Şimdi Ara

İnternet bağlıycam Hangi parçaları alcaz?(+ücret)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Biz üst komşu ile interneti ortak kullanıcaz.Modem onun evinde kalıcak.Bende ethernet kartı yok ama alıcam.

İnterneti ben kendi masaüstüme bağlıycam ve notebook içinde kullanıcam.Notebook için wireless mı acess mi neler gerekli bana yani toplam olarak:S.

1.Ethernet kartı
    2.20M Kablo
    3.Kablosuz modem demeyin :D.Başka yol varmı.Beni toplam 30 ytlden fazla masrafı sokmamalı.

• Kablosuz router 26 milyon sizin eve gelen kabloyu takcaksın ve 4 port kablolu ve kablosuz internetin oluyor ethernet kartı 5-8 ytl arası 20m kablo 10 ytl yapar aştım ama önerilerim bunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ckm

Kablosuz router 26 milyon sizin eve gelen kabloyu takcaksın ve 4 port kablolu ve kablosuz internetin oluyor ethernet kartı 5-8 ytl arası 20m kablo 10 ytl yapar aştım ama önerilerim bunlar.

tmm teşekkürler.Arkadaşlar başka fikri olan
  • quote:

Kablosuz router 26 milyon sizin eve gelen kabloyu takcaksın ve 4 port kablolu ve kablosuz internetin oluyor ethernet kartı 5-8 ytl arası 20m kablo 10 ytl yapar aştım ama önerilerim bunlar.

Nerde var 26 milyona wireless router? Access Point'ten bahsediyosun di mi sen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpaslanbek

quote:

Nerde var 26 milyona wireless router? Access Point'ten bahsediyosun di mi sen?

Hayır ap değil router hepsiburadada satılıyor.
  • Kablosuz modem kesinlikle tavsiye etmem. Sağlık açısından hiç güvenilir bulmuyorum. Evimdeki modemde ara sıra wireless açılıyor modemde ve uzun süre açık kaldığında inanılmaz bir şekilde baş ağrısı yapıyor bende.
    Kesinlikle çözümünüzü kablolarla halledin, görüntü kirliliği sağlıktan önemli olamaz ya..
  • Baş ağrısımı çıktı şimdi başıma
  • arkadaşın dediği doğru smartnet wireless router kullanabilirsin.
  • Kablo daha iyi be hocam hem daha hızlı kaliteli bir bağlantı olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: O.z.X

Kablo daha iyi be hocam hem daha hızlı kaliteli bir bağlantı olur.

hepinize yorumları için teşekkürler ben en iyisi Kablo ile kullanıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.