Şimdi Ara

## Panasonic'den WiFi Destekli Yeni Dijital Fotoğraf Makinası ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Panasonic'den WiFi Destekli Yeni Dijital Fotoğraf Makinası ##

Kompak kameralar hızla yaygınlaşmaya devam ederken üreticiler hazırladıkları modelleri ön plana çıkarabilmek adına farklı özellikler ile donatmaya gayret gösteriyorlar. Sektörün önde gelen oyuncularından biri olan Panasonic hazırladığı yeni dijital kamerası Lumix TZ50'yi duyurdu. Firmanın yeni modeli özellikle sahip olduğu kablosuz iletişim teknolojisi ile dikkat çekiyor. WiFi 802.11b/g desteği ile öne çıkan makine, çekilen görüntüleri kablosuz olarak destek veren bilgisayar veya WiFi desteği olan herhangi bir cihaza aktarabiliyor. Buna ek olarak Lumix TZ50 ile Panasonic'in Flickr benzeri online rsim servisine bağlanıp siza ayıraln ücetsiz depolama alanına resimlerinizi aktararak saklayabilmeniz de mümkün. 3.1" boyutunda LCD ekrana sahip olan Lumix TZ50, 9.1MP'lik CMOS sensöre ve 10x optik yakınlaştırmaya sahip. Yüksek tanımlı çekim yapabilen Panasonic'in yeni dijital kamerası Party ve Starry Sky gibi geniş yelpazede otomatik görüntü modlarını da kullanıcılara sunabiliyor. En azından şimdilik sadece Japonya pazarında kullanıma sunulan ürünün 320 Avro'luk etiket fiyatına sahip olduğu belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 20 Mart 2008; 19:56:56 >

• Özellikleri iştahımızı kabartacak cinsten.
  • fiyatıda iyiymiş ama güzel fotoğraf makinesi
  • internetede giriyomu acaba,hani olsa tadindan yenmezdi.
  • görüntü ne kadar kötüde olsa fotograf makinası 10x optik 9.1 megapiksel 3.1" lcd ekranı ve farklı kılan wifi özelliği ile öne cıkıor da tam olarak nerde kullanılcagını cözmüs deilim yani dosya aktarımı dısında biraz daha gelistirilip nete girme flnda konsa deil 320 avro 400 avro da olsa verilicek seylerden
  • Aceba internete de bağlar mı bizi?
    cep tellerde olduğu gibi!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellmare -- 20 Mart 2008; 20:52:52 >
  • 3.1'' çok iii? güzelmiş
  • WI-FI ile internete bağlanamayız. Baskılar ve dosya paylaşımlarında kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 20 Mart 2008; 21:08:55 >
  • Leica objektifliler genelde pahalı olur da bu 9,1 mp ne oluyor onu annamadım ?
    Panasonic sitesine bakarsanız bir dolu benzer ürün göreceksiniz artı noktaları 28 mm ve widescreen resim çekmeleri ama bir iki incelemede baktım vasat puanlar almış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bwhiteshark

Leica objektifliler genelde pahalı olur da bu 9,1 mp ne oluyor onu annamadım ?
    Panasonic sitesine bakarsanız bir dolu benzer ürün göreceksiniz artı noktaları 28 mm ve widescreen resim çekmeleri ama bir iki incelemede baktım vasat puanlar almış.

9.1 megapiksel sensör.
  • arkadaşımda panasonic makina var ben de sony, aralarında dağlar kadar goruntu kalitesi farkı var, sony çok daha guzel çekiyor, panasonic almak için bıraz duşunmek lazım bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

arkadaşımda panasonic makina var ben de sony, aralarında dağlar kadar goruntu kalitesi farkı var, sony çok daha guzel çekiyor, panasonic almak için bıraz duşunmek lazım bence

Sensör boyutu ve lens kalitesi çok önemli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

arkadaşımda panasonic makina var ben de sony, aralarında dağlar kadar goruntu kalitesi farkı var, sony çok daha guzel çekiyor, panasonic almak için bıraz duşunmek lazım bence

Benim arkadaşımda da sony var bende de panasonic fx7. Aralarında dağlar kadar fark var. Benimkinin görüntü kalitesi bariz daha iyi. Şnu unutma sony var sony var. Panasonic var panasonic var.
  • fotoğraf makinasında wireless gereksiz.
  • 9.1 Mega Piksel olmasi olanüstü oluyor saten.
  • cok para wıfı de cok gereksız dslr alırım o para
  • zoom un 10 olması güzel wireless muhbbeti de iyi üstelik kibar
  • tipi güzel olmamış ama özellikler o biçim:)
  • Flickr türkiyede kullanılıyormu desem cokmu abes kacar :D fiyatı iyi.
  • 10x zoom ve 9.1mp sıkıştırılmış böyle küçük bir makine çok da parlak gelmedi bana.. Ama cmos sensör kullanılmış olması sonuçları ve özellikle iso performansını merak ettirdi doğrusu..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.