Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
839
Cevap
2
Favori
43.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bütün yazdıklarına katılıyorum heartless ekliyecek birşeyim yok.Motorola türkiyeden beklentilerimiz genelde herkesin aynı.Hep beraber bir mail bombardımanına tutsakmı acaba motorolayı
  • olabilir aslında.. hani bazı resmi işlemlerde imza toplarlar ya bizde mail toplayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: inanki

quote:

* Müşteri'nin motorola cihazlara uygun orjinal aksesuarları daha kolay temin edebilmesi.

*Bence en önemlisi..

Güzel bir düşünce-hareket.

Moto kullanıcıları kendilerini göstersin. Yorum yapılsın. Bir arada olduğumuzu bilelim-bilsinler

Haydi arkadaşlar

veya motorolaya terfi etmeyi düşünenler....

• quote:

heartless..

* Yeni modellerin Türkiye'de diğer ülkelerle aynı anda satışa sunulması ve temin edilebilmesi.
    * Bilgili ve ne dediğini bilen insanların çağrı merkezlerinde müşteriye destek vermesi.
    * Müşteri'nin motorola cihazlara uygun orjinal aksesuarları daha kolay temin edebilmesi.
    * Türkiye'ye özelwww.hellomoto.com.tr isminde bir site'nin açılması ve Türk insanına göre ücretli / ücretsiz içerik sağlaması.
    * Yeni cihazların kutusundan S200 gibi standart bir kulaklığın mahrum bırakılmaması
    * Orjinal yazılımların motorola.com.tr adresinden herkese açık paylaşılması.

heartless Motorola kullanıcılarının taleplerini iyi düşünmüş

''Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Alacağım telefonun markası da bundan önceki gibi, bir çok modelini kullandığım kalitesine güvendiğim Motorola olacak. Fakat ! Motorola'nın yeni çıkan modellerinin Ülkemize geç getirilmesinden dolayı Türkiye'de ki Motorola kullanıcıları olarak yeni modelleri 'eski' olarak kullanmak zorunda kalıyoruz. Teknolojinin bizlere sunduğu yenilikleri göz önünde bulundurursak ne kadar haklı bir istekte bulunduğumuza sanırım sizler de hak vereceksiniz. Yeni modellerin Ülkemize geç getirilmesi bir çok Motorola kullanıcısı diğer markalara yönlendirecektir. Talep ettiğimiz istekleri göz önünde bulundurursanız inanıyorum ki Türkiye'de ki Motorola kullanıcılarının sayısal olarak artmasının yanında diğer markaların hegemonyasına da son verecektir''

Buna benzer bir şey ler karalamayı düşünüyorum... (Düzenledikten sonra)

Motorola...

Tabii heartless'in yazacağı mail geçerlidir.. Ben kendisi ile hem fikirim ve aynısını gönderirim

İnan ki: İlave

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 25 Şubat 2009; 23:36:03 >

• quote:

sungur 13
    veya motorolaya terfi etmeyi düşünenler....

Güzel söz..
  • güzel fikir. ortak metin hazırlayıp mail atmaya başlayalım. @heartless 'in düşüncelerine aynen katılıyorum.
  • Katılmamak mümkün değil. Belli ürünlerinde sorunlar aşılsada genel anlamda motorolanın belli eksikleri mevcut. Müzik telefonu olarak kullanacak olduğumuz bi ürününü kulaklıktan mahrum bırakmak ve herhangi bi aparatla bile kullanılabilir bi hala getiremeyip, bluetooth kulaklığa mahkum edilmek pek hoş değil açıkçası. Üstüne çok basitinden bi kılıf temin edememek (satışa çıkmasının ardından geçen zamana rağmen) şaşırtıcı.
    Kısaca bende @heartless in sıralamış olduğu maddelere tamamen katılıyorum. Belli taleplerde bulunmadıkça, aynı rutinden vazgeçmeleri pek mümkün görünmüyor...
  • ya arkadaşlar ben v6 yı pc ye tanıtamıyorum neden olabilir ??
  • cd yi yüklüyorum yinede teli görmüyo.. yanlış bişey mi yapıyorum yoksa eksik bişeyler mi var ? help me
  • Degerli musterimiz,

Motorola ile iletisiminiz icin tesekkurler.

Oneriler ilgili ve yetkili kisilerin dikkatine gonderilecektir.

Yardimci olabilecegimiz baska konu var ise lutfen musteri numaraniz 090226-011684 ile birlikte tekrar bizimle bagalantiya geciniz.

Saygilar,

Motorola Mobil Cihazlar Irtibat Merkezi ( TR)

bugün aynen şikayetlerimi yazdım arkadaşlar sinanın ve benim eklediklerimi gönderdim motorolaya gelen mesaj bu şekilde
  • Bot cevap. Sistemin değişmesi için köklü değişime gereksinim var. Ciddi bir hamle yapacaklarını sanmıyorum...
  • Uzun zamandır yeni model yok.Nokıa ve samsung neredeyse her ay yeni model çıkartıyorlar ama motorolada tık yok.Sürekli yeni model çıkarmasına gerek yok zaten ama var olan modellerininde arkasında durması gerekir.Şu anda en fazla çeşit mediamarktta var herhalde(motorola olarak diyorum)Hepsiburada satıştan kaldırılmış olan v8 bile halen satılmakta orada.
  • off yaa bi insanda bu kadar şanssızlık olur mu v6 ya modlu ses yükledim oldu.. arkasından ışıkların farklı yanması için mod yaptım oda oldu.. teli açtım kapadım herşey normal ama pin kodunu hatalı girdiniz diyo ve açılmıyo.. bana acil yardım lütfen..
  • @endlesstr,

Pin kodunu hatalı girdiysen puk kodu istemesi lazım. Puk girersen telefon açılır.
  • kardeşim benim öncelikle yardımın için çok tşk edrim.. ama pin kodunu 3 kez hatalı girince puk istiyo.. bunda istediğin kadar pin gir yine yanlış diyo puk istemiyo..
    orjinal flash ı atacaktım flash & backup programını zor buldum.. şimdi orjinal flashı yükledim çalıştı .. ama ferrari özellikleri gitti onu nasıl yaparız ??
  • Ferrari flexli orjinal yazılımı flashlarsan ferrari özellikleri geri gelir. Terminoloji topiğinde var fw.
  • eyvallah çok sağol.. az önce senin heartless monster modu yükledim tebrikler vallaha çok süper olmuş eline sağlık
  • slm şemsettin kardeşim.. heartless modu yükledim valla onu kullanıyorum.. ellerine sağlık süppersin ama kişisel açılış kapanış resim ve müziklerini nasıl yapacağımı bulamadım bi türlü telden mi yapıyoruz onları ? yani telden olacaksa öle bi menü göremedin.. nasıl yaparız
  • V6 Maxx mod rehberinde soruları'nın cevabı var kardeşim.
  • ok abi eyvallah.. haytımda ilk defa telefona yazılım attım oda motorolaya nasip oldu acemilikten dolayı biraz fazla soru soruyorum idare edin artık
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.