- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
HAFIZA KARTINDAN SILINEN FOTOGRAFLARI NASIL KURTARABILIRIM?
20 Cevap3328 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2457 Mesaj
26 Mart 2008; 3:37:00 

Arkadaslar hafiza kartimda bulunan 60 a yakin fotografin az once silindigini farkettim eminim kameradan silinmis pc den silinmedigine eminim... Bu fotograflari kurtarmam lazim lutfen yardimci olun hicmi yolu yok kurtarmanin-(
Hafiza kartim:Lexar SD 1Gb
Kamera: Canon C713

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

699 Mesaj
26 Mart 2008; 6:17:00 

2587 Mesaj
26 Mart 2008; 9:31:42 

active file recovery 7.1

şahsen bizzet kendim kullandım bu ay içinde

16GB Black / SPIGEN Metal Slate
''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...''

4285 Mesaj
26 Mart 2008; 12:20:31 

Geriye getireme ihtimalin de var. Umarım kurtarısın.

2587 Mesaj
26 Mart 2008; 13:39:52 

sildikten sonra cekim yapmadıysan kurtarma şansın yuksek
cekim yaptıysan üzerine tekrar yazılanlar uçmuş olabilir..

16GB Black / SPIGEN Metal Slate
''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...''

1295 Mesaj
26 Mart 2008; 15:04:16 

silindiğini farkedince sakın başka çekim yapma , data recovery programları nerdeyse tamamını kurtarıyor.

internetten edinilen bilgi %100 doğru olmayabilir

750 Mesaj
26 Mart 2008; 15:30:17 

Recovery My Fİles adlı programı bizzat kendim kullanıyorum.
Çok büyük ihtimalle kurtaracaktır.
Saygılar...

Pendik

2457 Mesaj
26 Mart 2008; 15:34:02 

Arkadaslar uzerine bayagi bi cekim yaptim ancak kameranin uzerinde sag tiklayinca details kisminda mesela 1 taken 1206 remaining yaziyor sanirim hafizasinda bir yerlerde sakli fotolar.. Niagara selalelerinde cektigim fotolardi yani hayatim boyunca kim bilir ne zaman giderim bir daha kesinlikle kurtarmam lazim-( bu arada kamerayi pc e baglayarak denesem olurmu cunku kart okuyucum yok benim?
Cok tesekkur ederim bu arada yardimlariniz icin

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

750 Mesaj
26 Mart 2008; 15:55:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

Arkadaslar uzerine bayagi bi cekim yaptim ancak kameranin uzerinde sag tiklayinca details kisminda mesela 1 taken 1206 remaining yaziyor sanirim hafizasinda bir yerlerde sakli fotolar.. Niagara selalelerinde cektigim fotolardi yani hayatim boyunca kim bilir ne zaman giderim bir daha kesinlikle kurtarmam lazim-( bu arada kamerayi pc e baglayarak denesem olurmu cunku kart okuyucum yok benim?

Ne demek Biz teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzihh™ -- 26 Mart 2008; 16:05:14 >

Pendik

1866 Mesaj
26 Mart 2008; 20:45:38 

yalçinların camında silinen fotolarınızı kurtarıyoruz yazıyordu bir sor istersen
quote:

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!

699 Mesaj
26 Mart 2008; 20:48:53 

kamerayi usbden bagasan da olur farketmez

3786 Mesaj
26 Mart 2008; 21:05:14 

fotogarfı geri alma programları mevcut yapamadıysanız googleden

eIMAGE Recovery yaz indir

--samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya--

1127 Mesaj
26 Mart 2008; 21:15:37 

daha 2 gün önce 580 fotonun yeraldığı 4gb lik bir sdhc karttan 15 dk gibi bir sürede yüzde 95 inin easyrecovery ile kurtardım --kart okuyucusuna takılıydı foto makinası üzerinden çok yavaş oluyor--

üzerine defalarca çekim yaptıysan şansının az olduğunu söyleyebilirim ama yinede denemekte fayda var tabi...

34 Mesaj
26 Mart 2008; 23:00:14 

bu konuda kullanabileceğin programlar:

Digital Picture Recovery & Photo Rescue

Media Recover demoTürkçe

Recover My Files

PC Inspector smart recovery (benim tavsiyem budur)

2457 Mesaj
27 Mart 2008; 2:35:53 

Hocam Turkiyede degilim o yuzden oyle bir imkanim yok maalesef-( simdi deneyecegim umarim kurtarabilirim cok cok tesekkur ederim arkadaslar
quote:

Orjinalden alıntı: karenin

yalçinların camında silinen fotolarınızı kurtarıyoruz yazıyordu bir sor istersen

Mustafa Kemal Atatürk

2457 Mesaj
27 Mart 2008; 2:42:36 

Bu programda kamera surucusunu secip tarayamiyorum neden acaba?-(
quote:

Orjinalden alıntı: kad_kad

fotogarfı geri alma programları mevcut yapamadıysanız googleden

eIMAGE Recovery yaz indir

Mustafa Kemal Atatürk

2457 Mesaj
27 Mart 2008; 3:11:25 

Arkadaslar soylediginiz programlarin bir kacini kurdum ve hepsindeki ortak problem kamerayi gormemeleri... Gormesi icin kamerayi bu programlarin ne yapmam lazim ya da normal olan bu mu baska bir seymi yapmam lazim

Mustafa Kemal Atatürk

1127 Mesaj
27 Mart 2008; 9:29:34 

quote:

Arkadaslar soylediginiz programlarin bir kacini kurdum ve hepsindeki ortak problem kamerayi gormemeleri... Gormesi icin kamerayi bu programlarin ne yapmam lazim ya da normal olan bu mu baska bir seymi yapmam lazim

eğer bilgisayarından görebiliyorsan programlarda görebilmeli genelde ....

eğer easy recovery kurduysan /kurarsan adımlar konusunda yardımcı olmayı denerim...

2457 Mesaj
28 Mart 2008; 1:49:15 

Recover my files ve eIMAGE kurulu su anda... Ve ikiside maalesef gormuyor anlayamadim nedenini-(
Cok tesekkurler ilginiz icin:)
quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

eğer bilgisayarından görebiliyorsan programlarda görebilmeli genelde ....

eğer easy recovery kurduysan /kurarsan adımlar konusunda yardımcı olmayı denerim...

Mustafa Kemal Atatürk

699 Mesaj
28 Mart 2008; 3:42:21 

makine mass storage yerine mtp olarak mi bagli

2457 Mesaj
5 Nisan 2008; 2:39:08 

Sanirim oyle hocam goremiyorum hala fotograflari mass storage yapmak icin ne yapmam lazim acaba?
quote:

Orjinalden alıntı: Frostbite

makine mass storage yerine mtp olarak mi bagli

Mustafa Kemal Atatürk
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar] » Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri » HAFIZA KARTINDAN SILINEN FOTOGRAFLARI NASIL KURTARABILIRIM?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.324