- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
nvidia overclock programı
6 Cevap8429 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1891 Mesaj
28 Mart 2008; 9:55:18 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Geçen gün bir dergide gördüm ve deneme fırsatım olmadı fakat güzel ve detaylı olmasına rağmen basit bir kullanıma sahip bir program olduğundan bahsediliyoordu..Denemeye değer.
http://www.nhancer.com/

LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE

3631 Mesaj
28 Mart 2008; 10:04:48 

2701 Mesaj
28 Mart 2008; 12:53:03 

Satılık donanım ürünleri
No time for feeling sorry, I got here on my own
I won’t ask for mercy, I choose to walk alone

314 Mesaj
21 Temmuz 2011; 12:46:46 

Bende Asus K53SJ i3-2310 var. CPUz ile baktığım zaman GT 520M ekran kartı görünmüyor. Sadece İntel kartı gözüküyor. Bunlardan birini yüklersem sorunu çözebilir miyim?

3834 Mesaj
21 Temmuz 2011; 12:51:33 

Tavsiyem MSI afterburner'dır . Hem birçok değeri gösteriyor hem de ince ayar yapılabiliyor grafik kartına.

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
-REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....

60 Mesaj
1 Ağustos 2012; 0:46:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Resident

Tavsiyem MSI afterburner'dır . Hem birçok değeri gösteriyor hem de ince ayar yapılabiliyor grafik kartına.

MSI Afterburner diğer markalarada Overclock yapabiliyormu ?

357 Mesaj
3 Ağustos 2012; 18:57:22 

Overclock Ciddi bir iştir İyice Düşünmeden Aklınıza Göre Yapmayınız aşırı Isınma Sebebiyle Geri Dönüşü olmayan Sorunlar açabilir

Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
#Al Capone#
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313