ETKİLİ SİVİLCE İLACI TAVSİYESİ
22 Cevap79795 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Mart 2008; 23:50:42 

CİLDİM ÇOK YAĞLI DEĞİL SADECE ALIN BÖLGESİNDE SİVİLCELERR MEVCUT
BANA
*ETKİLİ
*YAN ETKİSİ AZ
*HER YERDE BULUBABİLECEĞİM
*HIZLI SONUÇ ALABİLECEĞİM
Bİ İLAÇ LAZIM
BEN ŞU 4 İLACI BİLİYORUM VE UZUN ZAMANDIR ARAŞTIRIYORUM
*ROACCUTANE
*NORMADERM
*LA ROCHE POSAY
*BENZAMİN
DOKTORA GİTMEDİM
FORUMDA Bİ ÇOK ARKADAŞIM DA BU SORUNDAN MÜZDARİP OLDUĞUNU SANIYORUM
LÜTFEN BİLENLER/KULLANANLAR YORUM YAZSIN
GEREKSİZ YORUM YAPACAK ARKADAŞLARA TAVSİYEM Bİ ALT KONUDA Bİ ARKADAŞ
''MESAJ SAYIM NEDEN ARTMIYOR'' ADLI KONUYA YORUM YAZABİLİRLER
YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER

256 Mesaj
24 Mart 2008; 23:55:02 

sadece alında varsa rOACCUTANE vermezler ben 1 sene kullandım kolay kolay vermezler o ilacı sana tavsiyem antibiyotikli pudra bul gece yatmadan alnına bolca sür farkı gör

100 YIL

Şampiyonluk Yarınlara Kaldı...

108 Mesaj
24 Mart 2008; 23:56:57 

proactiv solution istanbuldaysan eger cevahirden alabilrsin.fiyati gerci biraz pahali ama acayip etkili tavsiye ederim

2084 Mesaj
24 Mart 2008; 23:57:50 

Bulabilirsen greenflos diye bir maske var. 3 sene önce üretimine gecilmiş. şu an piyasada ne kadar kil kullanılan cilt bakım ürünü varsa hep bu üreticinin reklamını yapamaması yüzündendir. Bence bir dene, bende ki 2007 de üretilmiş gayet de etkili bir ürün. Ben hala kullanıyorum ama nedense yağlı yemekten vazgeçmiyorum arada bi çıkıyor

HTC One (M8)

HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera™ // HTC Motion Launch™ // HTC Zoe™ // HTC BoomSound™

Uzaklaştırılmış
24 Mart 2008; 23:58:13 

EKŞİ DE Bİ KAÇ YORUM OKUDUM ROACCUTANE hakkında acaba sende herhangi bi yan etkisi oldu mu ?
quote:

Orjinalden alıntı: Fabregas.

sadece alında varsa rOACCUTANE vermezler ben 1 sene kullandım kolay kolay vermezler o ilacı sana tavsiyem antibiyotikli pudra bul gece yatmadan alnına bolca sür farkı gör

3850 Mesaj
24 Mart 2008; 23:59:09 

ben de o beyzamicyn midir nedir onu kullanmıştım ergenlik zamanında...

baya işe yarıyor...

böyle kabuk kabuk dökmüştü hepsini...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

415 Mesaj
25 Mart 2008; 0:00:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

ben de o beyzamicyn midir nedir onu kullanmıştım ergenlik zamanında...

baya işe yarıyor...

böyle kabuk kabuk dökmüştü hepsini...

yahu bende 3 aydır kullanıyorum yaramiyo işee

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

3850 Mesaj
25 Mart 2008; 0:02:36 

quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

yahu bende 3 aydır kullanıyorum yaramiyo işee

demek i kişiden kişiye fark var...

bunu da dikkate almak gerek...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

112 Mesaj
25 Mart 2008; 0:05:41 

kese en etkilisi benden soylemesi

3357 Mesaj
25 Mart 2008; 0:07:30 

her gece yatmadan yuzunu dove la guzelce yikamalisin temiz bir ciltle uyanmalisin hemde siyah noktalarin gider hemde sivilceler azalir prensip olsun hergece ama nolursa olsun hergece

Uzaklaştırılmış
25 Mart 2008; 0:09:20 

sorun sadece anlımda anlıma kese mi yaptırayım
quote:

Orjinalden alıntı: kboy

kese en etkilisi benden soylemesi

415 Mesaj
25 Mart 2008; 0:11:04 

alkol ve kükürtünde etkili oldugunu duymuştum ama deniyemedim

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

559 Mesaj
25 Mart 2008; 0:11:29 

ergenlik döneminde benimde epey sivilcem vardı clearasil mi öyle birşey vardı onu aldım kullandım fayda etmedi,sebamed kullandım daha beter oldu, doktora gittim yüzü sürülen bir tonik vardı adını unuttum eczannede satılıyor o da beş para etmedi , en sonunda kozmetiğe girdim lancome extra control diye bir krem vardı 50 ml krem 5 sene önce 30 milyon vermiştim tam 1 ay kullandım anca o kadar gidiyor çok az miktarı çünkü 1 ay sonra yüzümde bir nokta bile kalmadı bütün lekeler kayboldu bu şekilde etki ettiğini görünce 1 kutu daha aldım onu da biraz daha idareli kullanarak 2 ay kullandım. ondan sonra bir daha almadım. mucize gibi bişey yarattı benim suratımda ama herkese fayda eder mi bilemem. gidin bi kozmetikçiye danışın.

Uzaklaştırılmış
25 Mart 2008; 0:13:04 

Sivilce' nin en iyi ilacı güneş.

112 Mesaj
25 Mart 2008; 0:17:03 

quote:

Orjinalden alıntı: orhanbencegay

haci nevarya kesele iste

2403 Mesaj
25 Mart 2008; 0:18:12 

Bende aynı dertten müzdariptim. Provenance "Acne Blemishes Cream" kullanana kadar. 119,20 YTL fiyatı var. 1 ayda cildim şu an tam istediğim gibi tavsiye ederim. Dediğin kremleri bende kullandım. Hiç bir işe yaramadı.

1271 Mesaj
25 Mart 2008; 0:22:55 

Sivilceler gerçekten çok rahatsız ediyor bu yüzden bende ilaç kullanıyorum benzamizin bana baya iyi geliyo yanında da bi hap verdi doktor 3 gün üst üste içince 1 haftalık etki yapıyo.Bide yüzünüzü her sabunla yıkamayın doğal yeşil sabunlar var aktarlarda satılıyor ben o sabundan kullanıyorum.Birde son olarak sebamed in sabunları var 8 ytl idi ama ben almadım.

T.C.
İstanbul Üniversitesi
Hukuk Fakültesi

Uzaklaştırılmış
25 Mart 2008; 0:24:23 

quote:

Orjinalden alıntı: orhanbencegay

1893 Mesaj
25 Mart 2008; 2:30:28 

1. benzamycin
2.cleocin

bu ikisi birlikte butun sivilceleri bitirir. ama dersen ki bnde sivilve bitse sivilce izi geçmez.çok derin izler var diye

1. benzamycin
2.acnelyse(tercihen differin veya tretin de olur farketmez)

13712 Mesaj
25 Mart 2008; 8:13:38 

quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

1. benzamycin
2.cleocin

bu ikisi birlikte butun sivilceleri bitirir

Kesinlikle.
Ben yüzüme Cleocin kullanıyorum 1 yıldır felan,tabii ki sürekli değil,sivilce çıktığı zaman çevresine hafif hafif sürüyorum ve hemen etkisini gösteriyor.Hatta deri altından şişmeye başlayıp ufak ufak ağrılar başladığı an sürseniz hemen etki ediyor.Zaten fiyatı da uygun 8.5YTL felan olması lazım,krem değil losyon.

Benzamycin de kullanmıştım ama genelde sırtıma sürüyordum ve o da oldukça etkiliydi.

Yüz için CleocinT losyon iyidir,fazla sürmemek gerek ama az az dokundurmak yeterli.

33 Mesaj
25 Mart 2008; 9:24:47 

iide biladerler herkesin cildinden cildine göre deişir o uygulanan kremler losyonlar..bence sen cildiyeye git sana en uygun ilacı onlar söyler benim kardeşim bir ayda kurtuldu

http://www.dailymotion.com/video/x94bdi_sbel-can-dlenc_music

1640 Mesaj
25 Mart 2008; 9:36:43 

SOYDURUCU İLAÇ GECE İÇİN=ACNELYSE KREM(SADECE GECE YATMADAN ÖNCE)
KURUTUCU ASİTLİ JEL=ERYACNE 4% JEL(GUNDUZ VE GECE YATMADAN ÖNCE)

HER İKİSİNİ DE YUZUNU İYİCE YIKADIKTAN SONRA KULLANICAKSIN...VE SİVİLCELERİNLE OYNAMA...VE DE STRES YAPMA...ÇUNKU SİVİLCELER EN AZ YAGLI YİYECEKLER YEMEK KADAR, STRESİN HORMONAL DENGEYİ BOZMASI SONUCUYLA DA OLUŞUR...6 AY İÇİNDE SİVİLCEDEN ESER KALMIYCAKTIR...MUMKUN OLDUGUNCA KAFANI FARKLI YÖNLERE VERMENİ TAVSİYE EDERİM...NE KADAR AZ KAFAYA TAKARSAN SİVİLCELERİ O KADAR ÇABUK GEÇERLER...

0 Mesaj
7 Ocak 2011; 18:42:15 

Ben çözümümü buldum arkadaşlar sizlerede tavsıye ederım neoxın acmider urunu tamamen bıtkısel çözüm herhangi bir yan etkısıde olmadı ınternetten araştırıp alabılırsınız

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ETKİLİ SİVİLCE İLACI TAVSİYESİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422