Şimdi Ara

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAMAK ÜCRETSİZ :) GÖRÜŞMEK ÜCRETLİ :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
117.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu bilmiyordum işte! Gayet güzel bir uygulama ve Turkcell'e bir alkış daha

444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya 444 0 535 Hazır Kart Müşteri Hizmetleri'ni ister cebinizden, ister sabit telefondan arayın; Turkcell ve Hazır Kart abonelik işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yer ve dilediğiniz zamanda kolayca gerçekleştirin.

Müşteri Hizmetlerini cep telefonunuzdan aramak sadece 1 sms ücretidir.
    Müşteri temsilcisine bağlanmadan işleminizi Sesli Yanıt Sistemi'nde tamamlarsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/bizeulasin/turkcellnoktalari/musterihizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebuzaradan -- 21 Mart 2008; 13:01:11 >

• cepten aramak ne kadar konuşursan konuş 1 kontör denemiştim ben ama 2 olmuş sanırım 1 sms dediğine göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

cepten aramak ne kadar konuşursan konuş 1 kontör denemiştim ben ama 2 olmuş sanırım 1 sms dediğine göre

yok o herzaman 1 kısa mesaj ücreti kadardı
  • iyide müşteri temsilcisine bağlanıpta sorunumuzu cözemiyoruz ki(adamlara derdini ne kadar anlatırsan anlat anlamamaya diretiyorlar) sesli yanıt sisteminde cözebilelim.
  • vayy

Değişmiş demekki

Süpersin Türkcell

Birileri halen 71 sn/ 1 kontör diye övünsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

vayy

Değişmiş demekki

Süpersin Türkcell

Birileri halen 71 sn/ 1 kontör diye övünsün

yaw arkadaş neden 71 saniyesi 1 kontör bu saatte onu taktım kafama.

neden 60 saniye değil. veya 90 saniye değil. neden 71?
  • dün turkcell müşteri hizmetlerini aradım. daha operatöre bağlanmadan menüde gezerken hattan düştüm.

telefon kapandı. tam 2 kontörüm boşa gitti diye düşünürken kontörümün eksilmediğini farkettim. neyse sonra acısını çıkartır benden diyerek tekrar aradım. müşteri temsilcisi ile görüştüm, işim bittikten sonra az önce aradığımda hattan düştüm fakat kontörüm eksilmedi. arama ücretlerinde herhangi bir değişiklik var mı diye sordum. temsilci öyle birşey yok şu anda demişti. meğer onunda haberi yokmuş.
  • Kulakları çınlayan varmı acaba
  • Turkcell pahalı operatör imajını silmeye çalışıyor ve başarılı da oluyor kanımca. Bu şekilde devam ettikleri sürece desteği ve övgüyü sürdüreceğiz anlaşılan
  • İçerikle başlık uyuşmuşor. Başlıkta ücretsiz yazmışsınız, içerikde 1 sms yazıyor.. Düzeltiniz.
  • Başlık düzeltildi. Biraz mihazi gibi oldu ama İşte şimdi tam anlamını verdi gerçekten
  • Güzel haber...Zaten 1 sms alıyorlardı.Ama sesli yanıttan işlemimizi halledersek ücretsiz.Darısı diğer servislerin başına.Numaranın kime ait olduğunu öğrenme,kntr transfer de ücretsiz olsa çok iyi olurdu..
  • Geçenlerde ben de aradım ve sadece tuşlarla işlemimi yaptım, Müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmedim, görüşme sonunda bu işlemin ücretsiz olduğuna dair bir mesaj aldım...Açıklama da, tuşlarla kendi işlemimi yaptığım için ücretlendirilmediğim yazılıydı
  • Turkcell yavaş yavaş kendini düzeltiyor
  • Bugün 4440535 i aradım ve müşteri hizmetleri ile 2 kere görüştüm :D

Kontör düşmedi ikisindede
  • büyüksün turkcell gurur duyuyoruz seninle
  • bende aradığımda düşüyor görüşsemde görüşmesemde anlamadım bunu bana ne gıcıkları var
  • hım iyi haber ama eskiden herşey bedavaydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: nebuzaradan

Turkcell pahalı operatör imajını silmeye çalışıyor ve başarılı da oluyor kanımca. Bu şekilde devam ettikleri sürece desteği ve övgüyü sürdüreceğiz anlaşılan

250 kontör alana 500 hediye + 50 konbara = 800 kontör daha ne yapsın? ?
  • Bende kontör düşmeme nedenini şimdi çözüyorum..

Bende bedava sms vardı :)

ÜCRETİ 1 SMS olduğunda göre SMSLERDEN YEDİ
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.