Şimdi Ara

## Western Digital'den My Passport Elite Serisi Taşınabilir Diskler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Western Digital'den My Passport Elite Serisi Taşınabilir Diskler ##

Son günlerde özellikle toplam iş gücünün %2'sine karşılık gelen 800 kişiyi işten çıkaracağı haberleri ile gündeme gelen Western Digital hazırladığı yeni taşınabilir diskleri kullanıma sunuyor. Firmanın My Passport Elite serisi altında konumlandırdığı yeni taşınabilir usb diskleri en azından şu an için 250 ve 320GB olmak üzere iki farklı kapasite alternatifi ile kullanıma sunuluyor. USB 2.0 arayüzünü destekleyen ve yaklaşık 140 gram ağırlığında olan yeni diskler kompak boyutlarının yanı sıra tasarımları ile de dikkat çekmeyi başarıyorlar. Western Digital'in diğer bazı taşınabilir disklerinde olduğu gibi üzerlerindeki sayaç ile kalan boş alanı gösterebilen diskler dosya güvenliği için 128-bit şifreleme yapabiliyor ayrıca otomatik yedek alma yazılımını da beraberlerinde getiriyorlar. Kırmızı, Mavi, Bronz ve Gümüş gibi farklı renk alternatifleri olan WD'nin yeni diskleri 5 yıllık garanti ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 250GB'lık modelin 170$, 320GB'lık modelin ise 200$ olduğu belirtilirken disklerin Mac OS X 10.4.10+ ve Windows 2000, XP, Vista işletim sistemleri ile çalışabildiği ifade ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 25 Mart 2008; 17:06:11 >

• 5 diskim var dahili hepsi wd.bir tane samsung wardı 1 haftadır bozuk duruyor oyle
  • güzelmiş walla bi 250 lik alırım belki
  • Dış görünüşü çok güzel
  • şekil itibariyle güzel gerekli olanlara iyi gider
  • dizaynı şık olmuş.
  • tasarım çok iyi.. ayrıca 128bit şifreleme ve kalan kapasite göstergesi çok iyi bir artı
  • wündows vista paketine benzemiş paketi . vistayı hiç sevmiyorum ;babasınıda sevmezdim
  • normal Passport modelleri çok çabuk çiziliyor umarın bunlarda o sorun yoktur.gerçi dış kaplamaları aynı gibi ama...
  • Bende de 160GB wd passport var parmak izini çok belli ediyor ve çok çabuk çiziliyor. Umarım bunlar öyle değildir
  • Böyle bir Usb/Bellek olsaydi f/p konusunda gerçekten alinabilinirdi.
  • geçen "AMD-ATI 800 kişilik bir işten çıkarma olacağını bildirdi" şeklinde haberler vardı.. çalışanlara gaz vermek içi mi yapılıyor, gündem oluşturmak için mi ,nedir?
    dünya çok değişti baksanıza, bu da bir pazarlama yöntemi mi acaba?

saygılar..
  • şimdi bu passport elitlerin normal passport wd lerden farkı ne sadece dizayn mı?
  • bende sordum bu soruyu net bi cevap yok hani kimse budur demior
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninjafaydar

bende sordum bu soruyu net bi cevap yok hani kimse budur demior

Farkı "üzerlerindeki sayaç ile kalan boş alanı gösterebilen diskler dosya güvenliği için 128-bit şifreleme yapabiliyor ayrıca otomatik yedek alma yazılımını da beraberlerinde getiriyorlar." mış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.