Şimdi Ara

MOZİLLA MI YAVAŞ İNTERNET Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar mozilla kullanıyordum fakat pencereler çok yavaş açılıyor ve dosyayı 15kb ile indiriyor.ancak İE 6 yı açıp denediğimde normal hızda oldugunu gördüm.sonra tüm eklentileri temaları kaldırıp mozillayı tekrar kurdum fakat yine çok yavaştı.bende İE7 ye yükseltim şuan onu kullanıyorum.
    benim sorum; bu sorun mozilla sorunumudur yoksa internette bi yavaşlık mı?
    eğer mozilla sorunu ise nasıl çözebilirim bunu?

• fasterfox yükle bi hızlanma olabilir
  • şu firefox un eklentisi hariç hızda hiçbir artısı yok opera firefox dan daha hızlı ama bazı sayfalarda java sorunu yapıyo.
  • İnternetten olsa gerek. Ancak firefox'ta cache'i sık sık temizlemenizi öneririm
  • Bence spywire ile bir tarat ben de oluyordu böyle.Virüs bulmuştu.
  • netscape'i denemenizi öneririm... firefox tabanlı çalışıyor ama çok daha hızlı...
  • herkes bişey öneriyor, bari bende önereyim; bence opera... Denemekte fayda var...
  • bende firefox kullanıyorum.Fasterfox eklentisi ile birlikte ama net çok yavaş.Bazı sayfalar 75 sn de açılıyo.Sözde flash engelleyici ama sorun netten galiba.Pazarları hep böle oluyo.
  • ie7 kullanın

neden böyle sorunlarla uğraşıyorsunuzki
  • modzilla godzilla ya da ie fark etmiyor
    sorun internette
    selamlar
  • Bende kullanıyorum...

Fakat hızlı olduğunu düşündüğüm için yüklemiştim ilk zamanlar hızlıydı sonralarda ise kendi eklentileri birsürü ve bunlarıda açmaya çaıştığı için dahada yavaşlıyor expolarer daha iyi bence en azından microsoft var arkasında yıllardırda bu vardı.... :)
  • Nette yavaşlık vardır.

Ama illada browser hızlı olsun derseniz Operayı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.