Şimdi Ara

Wireless Adapter Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar wireless usb adapter almayi dusunuyorum.Bana hangi markayi tavsiye edersiniz? Airties WUS-300 mu , Philips SNU 6500 mu ,U.S.Robotics mi ZyXEL G202 Wireless Usb Adapter Stick Wifi USA mi? Hangisi iyi? Aslinda gozum ZyXel'de ama sizin goruslerinizi almak istedim.En iyi cekim gucu hangisinde??

• usrobotics usr5421 tavsiye ederim. kolay oklay bozulmayan iyi sinyal ceken bir cihaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Red`

usrobotics usr5421 tavsiye ederim. kolay oklay bozulmayan iyi sinyal ceken bir cihaz.

ZyXel iyi degil mi yani? Yada Soyle sorim USR bulamadim buralarda,Airties WUS-300'den iyi mi ZyXeL? Eger iyiyse hemen alacam.Yoksa Airties alacagim.
  • ben airties wus-300 den şaşmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULUSOY -- 23 Mart 2008; 15:31:31 >
  • Simdi Airties WUS-300 mu USR mi ?
  • Philips SNU-6500 kullanıyorum.dbi kaç tam olarak bu aletin.Bi de geçen gün uzun bi usb kablo aldım wireless adaptör e ama pc tanımalanamayan cihaz diyor.Kablo 3 m.Acaba kablo uzun olduğundan enerji mi gitmiyor cihaza.
  • wus 300 +1
  • http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=103939&productId=bd90172

biraz araştırdım asusun bu modeli dikkatimi çekti yorumlarada göz gezdirdim ..güzel ürün gibi...

fiyatıda güzel 32,35 YTL fiyat olrak düşünenler için ideal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 23 Mart 2008; 16:47:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kartalaraz

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=103939&productId=bd90172

biraz araştırdım asusun bu modeli dikkatimi çekti yorumlarada göz gezdirdim ..güzel ürün gibi...

fiyatıda güzel 32,35 YTL fiyat olrak düşünenler için ideal...

Gercekten guzel bir aletmis yorumlarda bir hayli guzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.