- x
Baskül Tavsiyesi Rica Ediyorum
37 Cevap19879 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

153 Mesaj
25 Mart 2008; 0:33:03 

arkdaşlar 60-70 ytl yi geçmeyecek fonksiyonları anlamlı olacak
(mesela 130 kg ya kadar ölçen bi baskül 30 lira 160 kiloya kadar ölçeni 50 lira ise 130 kg ya kadar ölçen yeterli olacaktır diğerine 20 lira fazla vermem anlamsız olacaktır.)

bilindik ve güvenilir bir markanın mümkünse linki ile birlikte konu hakkında bilgili arkadaşların yardımını rica ediyorum
kullanmayacağım fonksiyonlara para ödemek çok mantıklı gelmiyor bana mesela yağ kas oranını ölçmek gibi ya da ekranı lcd ve çok büyük gibi

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

The Original Fire Died and Gone, But The Riot Inside Moves On

552 Mesaj
25 Mart 2008; 1:18:39 

http://www.hepsiburada.....aspx?Categoryid=336896

Kardeşim bu adreste çeşitli markaların baskülleri mevcut, özellikle Arzum Tefal ve Samsung markalarına bakabilirsin..

FİREFİGHTER

153 Mesaj
25 Mart 2008; 13:29:20 

cevap için teşekkür ederim ben de baktım aslında bi kaç yere ama görüntüleri dışında çok ciddi bi fark göremediğim için sizlerden yardım rica ettim
mesela tefal mi iyidir bu işte samsung mu phillips mi ya da sizin tavsiye edeceğiniz bi marka var mıdır esas sormak istediğim şey o...

The Original Fire Died and Gone, But The Riot Inside Moves On

2734 Mesaj
25 Mart 2008; 13:55:51 

bu tarz ürünler ne marka altında olursa olsun büyük çoğunluğu çin malıdır. git en ucuzunu al bence, bim de 15 YTL ye satılıyor markası king.

171 Mesaj
25 Mart 2008; 18:07:42 

Evet ben sinbonun 150 kg tartan cam üstlü bir ürününü 20 YTL'ye aldım. Şimdilerde dahada düştü sanırım. Hiç bir problem yok.

.......................................

3099 Mesaj
25 Mart 2008; 18:11:33 

Ben de Tefal'in bir dijital tartısını açılışında Carousel Darty'den 30 ytl ye almıştım.Çok hassas,memnunum.

2487 Mesaj
26 Mart 2008; 11:36:56 

Bende arzum felix var. annemlerde bu sinboyu aldı hatta altından kaldırıp vuruyorsun
yanyana denedik sonuç aynı fazla para vermeye gerek yok yani.
quote:

Orjinalden alıntı: trial

Evet ben sinbonun 150 kg tartan cam üstlü bir ürününü 20 YTL'ye aldım. Şimdilerde dahada düştü sanırım. Hiç bir problem yok.

333 Mesaj
31 Mart 2008; 13:32:53 

bende de tefal var..gayet güzel

WHAT DOESNT KILL U MAKES U STRONGER!

14695 Mesaj
31 Mart 2008; 14:29:54 

arzum ya da tefal

Nikon D200 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Nikon 300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

1953 Mesaj
1 Nisan 2008; 1:58:39 

değerli arkadaşım bence baskülde ünlü markalara yüksek meblağlar ödemeye hiç ama hiç gerek yok.Seninde soylediğin gibi kendi kafasına göre orantılar yapan ve hiçbir işe yaramayan özelliklerle dolu basküller yerine sade ve sadece asli işini yapan baskül almanız gerekir.Benim eşim diyetisyendir ve evimize aldığımız ve 1senedirde sorunsuz kullandığımız baskül şu linkte kullandığımızdırhttp://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=08.009.1701.0001Başka bir ürüne gerekte yoktur sanırım fiyat performans açısından 10numara ürün...saygılarımla

GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

1729 Mesaj
8 Nisan 2008; 12:04:03 

http://www.hepsiburada....ProductID=sgdepasbs4415

Kendim aldım diye demiyorum ama Sinbo'nun SBS-4415 modeli gerçekten harika.Fyatı 50 ytl ve baskül teknolojisindeki son nokta diyebilirim:

# Çok fonksiyonlu dijital cam baskül
# 7 fonksiyon: vücuttaki yağ, su, kemik, kas ile beden ağırlığını ölçebilme
# BMI, kcal hesaplama
# Yüksek hassasiyete sahip 4''''lü sensör sistemi
# Lüks tasarım
# Güvenli ve sağlam cam platform
# 93X55mm genişliğinde LCD ekran
# Aşırı yük göstergesi
# Düşük pil uyarı göstergesi
# Kilogram(kg) ve Pound(lb) birim seçenekleri
# 13 farklı parametre ayarı (P0-P12)
# Kişi modu seçenekleri
# 150kg tartım kapasitesi
# 100g hassasiyet
# Otomatik sıfırlanma
# Otomatik kapanma
# 4 adet AA pil ile çalışabilme

özellikleri böyle.Bu da benim hepsiburadaya bıraktığım yorumum:

Ürün bugün elime geçti ve öncelikle belirteyim gerçekten çok şık.Zaten bildiğiniz şeyleri yazmayacağım ama gözüme çarpan özellikleri şöyle:
1- 12 kişiye kadar farklı profil kaydedebiliyorsunuz.
2- cam üzerinde görünen metal kısımlar sadece estetik amaçlı değil, bu metal kısımlar elektrik diyodu ve vücuttaki yağı ölçmeye yardımcı oluyor.
3- cihazın üzerine hafifçe basarsanız sadece kilo ölçüyor,set/on tuşuna basarsanız profile göre ölçüm yapabiliyorsunuz.
4- Ardarda yaptığım ölçümlerde aynı sonuçları aldım.

Olumusuz olarak da pillerin dahil olmamasını sayabilirim.

Bence fiyatına değen güzel bir ürün.

501 Mesaj
8 Nisan 2008; 14:57:24 

eğer biraz şık olsun dersen enteresavar arkadaşın da verdiği linkteki sinboyu al gitsin. 20 lira cam baskül için iyi fiyat. (bu bile gereksiz bana göre ama)

yağ,su,kemik kas oranlarınızı hesaplamak için basküller röntgenmi çekiyor? temik yoğunluğunu hesaplamak için vücuttan kemik örneğimi alıyor? hatta yağ kas oranı için vücudunda delik mi açıyor?

bunları hesaplamak için sadece 4 işlem yapabilen bir hesap makinesi yeterli. sanki doğru sonuçlarmış gibi üstün özellik olarak nitelendirilmiş birde.

ben kimsenin 70 kilo 600 gramım dediğini duymadım. ya 70 dir ya da 71. hadi sizin için 70,5 olsun. onu da her baskül gösterir zaten.

evimde sinbo ekmek yapma makinesinin yanında hediye verilen dijital bile olmayan baskül var. arada bir üstüne çıkacağım alete 20 lira bile çok ama o da sizlerin bileceği iş....

Bundan sonra imza falan yok...

1729 Mesaj
9 Nisan 2008; 0:09:05 

quote:

Orjinalden alıntı: guest olmakistemiyom

eğer biraz şık olsun dersen enteresavar arkadaşın da verdiği linkteki sinboyu al gitsin. 20 lira cam baskül için iyi fiyat. (bu bile gereksiz bana göre ama)

yağ,su,kemik kas oranlarınızı hesaplamak için basküller röntgenmi çekiyor? temik yoğunluğunu hesaplamak için vücuttan kemik örneğimi alıyor? hatta yağ kas oranı için vücudunda delik mi açıyor?

bunları hesaplamak için sadece 4 işlem yapabilen bir hesap makinesi yeterli. sanki doğru sonuçlarmış gibi üstün özellik olarak nitelendirilmiş birde.

ben kimsenin 70 kilo 600 gramım dediğini duymadım. ya 70 dir ya da 71. hadi sizin için 70,5 olsun. onu da her baskül gösterir zaten.

evimde sinbo ekmek yapma makinesinin yanında hediye verilen dijital bile olmayan baskül var. arada bir üstüne çıkacağım alete 20 lira bile çok ama o da sizlerin bileceği iş....

Delik açmasına gerek yok, yazdıklarımı okusaydın yağ oranını nasıl ölçtüğünü anlardın.Üzerindeki elektrik diyotlarıyla vücuda hissedilmeyecek kadar bir elektrik veriyor ve aldığı gerilime göre yağ oranını hesaplıyor.Hesap makinesi işi değil yani.

501 Mesaj
9 Nisan 2008; 19:50:12 

quote:

Orjinalden alıntı: erci541

Delik açmasına gerek yok, yazdıklarımı okusaydın yağ oranını nasıl ölçtüğünü anlardın.Üzerindeki elektrik diyotlarıyla vücuda hissedilmeyecek kadar bir elektrik veriyor ve aldığı gerilime göre yağ oranını hesaplıyor.Hesap makinesi işi değil yani.

insanlar neye para harcayacağını şaşırmış.
neyse herkesin kendi bileceği iş.
alana hayırlı olsun...

Bundan sonra imza falan yok...

3099 Mesaj
10 Nisan 2008; 10:15:27 

quote:

Orjinalden alıntı: erci541

Böyle bir yöntemle yağ oranı ölçülebiliyor muymuş?Bana çok ilginç geldi.Yeni bir şey öğrenmiş oldum.

440 Mesaj
17 Ocak 2012; 3:27:25 

http://www.evmanya.com/...-yag-su-olcer-cam-tarti

bu ürünü kullanan var mı? yağ su ölçer diyor..

9 Mesaj
20 Şubat 2012; 23:30:39 

ben fakir baskül aldım nerdeyse 1 yıl önce,,çok memnunum ve tavsıye ederım...

134 Mesaj
21 Şubat 2012; 10:09:19 

http://www.hepsiburada....6012176&SKU=SGACURAAC52

24 TL'ye dijital baskül. kullan kullan at

3558 Mesaj
7 Mart 2012; 19:14:07 

quote:

Orijinalden alıntı: erci541

http://www.hepsiburada....ProductID=sgdepasbs4415

Kendim aldım diye demiyorum ama Sinbo'nun SBS-4415 modeli gerçekten harika.Fyatı 50 ytl ve baskül teknolojisindeki son nokta diyebilirim:

# Çok fonksiyonlu dijital cam baskül
# 7 fonksiyon: vücuttaki yağ, su, kemik, kas ile beden ağırlığını ölçebilme
# BMI, kcal hesaplama
# Yüksek hassasiyete sahip 4''''lü sensör sistemi
# Lüks tasarım
# Güvenli ve sağlam cam platform
# 93X55mm genişliğinde LCD ekran
# Aşırı yük göstergesi
# Düşük pil uyarı göstergesi
# Kilogram(kg) ve Pound(lb) birim seçenekleri
# 13 farklı parametre ayarı (P0-P12)
# Kişi modu seçenekleri
# 150kg tartım kapasitesi
# 100g hassasiyet
# Otomatik sıfırlanma
# Otomatik kapanma
# 4 adet AA pil ile çalışabilme

özellikleri böyle.Bu da benim hepsiburadaya bıraktığım yorumum:

Ürün bugün elime geçti ve öncelikle belirteyim gerçekten çok şık.Zaten bildiğiniz şeyleri yazmayacağım ama gözüme çarpan özellikleri şöyle:
1- 12 kişiye kadar farklı profil kaydedebiliyorsunuz.
2- cam üzerinde görünen metal kısımlar sadece estetik amaçlı değil, bu metal kısımlar elektrik diyodu ve vücuttaki yağı ölçmeye yardımcı oluyor.
3- cihazın üzerine hafifçe basarsanız sadece kilo ölçüyor,set/on tuşuna basarsanız profile göre ölçüm yapabiliyorsunuz.
4- Ardarda yaptığım ölçümlerde aynı sonuçları aldım.

Olumusuz olarak da pillerin dahil olmamasını sayabilirim.

Bence fiyatına değen güzel bir ürün.

bulabilirsem alacağım.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir Ne mutlu Türküm diyene
Fanatizimle araç almak, daha sonra araçla ilgili yaşayacağınız sorunlar nedeniyle sizi aracınızdan soğutacaktır.

119 Mesaj
8 Mart 2012; 11:05:53 

Selamlar,

Soehnle terazi üzerine bir firmaymış, şu modelide gerçekten iyi ;

http://www.amazon.de/So...onenwaage/dp/B003CT4XS6

Fakat satıcılardan uygun kargo bulamadım, türkiye distribütöründe de yok.

Bir tanıdığı bekliyeceğiz artık.

0

Ekteki dosya (1)

117 Mesaj
8 Mart 2012; 22:17:11 

Bulabileceğinizden eminim

162 Mesaj
23 Mart 2012; 6:06:50 

Saglam ve fiyati bahsettiginiz ciwarda iki tane uzman marka soyleyeyim medisana ve beurer ikiside alman mali ve alman uretim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

501 Mesaj
21 Kasım 2012; 13:33:20 

BASKÜL ALDINIZ MI ?
ne aldınız ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6173 Mesaj
6 Temmuz 2013; 14:53:49 

sinbodan uzak durun yeter

1 Mesaj
6 Eylül 2013; 8:13:30 

Bende simbonun sbs 4418'i var din 109 kiloydum bugün 148 kiloyum. Birazdan gidip arkadaşların önerdiği Tefal'i alalacagım. Sinbonun üzerinde 100 gr hassasiyet var yazıyor ama benim hesabima göre hassasiyeti 39 kg.

6173 Mesaj
6 Eylül 2013; 12:39:01 

tefal aldım çok iyi

Bu mesajda bahsedilenler: enipsu

272 Mesaj
6 Eylül 2013; 14:09:55 

Çeşitli ölçümler yapan tartılar var ama bazılarının fiyatları çok farklı . Bu tip tartılardan kullanan varsa bilgilendirebilir mi ?
Ölçümleri doğru mudur ? Hangi ölçümleri yapanlar iyidir ? Tavsiye ettiği var mı ?

Yenileceğinden korkan, daima yenilir. I. Bayezid

Çalışmak,Çalışmak ve tabii ki yine Çalışmak...

318 Mesaj
12 Eylül 2013; 15:44:53 

3-4 sene önce sinbonunkinden almıştım bir çıktığımda 90 der, 10 dk sonra çıkarım 88 der bilmiyorum diğerlerinde de aynı mı bu durum

“Beşiktaş şampiyon olsun, maç kazansın, kupa kaldırsın diye tutulmaz.
Beşiktaşlılık bir değerler manzumesidir. Dürüstlüktür. Ahlaklı olmaktır.
İyi insan olmaktır. Bir insan falanca fitbolcuyu, filanca başkanı sevdiğinden değil,
takım sürekli şampiyon olduğu için hiç değil öncelikle ve esasen
bu değerlere inandığı için Beşiktaşlı olur”

Süleyman Seba

303 Mesaj
16 Eylül 2013; 11:53:07 

Sinbo'dan şikayet eden de çok memnun olan da ilginç.

Arzum veya Sinbo arasında seçim yapsak hangisini alırdınız?

6173 Mesaj
16 Eylül 2013; 13:55:57 

arzum alın
tefal da tavsiye ederim

Bu mesajda bahsedilenler: TMoE

303 Mesaj
17 Eylül 2013; 11:52:52 

Eyvallah onu da düşünürüm.

Bu mesajda bahsedilenler: @SVSTRGMR

63 Mesaj
24 Eylül 2013; 11:29:51 

philips veya tefala okadar para vermene gerek yok.alıcağın performans belli ekstra arızalanması ve sprun çıkarması gereken bi ürün değil sonuçta.benim tavsiyemi dikkate alırsan http://www.extraucuzluk...--tarti-.aspx?PriceID=1 kontrol etmeni tavsiye ederim.acura arzum ve sinbo tercih edeilirsin.isme para vermene gerek yok standart bi ürün zaten..

303 Mesaj
25 Eylül 2013; 23:02:07 

Ben de öyle düşündüm hocam ve Arzum aldım. Altı üstü baskül sonuçta.

Bu mesajda bahsedilenler: @havvaturna

146 Mesaj
26 Eylül 2013; 9:42:23 

migrostan touchme yag olcer olanini 35 e aldim.yagi pek dogru olcmuyor ama 100gr oynuyor en fazla. ayrica pili 2x aaa

58 Mesaj
27 Eylül 2013; 15:52:25 

philips var bende ve güzel hala işimi görüyor

220 Mesaj
11 Mart 2014; 23:54:05 

up

TOSHIBA SATELLITE 1R5

93 Mesaj
5 Mayıs 2014; 21:59:09 

Arkadaşlar Homend tartı kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? Fakir Vendo ya da Homend Gramatic 3902 arasında gidip geliyorum, çok kararsız kaldım.

http://fakir.com.tr/i/61/vendo

http://www.homend.com.tr/gramatic3902.asp

1325 Mesaj
6 Mayıs 2014; 23:09:35 

Omron tavsiye ederim ama sizin bütçenizi aşıyor biraz.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.520