- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ekonomik Oto cd çalar tavsiyesi veya ikinci el
38 Cevap5527 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

642 Mesaj
26 Mart 2008; 22:54:24 

Ekonomik Oto cd çalar tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. 150 Ytl ye kadar mesela.
Veya ikinci el cd çalarını satmak isteyen varsa (mp3 olan) pm atsın lütfen. Ankara içi olanlar tercih sebebidir. Ve mümkünse uçuk fiyatlarla gelmeyin...

Önce güven gelir...

3543 Mesaj
26 Mart 2008; 23:07:30 

epech , sunny aklıma bunlar geliyor.

PIONEER DEH 7950UB ANA ÜNİTE
KİCKER ZX 305.4 MİD AMFİSİ 4X60 WATTS
SOUND MAGUS DK 1800 1 OHM 1800 WATT RMS BAS AMFİ
SOUND MAGUS FY 07 15 38CM 1500 WATT RMS SUBW.
KİCKER KS 65.2 COMPONENT x2
SOUND STREAM 4 AWG POWER KABLO, CADENCE 100 AMPER BK SİG., 72 AMPER MUTLU AKÜ + 60 AMPER OPTİMA RED TOP JEL AKÜ 2 FARAD CAPS +

ARIZALI OTO AMFİLERİ SATIN ALINIR!!....

642 Mesaj
26 Mart 2008; 23:16:43 

hocam bunlardan hangisi daha iyidir ve fiyatları ne civardadır acaba.

Önce güven gelir...

699 Mesaj
26 Mart 2008; 23:35:16 

Usta bende bi tane pioneer deh-2050MP var onu satıyorum ürün 0 ve hiç kullanılmamıştır. İstersen anlaşırsak satabilirim sana...

Hyundai Getz 1.5 CRDI 82 Bg Kristal Mavi

3543 Mesaj
27 Mart 2008; 0:08:15 

quote:

Orjinalden alıntı: sarpkaya

hocam bunlardan hangisi daha iyidir ve fiyatları ne civardadır acaba.

epech daha iyidir. çok yüksek öodeleri olduğu gibi ekonomik olan ana üniteleri de vardır. Bi arkadaşım sıfır epech mp3 çaları 150 ytl ye almıştı modelini hatırlamıyorum.

PIONEER DEH 7950UB ANA ÜNİTE
KİCKER ZX 305.4 MİD AMFİSİ 4X60 WATTS
SOUND MAGUS DK 1800 1 OHM 1800 WATT RMS BAS AMFİ
SOUND MAGUS FY 07 15 38CM 1500 WATT RMS SUBW.
KİCKER KS 65.2 COMPONENT x2
SOUND STREAM 4 AWG POWER KABLO, CADENCE 100 AMPER BK SİG., 72 AMPER MUTLU AKÜ + 60 AMPER OPTİMA RED TOP JEL AKÜ 2 FARAD CAPS +

ARIZALI OTO AMFİLERİ SATIN ALINIR!!....

642 Mesaj
27 Mart 2008; 0:15:36 

Kamasonic ve navitech markaları nasıl bilirsiniz, 110-150 arası bunların değişik modelleri var piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpkaya -- 27 Mart 2008; 0:15:16 >

Önce güven gelir...

642 Mesaj
27 Mart 2008; 0:20:25 

Ayrıca direksiyon kumandalı modelleri mi yoksa normal kumandalı modellerimi tercih edersiniz gerekçeli olarak belirtirseniz sevinirim arkadaşlar.

Önce güven gelir...

2975 Mesaj
27 Mart 2008; 0:28:31 

Arkadaşın Pioneer 2050'si gayet güzel bir seçim olur,Pioneer'ın ölüsü kamo'yu güneşli'yi dağıtır.

699 Mesaj
27 Mart 2008; 0:30:09 

quote:

Kamasonic ve navitech markaları nasıl bilirsiniz, 110-150 arası bunların değişik modelleri var piyasada

İkiside iyi markalar değildir pioneer, jvc düşün bence diğer modellere bakma bile...

Hyundai Getz 1.5 CRDI 82 Bg Kristal Mavi

409 Mesaj
27 Mart 2008; 0:31:57 

internette jvc, pioneer gibi kaliteli markaların ikinci ellerini bulman mümkün. onlara bi bak derim.

Honda Accord 2.4 executive

642 Mesaj
27 Mart 2008; 0:53:18 

Kamasonic in pioner tarafından üretildiğini okumuştum bir yerde.

Önce güven gelir...

2975 Mesaj
28 Mart 2008; 0:35:30 

Tamamen söylenti.

642 Mesaj
29 Mart 2008; 20:00:33 

Next lerin çok kaliteli olduğu konusunda görüşü olan varmı pekii

Önce güven gelir...

2731 Mesaj
29 Mart 2008; 20:08:33 

Pioneer deh-4750 deh-3950 türü bir şey alabilirsin ancak pmden sana bir adres vericem istedigin fiyat araliğinda ikinci el çok güzel mp3 çalarlar var kendimde sürekli oradan alişveriş ederim. Neresindesin ankaranin*

Creative X-Fi USB Dac - Sony MHC-3700 - Sony SA-WP780 - Cambridge Audio Kablolar
Headphones: Grado SR80İ
Canon EOS5D - Tamron 28-75mm F/2.8 XR Dİ İF - Canon 50mm F/1.8 II - Canon 85mm F/1.8 USM

642 Mesaj
29 Mart 2008; 21:12:00 

hocam ben merkezdeyim sen adresi ver eğer hesaplı ve temiz cihazlar varsa ben giderim.

Önce güven gelir...

2975 Mesaj
30 Mart 2008; 6:30:17 

quote:

Next lerin çok kaliteli olduğu konusunda görüşü olan varmı pekii

Bir Alpine bir Pioneer kadar kaliteli olacağını sanmıyorum.Çünkü Next,şu anda Türkiye'de uydu sistemlerinde başı çeken firmalardan biri,dünyada nasıl bilmiyorum,ama ses sistemleri konusunda o kadar tecrübeli ve uzman olduklarını sanmam.

114 Mesaj
30 Mart 2008; 13:56:05 

epoch yada baska bi markanın teyplerine bulasma cok zararlı cıkarsın epoch amfi sub olarak cok kaliteli ben kullanıyorum..bizim burada epoch bayisi bile teypleri biseye yaramadıgını kabulleniyor atlama yapıyor diyor.. tavsiyem teypde en düsük modelde olsa pıoneerden şaşma ses kalitesi görüntüsü ve adı yeter...

642 Mesaj
30 Mart 2008; 23:13:30 

Daha bildik markalardan almayı düşünüyorum.

Önce güven gelir...

344 Mesaj
1 Nisan 2008; 12:19:47 

ya almısken markalı bişi al hatta Pioneer al GG sitesinde gayet güzel pioneerlar 170 ytl civarı dur hatta link verim ne o öle saçma sapan markalarla uğraşma sıfır miss gibi cihaz
http://urun.gittigidiyo...-FIRSAT_W0QQidZZ8886916

hatta belki açık artıtırma yoluyla dahada ucuza bulabilirsin. 150 ytl cıkabılıyorum diyorsan 10 gün sigara içme git pioneer al
not: ben ürünün satıcısı değilim sadece bilgi amaçlı link verilmiştir.

642 Mesaj
1 Nisan 2008; 16:47:04 

sğol kardeş bu hale gelebilmiek için bir ömür sigara içmedim zaten yani 10 gün içmemem pek bir katkı sağlamaz bütçeye

Önce güven gelir...

344 Mesaj
1 Nisan 2008; 17:27:51 

quote:

sğol kardeş bu hale gelebilmiek için bir ömür sigara içmedim zaten yani 10 gün içmemem pek bir katkı sağlamaz bütçeye

hımm ozaman sigaradan daha zararlı olan TTNet 1 ay kullanma dicem iyice geyik muhabbetine dönecek

5 Mesaj
21 Mayıs 2008; 13:44:24 

slm lar bana da pioneer cd calar lazım. 150 den az olacak şekilde temiz varsa alabilirim

3878 Mesaj
21 Mayıs 2008; 13:53:04 

40 ytl daha ekle teknosadan 0 garantili pioneer deh 2900 al

2004 Toyota Corolla Terra 1.6 16v VV-TI Sedan / GranitGri

142 Mesaj
21 Mayıs 2008; 22:04:38 

hocam bende pioneer 4850 var düşünürsen

BİZDE YALAN-DOLAN-HİLE-HURDA OLMAZ.......BU ÖZELLİKLERİ BARINDIRANLARLA DA İŞİM OLMAZ......

407 Mesaj
22 Mayıs 2008; 12:00:37 

maltepe pazarına bir bak derim.

hem ikinci el hem sıfırda uygun fiyatlar.

ben dün ikinci el trident usbli kartlı cd çalar aldım. 50 ytl ye kumandası yoktu. taktırdım herşeyiyle sorunsuz çalışıyor.
ikinci el cd çalarlar 40 dan başlıyor.

sıfır fiyatlar ise 90 dan başlıyor. kamosonic aux girişli ayrılabilir kafa vs vs 90. amstrad gösterdi bir tane de 130. bu usb li ve kartlı.

tabiii bunlar pazarlık sonrası fiyatları örneğin amstrada 180 çekti ine ine 130 a indi. alıcı olsam daha da inerd herhalde.

170-180 e sony ve pioneer ın baz modelleri var. biraz paralıkla 150 ye falan alınır.

ikinci elde de bayağı bir çeşit vardı.

Dükkanımı; ziyaret edin

173 Mesaj
22 Mayıs 2008; 14:37:43 

quote:

Orjinalden alıntı: toggle

maltepe pazarına bir bak derim.

hem ikinci el hem sıfırda uygun fiyatlar.

ben dün ikinci el trident usbli kartlı cd çalar aldım. 50 ytl ye kumandası yoktu. taktırdım herşeyiyle sorunsuz çalışıyor.
ikinci el cd çalarlar 40 dan başlıyor.

sıfır fiyatlar ise 90 dan başlıyor. kamosonic aux girişli ayrılabilir kafa vs vs 90. amstrad gösterdi bir tane de 130. bu usb li ve kartlı.

tabiii bunlar pazarlık sonrası fiyatları örneğin amstrada 180 çekti ine ine 130 a indi. alıcı olsam daha da inerd herhalde.

170-180 e sony ve pioneer ın baz modelleri var. biraz paralıkla 150 ye falan alınır.

ikinci elde de bayağı bir çeşit vardı.

Maltepe Pazarı yıkılmamışmıydı hocam. Yoksa benim bahsettiğim yer ile senin bahsettiğin yer aynı değil mi ? hem ben oraya gitmedim hiç. Tam olarak nasıl bi yer ve nerede? yerinide tam olarak anlatırsan iyi olur.

Arkadaşlar bizim Doğan'a da cd çalar almayı düşünüyorum. Bide buna 4 tane iyisinden hoparlör alcak olsak kaç lira tutar malzeme+işçilik acaba ?
Hepinize selamlar,iyi forumlar !..

İlk Adımı Sebepsiz Attım, Sonrasında Baktım Herkes Parmak Ucunda Yürür oLmuş..
ιуι ƒσяυмℓαя!..

173 Mesaj
22 Mayıs 2008; 14:41:42 

quote:

Orjinalden alıntı: emrah--deniz

hocam bende pioneer 4850 var düşünürsen

Sen kaç lira istiyosun ? Fiyat cazip gelirse bana düşünebilirim.

Bi de arkadaşlar BLAUPUNKT nasıl bi marka? onun hakkındada yorumlarınızı rica ediyorum.

ιуι ƒσяυмℓαя!..

182 Mesaj
22 Mayıs 2008; 14:43:10 

hocam bende JVC var, ölü fiyatına veriyorum bi incele istersen pm attım sana

http://resim.donanimhaber.com/m_23075667/tm.htm

173 Mesaj
22 Mayıs 2008; 15:01:34 

teyp güzel duruyor. ama ben Ankara'danım. sorun olmasın ?

ιуι ƒσяυмℓαя!..

173 Mesaj
22 Mayıs 2008; 15:08:40 

Sen bana msn verebilirsen daha rahat görüşebiliriz. özel mesaj at lütfen. burda kayıtlı olan e-mail adresimi kullanmıyorum fazla. özel mesajla msn verirsen görüşelim...

ιуι ƒσяυмℓαя!..

9103 Mesaj
23 Mayıs 2008; 3:41:46 

quote:

Orjinalden alıntı: ForAS_06

Sen kaç lira istiyosun ? Fiyat cazip gelirse bana düşünebilirim.

Bi de arkadaşlar BLAUPUNKT nasıl bi marka? onun hakkındada yorumlarınızı rica ediyorum.

BLAUPUNKT'un iyi bir marka olduğunu söyleyebilirim... BOSCH Group'un bir markasıdır... Şimdiye kadar gördüklerim içerisinde eğer değiştimedilerse Mercedes, Opel ve VW Group marka otomobillerde standart olarak BLAUPUNKT ses sistemi kullanılıyor...

Geçenlerde bir BOSCH bayiisinde ürünlerini görmüştüm ancak fiyatlarını sormadığımdan fiyatları hakkında bir bilgim yok...

http://www.blaupunkt.com/tr/ adresinden ürünlerine bakabilirsin...

407 Mesaj
23 Mayıs 2008; 14:16:43 

quote:

Maltepe Pazarı yıkılmamışmıydı hocam. Yoksa benim bahsettiğim yer ile senin bahsettiğin yer aynı değil mi ? hem ben oraya gitmedim hiç. Tam olarak nasıl bi yer ve nerede? yerinide tam olarak anlatırsan iyi olur.

Arkadaşlar bizim Doğan'a da cd çalar almayı düşünüyorum. Bide buna 4 tane iyisinden hoparlör alcak olsak kaç lira tutar malzeme+işçilik acaba ?
Hepinize selamlar,iyi forumlar !..

eski yerinden taşındı tabii. şimdi maltepede mustafa kemal bulvarında harbiyeliler lokalinin (veya egonun) yanındaki sokağın sonunda veya diğer taraftan celal bayar bulvarında opetin yanında (kurtuluş yönüne giderken sıhhiye köprüsüne gelmeden sağda)

Dükkanımı; ziyaret edin

173 Mesaj
23 Mayıs 2008; 19:34:34 

quote:

Orjinalden alıntı: Pulstar

BLAUPUNKT'un iyi bir marka olduğunu söyleyebilirim... BOSCH Group'un bir markasıdır... Şimdiye kadar gördüklerim içerisinde eğer değiştimedilerse Mercedes, Opel ve VW Group marka otomobillerde standart olarak BLAUPUNKT ses sistemi kullanılıyor...

Geçenlerde bir BOSCH bayiisinde ürünlerini görmüştüm ancak fiyatlarını sormadığımdan fiyatları hakkında bir bilgim yok...

http://www.blaupunkt.com/tr/ adresinden ürünlerine bakabilirsin...

İlgi ve bilgi için teşekkürler... Ben 200 civarında güzel bi tane bulmuştumda onun için sormuştum. Herkese iyi forumlar!..

ιуι ƒσяυмℓαя!..

173 Mesaj
23 Mayıs 2008; 19:41:45 

İlgi ve bilgi için teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: toggle

eski yerinden taşındı tabii. şimdi maltepede mustafa kemal bulvarında harbiyeliler lokalinin (veya egonun) yanındaki sokağın sonunda veya diğer taraftan celal bayar bulvarında opetin yanında (kurtuluş yönüne giderken sıhhiye köprüsüne gelmeden sağda)

ιуι ƒσяυмℓαя!..

9103 Mesaj
23 Mayıs 2008; 21:30:21 

quote:

İlgi ve bilgi için teşekkürler... Ben 200 civarında güzel bi tane bulmuştumda onun için sormuştum. Herkese iyi forumlar!..

Ben baktığım o bayii de USB'li bulsaydım ve fiyatı da uygun olsaydı belki de alırdım, kimbilir?...

Sırasıyla ALPINE ve Pioneer'dan sonra düşüneceğim 3. marka olur Blaupunkt, 4. marka da Kenwood...
Fakat işte garantili ve sıfır cihaz almak isteyince eldeki para onlara yetmiyor... :)

173 Mesaj
23 Mayıs 2008; 22:48:57 

[/quote]

Ben baktığım o bayii de USB'li bulsaydım ve fiyatı da uygun olsaydı belki de alırdım, kimbilir?...

Sırasıyla ALPINE ve Pioneer'dan sonra düşüneceğim 3. marka olur Blaupunkt, 4. marka da Kenwood...
Fakat işte garantili ve sıfır cihaz almak isteyince eldeki para onlara yetmiyor... :)
[/quote]

Evet hocam haklısın. Yine fakirin umut kapısı kaçak mallar
Bazı mallar var ki insanı müzikten,teknolojiden soğutuyor. Ama her zaman için ucuza kaçayım derken kulak masrafına girmemek gerek bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForAS_06 -- 23 Mayıs 2008; 22:48:46 >

ιуι ƒσяυмℓαя!..

9103 Mesaj
24 Mayıs 2008; 3:09:36 

Kesinlikle...

Benim arabaya aldığım ilk CD çalar Kamasonic idi... 2005'in Ekim ayında almıştım... O zamanlar Alpine, Pioneer, Kenwood gibi markaların keseme uygun modellerinde MP3 çalma özelliği falan yoktu... Ben de gittim Kamasonic aldım... O zaman için iyi paraydı; 250 YTL idi ve 12 taksite bağlayınca yaklaşık 270 YTL falan olmuştu... Çok canımı sıktı; CD takıldı, cihaz kilitlendi, resetlemek için arabada çengelli iğne bulundurmaya başladım, en sonunda tümden çalmaz oldu ve 2006'nın sonbaharında servise gönderdim... Cihaz servisten aldığım yere tamir edilip geri gönderildi, teslim almaya gittiğimde adamlara Kamasonic yerine arabanın orjinal Blaupunkt kaset çalarını taktırdım... Kamasonic'i de aynen kutusuna yerleştirip 150 YTL'ye satışa koydum fakat alan olmadı... Hala öyle bekliyor...

Şimdi de Pioneer kullanıyorum... Alalı bugün 1 hafta oldu... Bu sefer "marka/kalite/garanti/sıfır ürün" dedim... İnşallah yüzümü kara çıkartmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 24 Mayıs 2008; 3:09:16 >

173 Mesaj
24 Mayıs 2008; 13:03:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Pulstar

Kesinlikle...

Benim arabaya aldığım ilk CD çalar Kamasonic idi... 2005'in Ekim ayında almıştım... O zamanlar Alpine, Pioneer, Kenwood gibi markaların keseme uygun modellerinde MP3 çalma özelliği falan yoktu... Ben de gittim Kamasonic aldım... O zaman için iyi paraydı; 250 YTL idi ve 12 taksite bağlayınca yaklaşık 270 YTL falan olmuştu... Çok canımı sıktı; CD takıldı, cihaz kilitlendi, resetlemek için arabada çengelli iğne bulundurmaya başladım, en sonunda tümden çalmaz oldu ve 2006'nın sonbaharında servise gönderdim... Cihaz servisten aldığım yere tamir edilip geri gönderildi, teslim almaya gittiğimde adamlara Kamasonic yerine arabanın orjinal Blaupunkt kaset çalarını taktırdım... Kamasonic'i de aynen kutusuna yerleştirip 150 YTL'ye satışa koydum fakat alan olmadı... Hala öyle bekliyor...

Şimdi de Pioneer kullanıyorum... Alalı bugün 1 hafta oldu... Bu sefer "marka/kalite/garanti/sıfır ürün" dedim... İnşallah yüzümü kara çıkartmaz...

Yazık olmuş ama o da bir tecrübe sonuçta. Böyle tecrübeleri paylaşırsak burda başkaları aynı hatalara düşmezler. Sağolun arkadaşlar...

ιуι ƒσяυмℓαя!..

173 Mesaj
27 Mayıs 2008; 17:29:33 

Arkadaşlar uygun fiyatla kaliteli cd çalar arıyorum. Fiyatıyla beraber belirtsin satmak isteyenler.

ιуι ƒσяυмℓαя!..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » Ekonomik Oto cd çalar tavsiyesi veya ikinci el
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.503