Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
840
Cevap
2
Favori
43.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsi ve daha fazlası artık sadece MotoModTR'de !

MotoModTR : Motorola Modding Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heartless -- 25 Ocak 2010; 15:35:52 >

• 2
  • 3- mc.erdem226
    KARDEŞİM SİNAN(HEARTLESS) DH Motorola CLUB hepimize hayırlı olsun bugüne kadar yaptıkların ve bundan sonraki destek ve çalışmaların için teşekkürler desteğimizi club üyeleri olarak tekrar hissettireceğimizi belirtmek isterim KAL SAĞLICAKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc.erdem226 -- 25 Mart 2008; 2:18:58 >
  • Keşke bir startac'ım olsaydı, o zamanlar bende takoz 688 vardı. Bulabilirmiyiz acaba temizinden şöyle müzelik:) tüm asaletiyle E398 hala dimdik ayakta, mpx hiç anlamam ama dediğin gibi kült. Razr serisi zaten devrim. İşte motorola dediğin zaman ilkler geliyor hep insanın aklına. Suçlusu motorola :D
  • Motorola camiasına hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Fuego -- 2 Aralık 2008; 21:16:24 >
  • bende geldim benide üye yapın
  • Hiç motorola kullanmadım uzun süreli ama imza logosu gördüğüm en iyi logolardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 25 Mart 2008; 8:31:14 >
  • Teşekkürler PHI, imza ne de olsa Design by Heartless, olcak o kadar
  • bende dün tozlu kutusundan v3i mi çıkardım artık bir güzel modladım kenara attım ama özlemişim yav o takoz n70 den sonra incecik aşkıma kavuştum burda daha paylaşım başlamadımı oyun falan paylaşsak ne güzel olur
  • Olur tabi Nejat, güzel fikir. Sende üye oldun :D Official hemde
  • İyi düşünülmüş bir konu, forumdaki tüm motorola kullanıcılarına faydalı olacağına eminim, motorola uzmanı bir arkadaşın desteği var çünkü, bu konunun takipçisi olacağım...
  • Elimizden geldiğince birbirimize destek olmak, tanışmak ve sohbet için açılmış bir club. Paylaşım yapabilirsiniz, oyun, zil sesi, duvarkağıdı, aklınaza gelen herşey. Paylaşmaktan zarar gelmeyeceğine inanıyorum.

V3i , E398, L9, Z3, K1, L7, E2, E6 ve bilimum motorola kullanan arkadaşlar, hepinizin katılımını ve desteğini bekliyoruz. Burada birlik olmak gerekiyor, nicelik olarak az olsakta nitelik olarak kaliteli bir kitle olduğumuzu düşünüyorum.

Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Teşekkürler PHI, imza ne de olsa Design by Heartless, olcak o kadar

• işte geldim burdayım.ben bu işte ustayım
  • BEYLERRRRR MOTOROLA V6 FERRARİ ALDIM KENDİNİZE İYİ BAKIN EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLDY BANA KALIN SAĞLICAKLA :):):)
  • benide ekleyin v6 kullanıyorum
  • Hoşgeldin opeth, listeye ekledim.
  • Motorola RIZR Z8 ile bende aranizdayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 12 Eylül 2008; 8:47:15 >
  • Hoşgeldin Massive, ekledim.
  • İmza logosu çok sağlam olmuş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.