Şimdi Ara

## MSI'dan Oyunculara Özel Yeni Dizüsütü Bilgisayar; GX600-Enhanced ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## MSI'dan Oyunculara Özel Yeni Dizüsütü Bilgisayar; GX600-Enhanced ##

Donanım dünyasının Tayvan merkezli lider isimlerinden biri olan MSI'ın oyunculara yönelik olarak hazırladığı yeni dizüstü bilgisayarı hazır. Firmanın geçtiğimiz sene içerisinde kullanıma sunduğu GX600 kod adlı oyuncu bilgisayarı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Sahip olduğu Turbo Drive Engine adı verilen özel teknolojisi ve üzerinde yer alan Turbo tuşu ile donanımsal olarak hız aşırtma yapılmasına olanak tanıyan GX600'ün yeni modeli GX600-Enhanced adından da anlaşılacağı (Enhanced - geliştirilmiş) üzere ilk modele göre geliştirilmiş detayları ile dikkat çekiyor. Yeni dizüstü bilgisayarın öne çıkan ilk noktası kullanılan işlemci oluyor. Zira ürün üzerinde artık Intel'in 45nm üretim teknolojisi ile hazırladığı 2.4GHz'lik Core 2 Duo T8400 işlemcisi yer alıyor. GX600 modelinde yer verilen 2GB'lık DDR2 bellek kapasitesi de yeni model ile birlikte 3GB'a çıkarıltılmış. Yine 250GB'lık depolama alanına sahip olan ilk modelin aksine GX600-Enhanced 320GB'lık hard disk ile kullanıma sunuluyor. DirectX 10 destekli GeForce 8600M GT 512MB ekran kartı ve 15.4" boyutundaki WXGA+ non-glare LCD ekran ise ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor. MSI GX600-Enhanced modelinin fiyatı hakkında ise şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

• kırmızı siyah ikilisi albenisini al al yapmış
  • İlginç doğrusu 2.4 ghz işlemci ve 8600 gt ekran kartı ben bu sahneyi geçen yıldan hatırlıyorum.Şuanda bile Asusun orta seviyeli dizüstülerinde 2.5 ghz işlemci var.İntelin 2.7 ghz lık işlemcileri duyurduğunu düşünürsek işlemci bir oyun bilgisayarı için çok saçma.Gelelim ekran kartına şuanda bu kartı kullanan bir notebook ile bu yazıyı yazıyorum ve 1 yıllık bir makine.Özetle bu makinenin ne özellği var ?Anlamadım.
  • Oyunculara özel olduğu için ekran kartı olarak 8800M GTX koysalarmış daha performanslı olurdu.
  • numpad güzel olmuş. gıcık oluyorum numpadsiz olanlarına :)
  • MSI kadar Gereksiz Bir Marka Varmı? Bütün Ürünleri Bu Lafı Haklı Çıkartıyor
  • YOK YAWW NE OYUN BILGISAYARI
    BEN BUNU OFİSTE KULLANIRIM
  • Daha performanslı olan bir ekran kartı olan 8800M GTX koysalar daha iyi olurdu. Onun dışında herşeyini beğendim. Özellikle de görünüşünü..
  • görünümünde nevarki klasik msı notebooklara 2 liralık çıkartma yapıştırmışlar.Miladı dolmuş ekran kartını koymuşlar al sana oyun bilgisayarı.Olmadı MSI sana yakışmadı
  • tipi çok güzel fakat özellikleri itibariyle hiç extreme birşey göremedim... heleki ekrankartı
  • Görüntü çok iyi
  • ekran kartı olmasına rağmen msi'ın kasayı bu incelikte tutabilmesi takdire değer doğrusu..
  • Ekran kartını 8600M GT'den daha iyi bir kart olmalıydı
  • GeForce 8600GT = Call Of Duty 2 sabit 125 , artik 8600GT'nin yerini 8800GT laptop tasarimlari almasi şart.
  • nihayet uygun bir grafik belleği 512mb olan bir laptop gördük fiyatı 2-2.5 milyardan fazla yapmazlarsa alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennjS

nihayet uygun bir grafik belleği 512mb olan bir laptop gördük fiyatı 2-2.5 milyardan fazla yapmazlarsa alırım

Dostum bu ekran kartı çıkalı yıllar oldu.Yeni görülmüş bişey değilki orta sınıf bir kart bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.