Şimdi Ara

Yamaha RX-V440RDS Silent Problemi-Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    eşim receiver'ı kapataırken yanlışlıkla birkaç tuş kombinasyonu yapmış. Bunun sonunda receiver'a kulaklık bağlı olmaması rağmen sanki takılıymış gibi silent modda ve ana ses hoporlerden ses gelmiyor. Kulaklık işareti belirliyor. Durumdan nasıl kurtulabilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

• burda yamaha kullanan cok arkadas var mutlaka bır yardım gelır. ama sunu yazmadan edemeyecıgım yamahanın tus kombınasyonu ve kullanım zorlugundan sıkayetcı olmayan yok gıbı. belkı bır ıhtımal yamaha kullanmadım ama kendı rdsmden bılıyorum belkı bır ıhtımal kulaklık kullanımı sonrası olan bır olaysa bu kulaklık adaptoru rdsnın uzerınde takılı kalmıs olabılır. kulaklık gırısınde ek bır adaptoru farketmemenız olanaksız gercı ama ben yınede kendımce yardımcı olmaya calıstım.
  • yok hayır hiçbir şekilde kulaklık kullanımı söz konusu değil. Uygun bir kulaklığımda yok zaten. Gene de teşekkürler
  • Kulaklik girisinin yanindaki Speakers tuslarini deneyin bir. Belki bir sekilde, sinyal cikisi, hoparlor baglamadiginiz cikislara yonlendirilmis olabilir. Bu durumda kulaklik resmi gorunmez ekranda kanimca, ama yine de bir deneyin. Bir A bir de B'ye basin birinden birinde ses alacakmisiniz bakalim.
  • zapatero üstadımıza pm atın sorun devam ediyorsa ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.