Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
839
Cevap
2
Favori
43.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garip olduğu için sizinle paylaştım.Gün içinde alarmı kuruyorum misal 5 dakika sonraya veya başka bir zamana sonra teli kapatıyorum ama alarm çalıyo işin enteresan tarafı bu işte ama gel görki akşam alarmı kuruyorum sabah 6 ya alarm çalmıyo.Abidik gubidik hatalar veriyo v8 anlamıyorum bazen konuştuktan sonra ekran ışığı sönüyo vs vs
  • gerçekten garip evet...alarmın sesi 7 de dimi bu arada??kısık fln unutmazsın herhalde...valla tip olarak lafım yok ama kullanılabilirlik olarak v3 daha iyiydi sanki...
  • sabah diğer telefonumla beraber aynı saate kurdum teli v8 çalmadı diğeri çaldı tekrarlama hergün ses 7 ama nafile.Motorola karizma telefon ona lafım yok ama işletim sistemi verimlilik sıfır malesef v3 v3i buda sonuncusu artık v8
  • ya valla bende uyuz oldum dün ekran yüzünden...satsam mı diye düşünmeye başladım valla...
  • satsan ne olcakki zarar hep ben ilk çıktığında aldım nerdeyse hala taksitlerini ödüyorum 750 ytl ye aldım şimdi 500e almayanı dövüyolar :) walla iphone alsammı diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 18 Nisan 2008; 11:44:06 >
  • valla çok kafam bozulursa dinlemem garanti fln modlarım telefonu...çünkü eski v3 ümdede sorunlar vardı,bi modladım telefonu düzeldi...bir sürüde özellik eklemiştim o zmn
  • Arkadaşlar sizin telefonlarda yazılımlar çok eskimiş. Kesinlikle serviste güncelleştirin. Bahsettiğiniz sorunlar kaybolacaktır.
  • ya kendimiz yapsak niye garanti dışı kalıyo yaa
    gerçi yapsam servis nasıl anlarki telefona bişe olsa???
  • heartless 6 ay oldu telefonu alalı zaten ne çabuk eskidi ya yazılım :)
  • İsteyen varsa en yeni ve uygun yazılım önerebilirim. Not : Telefon garanti dışı kalır, riski size aittir.

Bilmeyenler için en sağlıklısı götürüp servis'e bırakmak ve 1 saat sonra almaktır.
  • çok teşekkürler en iyisi servise veriyim
  • şu an olmasada yapmayı düşünüyorum,sen en iyisi açıkla bize yapmak isteyen yapsın...en son v3 ile bu konularda haşır neşirdim.çok fark var mı acaba??
    quote:

Orjinalden alıntı: heartless

İsteyen varsa en yeni ve uygun yazılım önerebilirim. Not : Telefon garanti dışı kalır, riski size aittir.

Bilmeyenler için en sağlıklısı götürüp servis'e bırakmak ve 1 saat sonra almaktır.
  • Açıklamayı V8 topiğinde yapacağım. Klübümüz konu-dışı olmasın.
  • ok kardeşim sen anlat v8 topic de belki bende yaparım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 18 Nisan 2008; 12:32:35 >
  • ya yabancı v8 forumlarını inceliyorum da çok versiyon var hangisi atıcaz?hangilerinde türkçe desteği var ve en stabil olanı hangisidir??birde 512mb v8 lerin dokunmatik tuşlarına yeni özellikler atanabiliyomuş...bu konulardada bizi aydınlatırsan çok seviniriz heartless kardeş...bundan sonra v8 topiğinden devam ediyorum bende...
  • Ekranın ikiye bölünmeside yazılım yüzünden.İlk geldiği zamanki yazılımında bu sorun olmuştu bende 2 kere.
    quote:

Orjinalden alıntı: ferhatugur

ya valla bende uyuz oldum dün ekran yüzünden...satsam mı diye düşünmeye başladım valla...
  • heartless kardeşim yazıcan demi yazılım güncelleme yoksa yazdın benmi bulamadım allah razı olsun tuttuğunu altın etsin :)
  • MPx200 için WM6.1 kullanımda. Diğerleri atılımı beklerken, Motorola uçtu gidiyor. 2003 model bir SP'de fırtınalar üzerinde gezmek güzel. Buyrun bakalım
  • arkadaşlar yardım lütfen v8 telefonuma versiyon attım kayıtsız sim uyarısı verdi ne yapmam lazım :(
  • Herkese iyi günler.
    Arkadaşlar bir arkadaşıma ablası Amerikadan Motorola V3m wireless telefon almış. Hiç bir yerde Türkçe açıklamasını göremedim. Telefon nedir, wireless telefon nasıl kullanılır, tam manasıyla çözebilmiş değilim. Telefon eski midir, yeni midir, nedir bu yahu? Arkadaşta soruyor atalım mı, satalım mı diye? Azıcık anladığım kadarı ile bunu Türkiye'de kullanamıyoruz gibi geliyor çünkü simcard olayı yok. Bu nası bi şeydir, bir yardım lütfen.
    (Forumla ilgili yanlış bir yerde sorduysam kusura bakmayın, diğer bir kaç sayfaya baktım tarihleri eskiydi. Yardımcı olursanız sevinirim)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.