Şimdi Ara

## Modu; Dünyanın En Hafif Cep Telefonu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
9.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Modu; Dünyanın En Hafif Cep Telefonu ##

Geçtiğimiz ay gün yüzüne çıkan Modular Mobile Phone "modu" sahip olduğu değiştirilebilir yüz tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Pek çok açıdan iddialı olan cep telefonunun önemli özelliklerinden biri Guinness tarafından onaylandı. Gelen bilgilere göre modu dünyanın en hafif cep telefonu olma iddiası ile Guinness rekorlar kitabına girmey hak kazanmış durumda. Sadece 40.1 gram ağırlığında ve 72.1mmx37.6mmx7.8mm boyutlarında. Üreticileri tarafından dünyanın ilk modüler cep telefonu olarak ta tanımlanan modunun piyasaya çıkış tarihi en azından şu an için açıklanmış değil. Sektöre devleri dışında bakalım Dev Moran tarafından kurulan modu gibi firmalar mobil rekabete nasıl bir boyut kazandıracak birlikte göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 26 Mart 2008; 14:01:13 >

• Hafiflikten uçar herhalde kaybolmasın
  • Bununla heralde sadece gelen aramalar abakabileceğiz baksanıza tuş muş yok üstünde napalım artık hapiğp olsun tuşsuz olsun gelen aramalarıda cevaplasam yeter mi diyecez ?
  • Cüzdanda taşınabilir
  • x-o-x oynanabiliyormuyuz tuşlarla
  • benim parmaklarim buyuk gelir bu telefona... ayni anda bir cok tusa basma telefonu...buyuk olasilikla her tusun cok fazla kisa yol navigasyonu mevcut.. yani butun islemleri mevcut tuslarla halledebiliyorsunuz... e sonuc olarak guzel bir programlama yapisi oldugu kesin... telefon numarasi yazmak icin mevcut tuslarin kullanabildigi dusuncesindeyim..

Kaybetmek icin birebir... bir yerde dusurseniz anlamazsiniz... tam bir hatun telefonu..
  • 4 yön tuşu 1 menü tuşu var. sanırım rakamlar ekranda yazacak yön tuşları ile seçilecek. tel defteri de pc'den ayarlanacak..

uçtum mu ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: coco76

4 yön tuşu 1 menü tuşu var. sanırım rakamlar ekranda yazacak yön tuşları ile seçilecek. tel defteri de pc'den ayarlanacak..

uçtum mu ne

Evet ama güzel uçmuşsun.
    Yön tuşlarıyla da numara seçildikten sonra kayıt yapılabilir bence. Ne de olsa yazılımsal birşey.

• bu telefonu bir kez kullandıktan sonra şarj etmemiz gerekecekmiş gibi geliyor..
  • bazı insanlar sadece telefonu telefon etmek amacıyla alır.
    galiba onlar düşünülmüş bu sefer
  • araba alarmı gibi :)
  • ilginc 50 lira olursa alinabilir
  • Benim gibi telefonu sırf telefon amaçlı kullananlar için en önemli olay ufaklık ve hafifliktir herhalde. Benim için hoş bi telefon:)
  • kendisi gibi fiyatıda hafif olur işallah.
  • bence telefonun üstündeki asıl tuş takımı değil bakın telefonun altında küçük bi ok işareti var ütündeki kağak aşağı kaydırılıp tuş takımı çıkıyo olabilir gerçi çıksa nolcak küçünüktür tuşları ama 2. hat için güzel bi telefon ucuz olursa alırım valla
  • quote:

kendisi gibi fiyatıda hafif olur işallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: old_glory

quote:

kendisi gibi fiyatıda hafif olur işallah.

inşallah
  • Şaşırdı Millet Artık Cins Cins Şeyler Üretiyorlar , Bide Bunları Alanlar Var Ona Yanıyorum.
  • Boyutuna ve agirligina gore sundugu ozellik ve performans ile yukaridaki cihazi alacagima 70 gr agirligindaki Neonode N2 alirim daha iyi. 29.9gr agirligindaki fark asagidaki ozellikler icin pekte buyutulecek tercih edilecek kadar onemli bir ayrinti olmaz benim icin.
    Bu tur cihazlari secerken insanlar Ilk once ebatlara ve islevsellige bakiyor bana gore.

GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
    • Vibration
    • 2 Inch TFT Touch Screen with 65K colors/176 x 220 pixels
    • MP3 & Polyphonic Ringtones
    • miniSD Card Slot
    • Photo call
    • GPRS, Bluetooth & USB
    • 2 MP Camera - 1600×1200 pixels & Video
    • HTML & WAP 2.0/xHTML Browser
    • MMS & SMS Messaging
    • Games
    • Stereo sound in headphones & Mono loudspeaker
    • Calculator, Task manager & MP3/WMA player
    • Up to 200 hours standby
    • Up to 4 hours talk time
    • 77 x 47 x 14.7 mm
    • 70 grams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 27 Mart 2008; 15:07:24 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.