Şimdi Ara

## Asus GeForce 9800GTX Detayları ile Birlikte Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus GeForce 9800GTX Detayları ile Birlikte Ortaya Çıktı ##

Çift grafik işlemcili GeForce 9800GX2 modelini geçtiğimiz Salı günü resmen anons ederek kullanıma sunan Nvidia, Nisan ayının hemen başında 9. jenerasyon GeForce ailesinin en iddialı modellerinden biri olacak GeForc 9800GTX'i de resmen lanse edecek. 65nm üretim teknolojisi ile hazırlanan G92 gpu'su üzerinde kurgulanan GeForce 9800GTX 256-bit bellek veri yolu ve 128 adet paralel işlem birimine sahip olacak. 512MB GDDR3 bellek ile donatılan referans modelin 675MHz gpu, 1688MHz shader ve 2200MHz bellek saat hızlarıyla gelmesi bekleniyor. Bu arada Tayvanlı lider donanım üreticilerinden Asus'un GeForce 9800GTX modeline ait ilk bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.

• Kartın tasarımı hoş olmuş gibi. Bakalım performans nasıl olacak?

Haber için teşekkürler...
  • Haber için Sağol Güzel kart benziyo ama asus çok pahalı satıyo.
  • Renkler ve tasarım çok estetik.
  • taasarım gtx için mükemmel sayılır ona lafım yok bu kartın satışı 600 dolar olacak diyo biliyorum yani türkiyede 1050 ytl asus farkıyla (ne fark ama )1150 ytl olur ancak üst seviye ve sabırsıs olan asus anakarta sahip kullanıcılar için uygun olabilir
  • asus ekran karti alinmaz
    cok pahali
  • ah kutuyuda güzel yapsalar icerikte az nese güzel bakalım referans hızlarla gelio ama olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

asus ekran karti alinmaz
    cok pahali

aynen katılıyorum.hepsı aynı kart.hem cok pahalı hemde cok buyuk kutusu var.anlamadıgım sey neden buyuk kutuya konuyor.ilgi çekiyor diyicem ama hepsı aynı kart
  • G92 8800GTS'nin abisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

asus ekran karti alinmaz
    cok pahali

Bende öyle diyordum ama büyük konuşmuşum....Zira oyun içinde o/c imkanı, gamma+brignettes ayarlama v.s.v.s.v.s. çok işlevsel...Ayrıca bariz kaliteli...Forumun birinde çok büyük konuşmuşum vaktinde artık bişey demiyom...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fakir_çocuk

taasarım gtx için mükemmel sayılır ona lafım yok bu kartın satışı 600 dolar olacak diyo biliyorum yani türkiyede 1050 ytl asus farkıyla (ne fark ama )1150 ytl olur ancak üst seviye ve sabırsıs olan asus anakarta sahip kullanıcılar için uygun olabilir

600$ olan GX2 modeli , GTX ler 350$ olacaklar TR de bu KDV dahil 400$ i bulur.

Bakalim Palit Sonic modeli nasil olacak beklentim sahsen , 750/1950/2400 hizlarinda olmasi Asus un birde mutlaka gene TOP modeli cikar.
  • 8400GS nin Kutusuyla aynı ve Stok Fan Olduğu + hiç bir Özelliği olmadığı halde Kartlarını Satabilceği En Fahiş Fiyata Satar
    Hiçbir +sı Olmayan SDC üstündeki Çıkartması Farklı Olan kartlarda Pahalı Olanı Almanın HiçBir Mantıklı Açıklaması Olamaz
  • ASUS bu sefer renk tasarım ve resim seçiminde sınıfta kalmış

G80 8800GTX VE GTS daha iyiydi Üzerlerinde Ghost Recon vardı ve inanılmaz yakışmıştı
    hala bu ekran kartlarının sahiplerini kıskanıyorum.
    bu seferki olmamış ama performans ve fiyat önemli.

Ama yinede 8800GT SLI derim ben G80 GTS 320 ile 18K aldım 3D06 dan ve oyun performansı da epeyi etkilendi.
    8800GT SLI ise harika olacak yaza yapacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

quote:

Orjinalden alıntı: Fakir_çocuk

taasarım gtx için mükemmel sayılır ona lafım yok bu kartın satışı 600 dolar olacak diyo biliyorum yani türkiyede 1050 ytl asus farkıyla (ne fark ama )1150 ytl olur ancak üst seviye ve sabırsıs olan asus anakarta sahip kullanıcılar için uygun olabilir

600$ olan GX2 modeli , GTX ler 350$ olacaklar TR de bu KDV dahil 400$ i bulur.

Bakalim Palit Sonic modeli nasil olacak beklentim sahsen , 750/1950/2400 hizlarinda olmasi Asus un birde mutlaka gene TOP modeli cikar.

osun 350 dolar ise sır türkiyeye 400den girer kdv car curt 500 ü bulur yani 600ytl yine çok para abi

• ARKADASLAR 600$ YAZAN 9800GX2 TRDE 1milyar Suan! Kendinizi Kandırmayın 8800GT gibi F/P Bi Kart olmicak buda en az 700 YTL

GX2 De kapak olsun idda edip duranlara
    Sanki Nvidiayla Yeni Tanısıyonus adamı dellendiriosnz
  • gene hdmi çıkış koymamış. diğer 9800gtx lerde var oysaki.
  • Karttaki kız resmi benim şu anki x1900xt deki resimle aynı yaniii neymiş 9 serilerine bu kızın resmi koyuluyormuş!!!!(1900 - 9800)
  • Acaba fiyatlari nasil olucak , 2000 MHz üstünede ciktilar artik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManDown

ASUS bu sefer renk tasarım ve resim seçiminde sınıfta kalmış

G80 8800GTX VE GTS daha iyiydi Üzerlerinde Ghost Recon vardı ve inanılmaz yakışmıştı
    hala bu ekran kartlarının sahiplerini kıskanıyorum.
    bu seferki olmamış ama performans ve fiyat önemli.

Ama yinede 8800GT SLI derim ben G80 GTS 320 ile 18K aldım 3D06 dan ve oyun performansı da epeyi etkilendi.
    8800GT SLI ise harika olacak yaza yapacağım.

G80 gts ile 18 aldın bizde yedik.
  • 8800gtx ve gts den cok üstün gibi durmuyor gidipte bir dolu para vermeye değermi bakmak lazım iyice
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.