Şimdi Ara

Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
11
Favori
183.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende daha önce MT 6501'i kendi imkanların ile getirmiştim. Bir miktar ( 150 - 200 $ ) uygun fiata mal olmuştu.
    Ama çok cazip bir rakam değil . Bir kere bozulsa zaten o parayı tamir için harcayacağım.
    Bence buradan garantili almakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Necvox kendı bayisinde bu cihaz 800$ dediler.Güzel fiyat ve gayet güzel ürün alıp takmak çok isterim ancak gönlümden RNS-510 geçiyor

Sercan'cım umarım en kısa zamanda RND 510'una kavuşursun. Bundan sonraki ilk buluşmada babanı ikna edeceğim. Bütün gün RNS 510 hakkında konuşacağım. söz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

quote:

Necvox kendı bayisinde bu cihaz 800$ dediler.Güzel fiyat ve gayet güzel ürün alıp takmak çok isterim ancak gönlümden RNS-510 geçiyor

Sercan'cım umarım en kısa zamanda RND 510'una kavuşursun. Bundan sonraki ilk buluşmada babanı ikna edeceğim. Bütün gün RNS 510 hakkında konuşacağım. söz...

Yazın Ender Elektronik'e gittiğimizde Metin Bey'e dedim abi araca tanıtım amaçlı RNs-510 takabilirmiyiz hemen takarız dedi babam bana işaret yapıyor boşver tkatırmayalım birşey olur gibisinden baktım Metin bey Elinde RNS ile gelince babam gözünü alamadı cihazdan ve takım anında babam derim nefes almıştır kesin Takıldıktan sonra bana kesin bunu almalıyız dedi ama benden biraz vakit istedi

Gümüş Kaplan üzerinde RNS-510 (Resimleri daha önce paylaşmıştım ama tekrar koymak istedim çok hoşuma gidiyor)

Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

quote:

Yazın Ender Elektronik'e gittiğimizde Metin Bey'e dedim abi araca tanıtım amaçlı RNs-510 takabilirmiyiz hemen takarız dedi babam bana işaret yapıyor boşver tkatırmayalım birşey olur gibisinden baktım Metin bey Elinde RNS ile gelince babam gözünü alamadı cihazdan ve takım anında babam derim nefes almıştır kesin Takıldıktan sonra bana kesin bunu almalıyız dedi ama benden biraz vakit istedi

Gümüş Kaplan üzerinde RNS-510 (Resimleri daha önce paylaşmıştım ama tekrar koymak istedim çok hoşuma gidiyor)

allah nazardan saklasın:) şu goruntu gercekten muhtesem.. sercancım insallah en kısa zmnda kavusursun RNS 510 nuna..babalar ikna olur, ben benımkını sonunda sunroof a ikna ettim

• Babam dan onayı aldıkta şimdi bekleme safhasındayız büyük ihtimal bu yaz girşinde hem araca güzel bir bakım yapılıcak (iç Dış) Hemde RNS-510 takılıcak öyle görünüyor

Kiş girişinde ise Hıghlıne Grill + Phılıps 4.300 K Xenon + Bagaj Çıtası + Marşbiyel Kaplama takılıcak , 2-3 yıl sonrada Sedat Abim'in yaptırdığı gibi Deri koltuk yaptırıcaz inşallah
  • quote:

Babam dan onayı aldıkta şimdi bekleme safhasındayız büyük ihtimal bu yaz girşinde hem araca güzel bir bakım yapılıcak (iç Dış) Hemde RNS-510 takılıcak öyle görünüyor

Kiş girişinde ise Hıghlıne Grill + Phılıps 4.300 K Xenon + Bagaj Çıtası + Marşbiyel Kaplama takılıcak , 2-3 yıl sonrada Sedat Abim'in yaptırdığı gibi Deri koltuk yaptırıcaz inşallah

marşpiyel kaplama takılmasını biraz acarmısın sercan? neresi kaplanıcak?

• Valla sercan arabaya ne yapsan yakışıyor :D Arabaya bir paspas almam lazım kış için nerden bulabilirim.Bulduklarım sığmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexX

quote:

Babam dan onayı aldıkta şimdi bekleme safhasındayız büyük ihtimal bu yaz girşinde hem araca güzel bir bakım yapılıcak (iç Dış) Hemde RNS-510 takılıcak öyle görünüyor

marşpiyel kaplama takılmasını biraz acarmısın sercan? neresi kaplanıcak?

Abi iki çeşit marşbiyel kaplama var ikisde aynı fiyat sayılır 4 kapıya yapılıyor ve yaklaşık 330 TL gibi bir fiyatı var kapıyı açınca güzel görüntü veriyor Aynı zamanda o kısmı da koruma altına alabiliyoruz ayak çok çapıyor inip binerken...

• quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Valla sercan arabaya ne yapsan yakışıyor :D Arabaya bir paspas almam lazım kış için nerden bulabilirim.Bulduklarım sığmıyor.

Herhangi bir VW servisine gidip Kışlık ( Kauçuk ) Paspas alabilirsin.sana iki çeşit paspas çıkaracaklarıdr biri VW Almanyanın yaptığı Paspas üzerinde Passat yazar diğer ise VW nin Türkiye'de yaptığı Paspas üzerinde herhangi bir yazı yok

VW Almanya üretim Paspas 130 küsür
    VW TR Üretim 30 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 15 Aralık 2009; 22:36:28 >
  • gerçekten hoşmuş.. aydınlattıgın için teşekkürler
  • Şimdiki paspaslarım yünlü malum önümüz kış bi ıslandı mı kurumaz.Servis yolu göründü heralde :) Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Şimdiki paspaslarım yünlü malum önümüz kış bi ıslandı mı kurumaz.Servis yolu göründü heralde :) Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Halı Paspas lar kışın çok sıkıntı çıkarıyor ancak ben Kauçuk Paspasları Halı Paspasın üzerine koyuyorum tabanın kışın kirlenmesini önlemiş oluyorum Kauçuk paspasın etrafından kaçan çamurlar Halı Paspasa takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 18 Aralık 2009; 19:22:04 >
  • Evett işte beklenen necvox-939Hda'nın resimleri.Bugün kaza olunca çektim,çok çekemedim kusura bakmayın sinirden.
    İşte ilki kapalıyken;

Açılırken;

Buda radyodayken;

Menüsü;

Navigasyon menüsü;

6 Cd Hafızasına alabiliyormuş denemedim;

Torpidodaki usb ve ipod girişi;

Burda açılırken logo seçiyoruz;

Resimler bu kadar izlenimlerim:
    Öncelikle ses kalitesi önceden takılı olan rcd-300'den çok iyi ve eq çok iyi.Navigasyonuda çok başarılı.Önündeki necvox yazısıda silinebilecek gibi görülüyor ve sileceğim Bluetooth eşleştirmesini denedim ve oda gayet başarılı(denediğim telefon samsung sgh d880).Tv ise dururken güzel çekiyor fakat araba sürerken sık sık kesiliyor.
    Şimdilik bu kadar keşfettikçe yazacağım:)

• Hocam gündüz resimleri zaten internette heryerde var.Bize gece resimleri lazım.Gece alet nasıl duruyor onu merak ediyoruz.özellikle geriden çekimle aracın kokpit bütünlüğünde aletin nasıl durduğunu merak ediyoruz.
    tuş renklerinin tonunu merak ediyoruz?
    saygılar
  • Aynen diskriminanta katılıyorum.kaç gündür sizden foto bekliyoz ama fotolar çokaz ve gece çekimi yok,ayrıca uzak çekim istiyoruz.valla artık yalvarmaya döndü bu iş ama neyse yinede saol.ben alsam aynı aletten taktırsam aynı gün bütün fotoları çeker hatta video bile çekip arkadaşları aydınlatmak için 15-20 tane foto eklerdim.neyse tekrar saol....
  • Bugün arabaya çarptılar iş çıkar diye sabah çemiştim.Şimdi gittim çekmeye gece resim çektim ondada resim kaymış bir iş yaptık onuda beceremedik :)

Tuş rengi mavi yaptım ama burda resim kaydı pembe çıktı.

Neyse sonra eklerim resim çektikçe.Bu kadar becerebildim faydam olduysa ne mutlu bana iyi forumlar...

• Sevgili Mert,

Çok geçmiş olsun. Allah daha büyük kaza, bela vermesin.
    Resimleri bizle paylaştığın için çok teşekkürler.
    Hakikaten ekran kalitesi MT 6501'e göre çok üstün.
    Güle güle kullan
  • Sağolun Mert ne yapalım işte olacağı varmış.
  • lord_danger öncelıkle gecmıs olsun..allah daha buyuk kazalardan saklasın..

navigasyonunda hayırlı olsun gercekten cok guzel bı urune benzıyor.. iyi gunlerde kullanman dıleklerıyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexX
    lord_danger öncelıkle gecmıs olsun..allah daha buyuk kazalardan saklasın..

navigasyonunda hayırlı olsun gercekten cok guzel bı urune benzıyor.. iyi gunlerde kullanman dıleklerıyle..

Sağol teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.