilirsin. Montajı çok basit. Passat Konusu içersinde Sevgili Taner Göde'nin ayrıntılı olarak montaj resimleri mevcut.

Windows CE'nin kırılması konusunda yabancı forumlara bakmanı öneririm. Ben her türlü bilgiye oradan ulaşıyorum. Aşağıda Mt 6501 için yabancı bir forum sitesi linkini bulabilirsin.
    Mutlaka bizim Necvox dediğimiz yurtdışında TID 7501 VE TTI 7501 olarak bilinen modelinde vardır.

Windows CE'de sanal klavye mevcut istediğin anda ekrana getirbiliyorsun. Ayrıca USB'den istersen klavye veya mouse bağlayabilirsin.

http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=74855&page=231

• Valla radyodayken navi'ye basınca radyo kapanıyor.
  • quote:

Valla radyodayken navi'ye basınca radyo kapanıyor.

hadi bakalım !
    ne yapacagız simdi ?
    direk almamak icin sebep

ürünü satın aldığınız yere sordunuz mu ?
  • Mail attım cevabını bekliyorum.Ona göre yapacaz birşeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Bu arada Mert Bey,

Günaydın Arkadaşlar,

MT 6501'in RDS ve text desteği var . Muhtemelen Necvox'unda vardır. Gerçi RDS için ayrılan test mesaj alanı çok az ama hiç yoktan iyidir.
    Necvox'da veya MT 6501'de navigasyonla birlikte radyo dinlemek için Radyo,CD veya ipod çalarken Navi tuşuna basmak yeterli en azından Mt 6501'de o şekilde.
    Ender Elektronik'te Metin Bey'le görüşebilirsin 0 216 370 77 25. Hepsi Burada'dan alabilirsin. Montajı çok basit. Passat Konusu içersinde Sevgili Taner Göde'nin ayrıntılı olarak montaj resimleri mevcut.

Windows CE'nin kırılması konusunda yabancı forumlara bakmanı öneririm. Ben her türlü bilgiye oradan ulaşıyorum. Aşağıda Mt 6501 için yabancı bir forum sitesi linkini bulabilirsin.
    Mutlaka bizim Necvox dediğimiz yurtdışında TID 7501 VE TTI 7501 olarak bilinen modelinde vardır.

Windows CE'de sanal klavye mevcut istediğin anda ekrana getirbiliyorsun. Ayrıca USB'den istersen klavye veya mouse bağlayabilirsin.

Mert Bey,
    Birkaç gündür Necvox 939 ve MT 6501 (WD 6050) cihazlarını araştırıyorum. sizdeki MT 6501 cihazının kullanım içeriğini Necvox'a göre çok daha fazla beğendim.Necvox'u buradan almak çok kolay da diğer cihazın yurtdışı satış sitelerini bulamıyorum. Siz nereden bulmuştunuz?
    http://cgi.ebay.co.uk/VW-GPS-NAVIGATION-800x480-RNS510-MFD3-MFD2-EUROPE-MAPS_W0QQitemZ220523181140QQcmdZViewItemQQptZUK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems?hash=item335834b454
    Mesela farklı isimlerle satışları var, Hong Kong'dan İngiltere'ye gönderiyorlar. Cihazın ismi farklı ama kendisi bu sanırım.
    http://cgi.ebay.co.uk/2-Din-6-5-DVD-GPS-MAP-Radio-VW-GOLF-JETTA-PASSAT-Ipod_W0QQitemZ350256574065QQcmdZViewItemQQptZUK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP?hash=item518ceb2e71
    Burada da farklı isimde ama aynı cihaz var.

Sonuçta ebay'den mi almalıyız, yoksa bildiğiniz herhangi bir online satış sitesi var mı?
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• daha önceki yorumlardan ben necvox'un ekran kalitesinin mt 6501 'den daha iyi olduğunu anlamıştım. yanılıyor muyum ?

yalnız yukarda lord_danger'ın yazdığına göre aynı anda hem radyo hem navigasyon necvox'da çalışmıyor.
    bunun sebebini anlamamız lazım. gerçekten çalışmıyor mu yoksa çalıştırmak için birşey mi gerekiyor...
  • quote:

daha önceki yorumlardan ben necvox'un ekran kalitesinin mt 6501 'den daha iyi olduğunu anlamıştım. yanılıyor muyum ?

yalnız yukarda lord_danger'ın yazdığına göre aynı anda hem radyo hem navigasyon necvox'da çalışmıyor.
    bunun sebebini anlamamız lazım. gerçekten çalışmıyor mu yoksa çalıştırmak için birşey mi gerekiyor...

Doğru ekran kalitesi çok güzel.Ayrıca hallettim radyonun navi ile çalışmasını.
  • quote:

quote:

daha önceki yorumlardan ben necvox'un ekran kalitesinin mt 6501 'den daha iyi olduğunu anlamıştım. yanılıyor muyum ?

Navigasyon programı olarak igo8'i yüklediniz mi?
    Ender Elektronik'ten bunun çok kolay yapıldığını söylemişlerdi.
    Bir de aşağıdaki linkte yer alan işlemi yaptınız mı? (10 dolar ücret verilmesi gerekiyormuş).Bununla birlikte birçok program-mp3 player skinleri vs yüklenebiliyormuş

http://www.golfmk5.com/forums/showthread.php?t=107203

Ben de Necvox ya da MT 6501 arasında kararsız kaldım,hangisini alacağıma karar veremedim henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: crimson75

quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Bu arada Mert Bey,

Günaydın Arkadaşlar,

Mert Bey,
    Birkaç gündür Necvox 939 ve MT 6501 (WD 6050) cihazlarını araştırıyorum. sizdeki MT 6501 cihazının kullanım içeriğini Necvox'a göre çok daha fazla beğendim.Necvox'u buradan almak çok kolay da diğer cihazın yurtdışı satış sitelerini bulamıyorum. Siz nereden bulmuştunuz?
    http://cgi.ebay.co.uk/VW-GPS-NAVIGATION-800x480-RNS510-MFD3-MFD2-EUROPE-MAPS_W0QQitemZ220523181140QQcmdZViewItemQQptZUK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems?hash=item335834b454
    Mesela farklı isimlerle satışları var, Hong Kong'dan İngiltere'ye gönderiyorlar. Cihazın ismi farklı ama kendisi bu sanırım.
    http://cgi.ebay.co.uk/2-Din-6-5-DVD-GPS-MAP-Radio-VW-GOLF-JETTA-PASSAT-Ipod_W0QQitemZ350256574065QQcmdZViewItemQQptZUK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP?hash=item518ceb2e71
    Burada da farklı isimde ama aynı cihaz var.

Sonuçta ebay'den mi almalıyız, yoksa bildiğiniz herhangi bir online satış sitesi var mı?
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba ,

Ben cihaz'ı direk üreticisinden aldım ve Türkiye'ye normal yollardan (gümrük, vergi) ödeyerek getirdim. Neredeyse burada satılan fiata yakın bir maliyet çıktı.
    Tavsiyem, Türkiye bu cihazı satan yerler var oralardan görerek alman. Necvox firması bu cihazıda bir ara getiriyordu. Belki ellerinde vardır.
    Ayrıca belki Metin'in elinde kalmıştır. İstersen telefon edip sorabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: crimson75

quote:

quote:

Navigasyon programı olarak igo8'i yüklediniz mi?
    Ender Elektronik'ten bunun çok kolay yapıldığını söylemişlerdi.
    Bir de aşağıdaki linkte yer alan işlemi yaptınız mı? (10 dolar ücret verilmesi gerekiyormuş).Bununla birlikte birçok program-mp3 player skinleri vs yüklenebiliyormuş

http://www.golfmk5.com/forums/showthread.php?t=107203

Ben de Necvox ya da MT 6501 arasında kararsız kaldım,hangisini alacağıma karar veremedim henüz

Ben MT 6501 kullanıcısı olarak Necvox'un yeni ürününü iyi incelemenizi tavsiye ederim. Sonuçta ekran kalitesi çok önemli.
    Mt 6501'de olup Necvox'da olmayan bir özellik olacağını zannetmiyorum. Sonuçta Necvox çok daha yeni bir cihaz.

• Evet Necvox'da karar kılacağım sanırım, hem yeni cihaz hem de ekran çözünürlüğü daha fazla.
    Necvox'a benzer kod numarası olarak TID-7501 demiştiniz,dediğiniz doğru.Aşağıdaki linklerdeki cihazlar bunu doğruluyor.(video da mevcut)

http://trockensuppe.com/drive-in/china-rns-mit-wince-6
    http://www.timelesslong.cn/Simplified/ProductView.asp?ID=421&SortID=75

Wince patch işlemini de bu linkten yapabiliriz galiba.Ama aynı cihaz için hem wince 5.0 hem de wince 6.0 için farklı program var. Ülkemizde satılan Necvox'ların wnce versiyonları kaç acaba?
    http://www.flydigital.ro/wince/

Şu patch ve program atabilme işlemlerini Necvox'larda yapan bir arkadaş çıkarsa hiç düşünmeden bu cihazı alacağım

• Bu cihaz TTI 7501 olarakta bilinir.Internetten bu şekilde de bulabilrsin.
    Bende bu aralar almayı dusunuyorum. 1400 tl ye buldum garantili.
  • Bu yeni bilgi benim için. Hem winCE 5.0 hemde 6.0 versiyonu olduğunu bilmiyordum.
    Muhtemelen Türkiye'dekiler 5.0'dır. Gerçi üzerinde çalışan program olarak bir farkı yoktur, ama 6.0 olmasını tercih ederim.

Patch programı olarak çok düşünmene gerek yok. Internet'te mutlaka yapan biri çıkar.
    Sen sadece onun anlattığı işlem basamaklarını dikkatlice uygularsın.
  • Buradan program linklerini de buldum:

http://trockensuppe.com/tag/wince

Necvox'u olan arkadaşlar şu işlere bir el atsa ne güzel olur,riski de yokmuş diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: diskriminant

Bu cihaz TTI 7501 olarakta bilinir.Internetten bu şekilde de bulabilrsin.
    Bende bu aralar almayı dusunuyorum. 1400 tl ye buldum garantili.

1400tl'ye nereden buldunuz? Tv anteni de dahil mi?
  • Tesadüfen MioPocket 3.0 diye bir program buldum.Wince altında çalışıyormuş.Görüntülere bakar mısınız? Bir başka alem oluyor cihazlar.Tek kelimeyle müthiş

http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=126303&whichpage=1
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.