Şimdi Ara

peugeot partner nasıl sizce

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16
Cevap
2
Favori
85.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cıtroen perlingo da aynı zannedersem bilgisi olan arkadaslar yazabilirmisiniz

• 2005 model 2000 hdi partner kullandım 1 yılkadar. oldukça güzel kullanımı zevkli ve yormayan bir araç 2000 motoru kalkışlarda çok atik vitesaralığı küçükolduğundan kuvvetli. içeri ses pek almıyor. ama hdi olmayan modeller gürültülü ve hantal. araç yüksek ve ve ferah içerisi oldukça aydınlık . berlingonun farkı logosu başka bir farkı yok. binek düşünüyorsan birşekilde bir ses tasisatı yapmanı tevsiye ederim. binek olarak ta ticariolarak da tavsiye ederim.
  • benım calsıtıgım şirkette 2007 citroen berlingo var.partnerdan hiç bir farkı yok.ondekı logolarını degıstır anlayamazsın neredeysen hangısının cıtroen hangısının pejo oldugunu.bence o tür arabalar içerisinde en iyisı caddy sonra doblo bence almaya nıyetlıyse bıraz daha butcenı artır bu deıdklerımı al.benım fıkrım tabı bu.secım karar senın.
  • partner alacaksan Adventure modelini al
  • kangoo dan şaşmam ve sende şaşma

------------------------

araba 1.5 dci kangoo....
  • ısrarla partner 1.6 hdi almanı öneririm,

1.9 ve 2.0 lara göre daha ekonomik, daha sessiz motor
    1.9 ve 2.0 larda çapraz fren sistemi var, 1.6 larda ise abs mevcut

ikinci tercihin ise @droll arkadaşımızında dediği gibi adventure modeli olsun;

unutmadan, eğer ticari amaçla kullacaksan caddy, kangoo, combo dan uzak dur derim
    bunlar tamamen binek araç şasesi bozularak yapılmıştır;
    kangoo > clio
    combo > corsa

birebir ticari amaçlı olarak üretilmiş modeller; transit connect, doblo, partner, berlingo

partner la taşıyacağın yükü kangoo ile de taşıyabilirsin fakat araçda metal yorgunluğu daha çabuk gerçekleşir.
  • sagolun hocam herkese tesekkur ederim de çapraz firen olayını anlayamadım partner 1,9D de abs mevcut gozukuyor benim bildiğim
  • modele göre değişir gerçi ama benim 1.9 da da abs yoktu 1.6 da varmı bilmiyorum yeni modellerde eklenmiş olabilir. araba frana basınca çok güzel kayıyordu :D
  • partner kullanım olarak rahat ve çok seri bir araç 1.6 HDi 2.0 HDİ Veya Adventure modelini al gerisi sana kalmış :)
  • partnerlerin tepee serisi iyidir
  • arabamız pejo partner 2000 model 1.9 dizel 4 senedir var ve bir kez arıza çıkardı o da mazotun içinde su olduğundan 100 tl lik masraf çıkardı başka hiçibirşey olmadı dayanıklı araba rahat araba
  • Peugeot partner 1.9 70bg 2005 model dizel aracım var araç direksiyon takıla takıla dönmeye başladı aracı ustaya götürdüm usta direksiyon pompası arızalı dedi değiştirdi bir süreliğine direksiyon düzeldi 1 ay sonra tekrar takılmaya başladı usta getir bakalım dedi ama ben gidemedim en son Silivri'ye gittim geldim araç yolda gelirken düzeldi neden yapmış olabilir eski pompada sıkıntı olmamış olabilirmi sıkıntı başka birşeydemi acaba anlayan bilgilendirirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar partner 2007 model 249binde 1.9d kombi ve 2007 model 275 binde1.9 comfort bu iki araç için nedersiniz tavsiye edermisiniz alınabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnTEC kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar partner 2007 model 249binde 1.9d kombi ve 2007 model 275 binde1.9 comfort bu iki araç için nedersiniz tavsiye edermisiniz alınabilirmi
    Bu siteye yeni kayıt oldum çözemedim ama yukarıdaki malumatı benim adıma paylaşırmısın kardeşim sana zahmet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaji 10 sene once yazmisim arac hakkinda hic birsey hatirlamiyorum, hatirlasam bile benim 0 ken bindimigim aracin 10 yasindaki halini dusunemiyorum desem :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.