Şimdi Ara

## GeForce 9800GX2'nin Fiyatı Düşmeye Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## GeForce 9800GX2'nin Fiyatı Düşmeye Başladı ##

Nvidia tarafından 18 Mart'ta kullanıma sunulan çift grafik işlemcili GeForce 9800GX2 özellikle rakibi ATi Radeon HD 3870 X2 karşısında çok daha yüksek fiyat gibi önemli bir handikapa sahipti. Zira ATi cephesinde hemen hemen GeForce 9800GX2 ile aynı fiyata HD 3870 X2 ve HD 3870 ile karma Crossfire gerçekleştirebilmek mümkün. GeForce 9800GX2'ye yönelik olarak yapılması muhtemel fiyat indiriminin yavaş yavaş devreye girdiğine dair çeşitlli haberler gelmeye başladı. 65nm üretim teknolojisi ile hazırlanan G92 gpu'sunun çiftine sahip olan GeForce 9800GX2, 256 adet paralel işlem birimine ve 2x 256-bit bellek veri yoluna sahip olarak geliyor. Çift slot kaplayan ekran kartının saat hızları ise gpu için 600MHz, shader birimleri 1500MHz ve 1GB GDDR3 bellek için 2000MHz olarak belirlenmiş durumda. GeForce 9800GX2'de gündeme gelen fiyat indirimine karşı AMD-ATi'nin neler yapacağını bekleyip göreceğiz. Hatırlanacağı üzere firma A12 revizyonlu RV670 gpu'sunu kullanan HD 3870 ve HD 3870 X2 modelleri üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

• daha 5 gun olmadi cikmasina
    indirimli fiyatiyla cikartsaydilar .. en azindan gecen 5 gunde alanlar pisman olmasinlar
  • Rekabet için mecbur düşürecekti fiyatı

Daha da düşer ama ülkemize zor yansır
  • fiyat indirimi güzelde birincisi öyle pek fazla indirim olmaz bence ikiniciside ne kadar indirim olursa olsun türkiyedeki kullanıcalara yansımaz en pahalısını kullanırız hep biz
  • NEZAMAN ÇIKTIDA NEZAMAN FİYATI DÜŞDÜ BU HANİ VARDIRYA 15 DE SANA 10 OLUR GİBİ BİŞEY OLMUŞ
  • Ne zaman çıktı da, ne zaman indireme girdi?

drkayzer'a da katılıyorum. Ne de olsa ekonomimiz falan süper, muhteşem bir gelirimiz var ya.. Alım gücümüzde bir o kadar fazla, yine pahalıya satarlar bize..
  • millet x2 lerin fos olduğunu anladı hiçkimse tüm oyunlar için böyle bir kart almaz
  • belkide yüksek çıkartıp düşürüyorum ayaklarıyla asıl fiyatına indiriyordur
  • 9800GX2 fiyatına iki tane 3870X2 alırım.Arada fark olur tabii ki ama değecektir. 9800GX2'yle 3870X2 arasında %10 fark olduğpunu düşünsek, aynı fiyata(yaklaşık olarak) %80 daha hızlı oyun deneyimi olacaktır ekran kartı tarafında.
  • Zotacın 9800GX2 si pentada var ve fiyatıda 830$+kdv tam kazık
  • Türkiye'deki fiyatlar uçuk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

9800GX2 fiyatına iki tane 3870X2 alırım.Arada fark olur tabii ki ama değecektir. 9800GX2'yle 3870X2 arasında %10 fark olduğpunu düşünsek, aynı fiyata(yaklaşık olarak) %80 daha hızlı oyun deneyimi olacaktır ekran kartı tarafında.

Korkarım en az 4-5 tane alman gerekecek %80 hayaline ulaşman için

http://forum.donanimhaber.com/m_22034982/tm.htm
  • fiyatlar biraz daha gerilesin de keyfimiz yerine gelsin
  • Dahadaa innsiinn
  • bugun aldim arkadaslar

12x100 ytlden..

su an benim icin tek bir sey kaldi 8800GTx i sokup 9800GX2 yi takmak
  • Hayırlı olsun kardeş, alabileceğin en iyi kart gerçekten
  • @cyberwar: hayırlı uğurlu olsun

VATAN'da ZOTAC marka var..

800$+KDV

• Nvidiayla yenimi tanışıyoruz? Fiyat politikası ortadadır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

@cyberwar: hayırlı uğurlu olsun

VATAN'da ZOTAC marka var..

800$+KDV

Vay anam vay fiyata bakarmısın.Kaç tane gelmiştir acaba türkiye'ye en fazla 10 diorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.