Şimdi Ara

IP programları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu IP gizleme programları işe yarıyor mu?
    Üye olmaya çalıştığım bir site Türkiye'den üye kabul etmiyor. Yok IP numaranız ABD, İngiltere, Almanya dışında bir ülkeye aitmiş deyip üyeliği kabul etmiyor.
    IP gizleme programlarından Hide My IP ile IP değiştirdim. IP' ım Amerika'dan bir yerde gözüküyor.
    Ama gel gelelim üyeliği kabul etmeyen site yine kabul etmiyor.
    Asıl IP'mi mi görüyor?
    IP değiştirmek için önerebileceğiniz programlar var mı?

Yoksa tek çare Amerika'daki arkadaştan üyeliği yaptırmak mı? Hadi onu yaptık diyelim, yine Türkiye'den sitedeki işlemleri yapabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boleros -- 24 Mart 2008; 19:41:29 >

• Bu mesaja baktım saatler önce ve konuyu benden çok daha iyi bilen birileri nasıl olsa bir cevap yazar diye birşey yazmadım. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım. Kullandığınız program sanıyorum tarayıcınızı bir proxy server'ına yönlendiriyor. Ancak anladığım kadarıyla bu serverlar anonymous değil. Yani ip'nizi gizlemiyor. Bu tarz birkaç program var bildiğim ancak hiç kullanmadım. Vereceğim adresler üzerinden kayıt olmayı bir deneyin:
    www.ktunnel.com
    www.rtunnel.com
    www.proksi.org ve forumda proxy sunucular şeklinde aratabileceğiniz başka siteleri de deneyebilirsiniz. Cookie'lerinizi de silerek kayıt olmayı deneyin eğer bunlarla da olmazsa. Yalnız kayıt olduktan sonra sizin de belirttiğiniz gibi normal şekilde bağlanamayabilir ve her seferinde proxy kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Hele bir deneyin bakalım...

• Arkadaşım çok teşekkürler. Verdiğiniz adreslerde de denedim olmadı. Yine Türkiye'den olduğunu anlıyor galiba. Neyse sağlık olsun.
  • Hmm ilginçmiş.. Yedirmenin başka yolu da yok sanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.