- x
Okulda devamsızlık ve rapor almak !
13 Cevap15145 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Mart 2008; 13:16:11 

Devamsızlık bir hayli arttı da arkadaşlar, şu devamsızlık olayını nasıl halledebiliriz ? Eski günlerin raporunu nasıl alabilirim ? Veya bundan sonrası için nasıl bir yol izleyebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tommikz -- 23 Mart 2008; 13:23:01 >

2597 Mesaj
23 Mart 2008; 13:27:10 

sana bişey diyim imkansıza yakın bunu yapman birini ayarlaman lazımki dr ler çok korkuyolar bu işten.

2565 Mesaj
23 Mart 2008; 13:30:09 

quote:

Orjinalden alıntı: geberit

sana bişey diyim imkansıza yakın bunu yapman birini ayarlaman lazımki dr ler çok korkuyolar bu işten.

Ben hazırlık dahil bütün yıllarda 1 er günlük 20 tane tarihsiz rapor aldım.Kendim tarih atıyordum.Bütün raporlarda akut vardı sonuçta akut olmadığını kanıtlayamazlar.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

4363 Mesaj
23 Mart 2008; 13:31:54 

bundan sonrakileri yapabilirsin.velin ile saglık ocagına git.orda işte bogazım agrıyo vs vs de gidemedim de yazıyolar rapor.

463 Mesaj
23 Mart 2008; 13:50:17 

geçen çarşamba ayagım burkuldu aile doktoruna gittim(anasağlık doktoru)raporun hangi gün verildiğini ve kaçgün olduğunu bilgisayara girdiler artık heralde geçmişe rapor vermek biraz sıkar

1732 Mesaj
23 Mart 2008; 14:39:36 

hastaneler ve sağlık ocakları rapor verdiği zaman deftere kaydeder hangi tarihte kime verdiğini..Eğer okul araporu drek alıp kayda geçiosa sorun yok..Ama müdür kıllanıp tek tek bütün raporların üzerindeki hastaneleri arayıp böle bi rapor verdinizmi derse sahte rapor oratya çıkar.Bu da resmi evrakta sahtecilik suçuna girer ama böle bişi oalcağını sanmıyorum..

Verecek ışığı olmayan,karanlığı sever.

4529 Mesaj
23 Mart 2008; 14:46:28 

Ben raporlarımı photoshop da hazırlıyorum.. Şimdiye kadar bir kere hükmü bulunmadığından geri çevrildi müdür yardımcısı tarafından.. O da cuma günü yerine cumartesinin tarihini atmışım uyku mahmurluğu ile :D Sorun olmuyor..

İşbu dogtag; sadece 36 kişide açık olup, birinin sahibi bu imzayı kullanmaktadır.

0 Mesaj
22 Şubat 2011; 19:22:19 

Arkadaşlar photoshopta nasıl hazırlanır yardımcı olabilirmisiniz lütfen hayatım söz konusu yalvarırım :(

366 Mesaj
24 Şubat 2011; 18:55:12 

müdür yardımcısı ile konuşsan 19,5 a indirir devamsızlığını. ne gerek var riskli işlere.

Uzaklaştırılmış
22 gün cezanın,
8 gün 12 sa. 7 dk. kadarı kaldı.
24 Şubat 2011; 19:10:17 

Benim 18,5 ve yol tam 3 KM...raporu hazırlarsın, tarihi halledersin ama tek sorun protokol numarası..hea bu arada eğer özele gidersen orda eski gün için verirler..

102 Mesaj
24 Şubat 2011; 19:21:32 

Benim devamsızlıkta kol gibi oldu. Bundan sonra gidip bi doktor kafalamak lazım :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

469 Mesaj
24 Şubat 2011; 19:28:15 

quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Ben raporlarımı photoshop da hazırlıyorum.. Şimdiye kadar bir kere hükmü bulunmadığından geri çevrildi müdür yardımcısı tarafından.. O da cuma günü yerine cumartesinin tarihini atmışım uyku mahmurluğu ile :D Sorun olmuyor..

Sen böyle işler yaparmıydın panpa

1067 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Cormano
24 Şubat 2011; 19:33:21 

quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

Sen böyle işler yaparmıydın panpa

kolpalıyo , ya da müdür yardımcıları mal.

4370 Mesaj
24 Şubat 2011; 19:58:03 

takip

Astra J 180 hp
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Okulda devamsızlık ve rapor almak !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313