Şimdi Ara

## Gigabyte'dan 780G Yonga Setli MA78G-S3H ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Gigabyte'dan 780G Yonga Setli MA78G-S3H ##

Gigabyte'ın video incelemesini de yaptığımız mATX formundaki 780G çipsetli anakartı MA78G-S2H'den sonra MA78G-S3H modeli de ortaya çıktı. Firmanın yeni anakartı yine 780G yonga setini kullanırken bir önceki modelden özellikle sahip olduğu form faktörü ile ayrılıyor. ATX formunda olan anakart ayrıca çift PCIe X16 slotuna sahip. ATi'nin DirectX 10 destekli ve yüksek tanımlı videolara yönelik olarak hızlandırma yapabilen Radeon HD 3200 IGP'sini sahip olan anakart Hybrid Crossfire teknolojisini destekliyor. 780G+SB700 yonga seti paketini kullanan anakart 4 adet DIMM slotu üzerinden 8GB'a kadar DDR2-1066MHz bellek desteği sunuyor. PCIe X16 slotlarına ek olarak üç adet PCIe X1 ve 2 adet te tipik PCI slotu bulunan anakart HDMI arayüzünü de destekliyor. Ayrıca DVI ve VGA desteği de unutulmuş değil. 6 adet SATA-II konnektörü ile donatılan anakart çok sayıda USB 2.0 konnektörünü desteklerken gigabit ethernet ve 8 kanal yüksek tanımlı ses gibi özelliklere de sahip. Segmentinin iddialı modellerinden biri olan Gigabyte'ın yeni modeli MA78G-S3H hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• güzel olmuş multimedya pcler için iyi gider son halini görmek lazım
  • o sarı usb portlarını koyacak başka yer bulamamıslarmı getirmişler PCI-Exp in dibine koymuslar anakartın tam ortası oraya takacagın kablo çok çirkin ve düzensiz durur...
  • güzel olmuş multimedya pcler için iyi gider son halini görmek lazım
  • USB portlarının orda olması görüntü çirkinliği olmuş.
  • Bence anakartın bir yerleşim problemi var
  • çıksa nolur çıkmasa noolur... bir önceki modeli olan MA78G-S2H bile daha türkiyeye gelmedi. sanki gigabyte gibi bir marka ithalatçıların oyuncağı olma yolunda ilerliyor.
  • Bir adet daha RS780 (780G) incelemesi vardı, video olarak. O kartı çok beğenmiştim. Ama bunda iki adet kart takılıyor. Güzellll :).

Ancak MSI düşünüyorum AMD tabanında. K9A2 CF ya da K9A2GM-F V2 . Sizce hangisi ?
  • MA69G-S3H'ın devamı işte. Gigabyte yine iddialı bir anakart yapmış ama usb girişlerinin yeri küçük bir tatsızlık yaratmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Bence anakartın bir yerleşim problemi var

kesinlikle katılıyorum ikinci ekran kartı takılırsa sata cıkıslarının tamamı kapanır hala inat ediyorlar x16 slotunun paraleline sata cıkıslarını koymaya bu kadar olur ben cektim siz cekmeyin arkadaslar aynı sorun k9a2 cf dede vardı.varsın gelmesin bu kart türkiyeye ben iyi bulmadım.
  • Valla manyak anakart yapmışlar ama fiyatı 100 dolar civarı olacaktır büyük ihtimalle
  • Güzel bir anakart.
    DX10 destekli olması çok güzel.En azından uvd hızlandırcılı olması filan iyi.
  • CF & DRR2 1066 ve AMD güzel bir tasarim , fiyatini görmeden açik bir yorum söylenemez yinede.
  • kullnışlı kart bence
  • multimedya pc için güzel bir anakart performansı nasıl acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Bence anakartın bir yerleşim problemi var

Kesinlikle katılıyorum. Bunun dışında iyi bir anakart gibi duruyor ama yerleşim çok ciddi sorunlar getirebilir..
  • jetwayinde böyle bir modeli mevcut.ama hala doğru dürüst bir hybrid crossfire konusu aanlatılmiş değil.hiç yapan varmı ve nasıl oluyor?bu kart o/b vga ile birlikte triple crossfire mı yapabiliyor?
  • bazı şeyleri çok yanlış yerlere koymuşlar adam ordaki 4 usb portunu nasıl takıcak nasıl bir görüntü oluşucak hiç düşünmemişler yerleşim hataları var!
  • Ya bunun tipi kaymış biraz ama iyi bir motherboard
  • 1394 ile usb port cıkıslarını degiştirmeleri lazımdı. sb700 güzel olmus. saygılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.