- x
DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız
807 Cevap247307 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

465 Mesaj
19 Mart 2008; 15:12:11 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar bildiğiniz gibi digiturk üyeliğinin iptali bir haylı zor. Aslında zor değilde işi yokuşa sürdükleri için çok zaman alıcı bir iş. Çağrı merkezini arıyorsunuz kapatıcaz diyorlar ay başında bir bakıyorsunuz ki kapatmamışlar ve hep aynı numara sistemde sorun olmuş bir sonraki ay.

Eğer sizlerde bu sorunu yaşıyorsanız yapmanız gereken çok basit. Digiturk ekipmanlarını söküp en yakın digiturk bayisine teslim ediyorsunuz ve teslim tutanağını alıyorsunuz. aman digiturk kartınıda teslim etmeyi unutmayın. Bu işlemi yaptıktan sonra sıkıyorsa iptal etmesinler.

Konu hakkında sorun yaşayanlar olursa bu başlık altında birbirimize yardımcı olmaya çalışalım.

Edit: Yazım Hatası

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

2575 Mesaj
19 Mart 2008; 17:25:51 

valla dostum ben hiç öyle bi sorun yaşamadım bursada kendi evimdeyken digitürküm vardı üniversite bitince istanbula dönerken aradım kapatmak istiyorum dedim tamam dediler şu tarihe kadar en yakın servise bırakın dediler bıraktım o tarihte ve hemen kapandı.

Xbox 360 Elite (gt:onuranik52)
Digitürk Plus+
D-Smart HD
Samsung Galaxy S III

465 Mesaj
19 Mart 2008; 17:28:12 

DSmart çıktıktan sonra durum pek öyle değil. mümkün olduğunca kapattırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Rüşvet bile veriyorlar. 1 ay lig tv verelim. 3 ay sinema paketi verelim gibi.

sonuçta benim anlatmak istediğim sorun yaşayan kişilerin izlemesi gereken yöntem. Sorun yaşamayanlar için ise ne mutlu onlara.

1413 Mesaj
19 Mart 2008; 17:32:21 

müşteri kaybetmemek için elinden geleni yapmak zorunda ama dediğin gibi iptal talabi alınıpta ayın 3 unden sonra yayını kesilmeyen üye ben tanımıyorum3unden önce yayınlarınız kapanmaz çünkü bir sonraki ayın 3üne kadar olan yayın bedelini ödediğiniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 19 Mart 2008; 17:39:24 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

183 Mesaj
19 Mart 2008; 17:33:44 

quote:

Orjinalden alıntı: mrsilver

Arkadaşlar bildiğiniz gibi digiturk üyeliğinin iptali bir haylı zor. Aslında zor değilde işi yokuşa sürdükleri için çok zaman alıcı bir iş. Çağrı merkezini arıyorsunuz kapatıcaz diyorlar ay başında bir bakıyorsunuz ki kapatmamışlar ve hep aynı numara sistemde sorun olmuş bir sonraki ay.

Eğer sizlerde bu sorunu yaşıyorsanız yapmanız gereken çok basit. Digiturk ekipmanlarını söküp en yakın digiturk bayisine teslim ediyorsunuz ve teslim tutanağını alıyorsunuz. aman digiturk kartınıda teslim etmeyi unutmayın. Bu işlemi yaptıktan sonra sıkıyorsa iptal etmesinler.

Konu hakkında sorun yaşayanlar olursa bu başlık altında birbirimize yardımcı olmaya çalışalım.

saol dostum.

465 Mesaj
19 Mart 2008; 17:34:18 

ben sana 10 a yakın kişi gösterebilirim laf olsun diye yazmadık bunu hala hayatta olan canlı örnekleri mevcut

465 Mesaj
19 Mart 2008; 17:45:33 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsilver -- 19 Mart 2008; 23:10:30 >

58 Mesaj
20 Mart 2008; 12:12:10 

yapılacak şey belli arkadaşlar
belirtildiği gibi digiturk kutusunu en yakın bayisine teslim edin yeterli
telefondakilerle cebelleşmenize gerek yok
ha diyorsaniz ki ben bunlara güvenmiyorum (ki ben güvenmiyorum - bir yakınımda yaşadığımız sorundan dolayı) kredi kartı ile ödeme talimatı verdiyseniz o kartı ya kapattırın; ya numarası değişecek şekilde yeniden isteyin bankadan veya kartınızı mail order sistemine kapattırın bakın ondan sonra çekebiliomu bunlar tek kuruş

5023 Mesaj
20 Mart 2008; 22:19:12 

Ben DT nin ilk üyelerinden biri olarak sırf bu müşteri hizmetleri desteğinin çok kötü oluşundan dolayı bir müddet sonra geri vermek istedim.Fakat yanlış hatırlamıyorsam 3 aya yakın zaman geri verememiştim kutuyu

Nothing lasts forever
Even cold november rain

3784 Mesaj
22 Mart 2008; 16:28:48 

sadece kutuyu ve kartı vermek yeterli diimi, çanak ve lnb bizde kalıyor?

ego primum tollo nominor quoniam leo

5010 Mesaj
22 Mart 2008; 18:53:41 

biz zor ettirmiştik... maşlar başlıyordu 1 ay daha kullanın bedava dediler 1 a kullandık sonunda zorla iptal ettirdik

Canon EOS 60D | Canon EF 50mm f/1,8 II | Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 SP Di VC USD | Lowepro Nova 3 AW

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Mart 2008; 21:10:13 

banada biraz palavra gibi geldi,almıyorlar,kapamıyorlar,biz en az 10 kere aldık 10 kere geri verdik hemde tek telefonlar,asla böyle absürd bir olayla karşılaşmadık,vede olacagına inanmıyorum,sadece iptal ettirdigimizde,hemen ne olur bırakmayın,yarı fiyata seyredinler oldu bununda 2 kere kabul ettik,birde 6 ay bedava,bir altı ayda yarı paraya seyrettik hepsi bu ama her seferinde tek telefonla kapandı,ve dedikleri günde yayını kestiler.

digitürk bana göre şu an mükemmel yayın,ama tekarlar olunca geri veriyoruz vede benim odamda oldugu için ben vermelerini istedim,malum okul anadolu lisesi ve sınfta kalmak istemiyorum,annemin ve babanım odasındada uyduları var ama ben ilerisi için bir uyduda odama istiyorum,başka bir başlıkta onun için açmıştım ama next kötüsü olmasın

53 Mesaj
22 Mart 2008; 23:29:53 

Sadece Digiturk iptal ettirmede zorluk çıkarmıyor.

Çağımızda neredeyse tüm kurumlar (Bankalar, Gsm .. ) iptal kararımızda bize aynı ısrarcı tutumdular..

5023 Mesaj
24 Mart 2008; 11:53:56 

quote:

Orjinalden alıntı: e.b.a.i

banada biraz palavra gibi geldi,almıyorlar,kapamıyorlar,biz en az 10 kere aldık 10 kere geri verdik hemde tek telefonlar,asla böyle absürd bir olayla karşılaşmadık,vede olacagına inanmıyorum,sadece iptal ettirdigimizde,hemen ne olur bırakmayın,yarı fiyata seyredinler oldu bununda 2 kere kabul ettik,birde 6 ay bedava,bir altı ayda yarı paraya seyrettik hepsi bu ama her seferinde tek telefonla kapandı,ve dedikleri günde yayını kestiler.

digitürk bana göre şu an mükemmel yayın,ama tekarlar olunca geri veriyoruz vede benim odamda oldugu için ben vermelerini istedim,malum okul anadolu lisesi ve sınfta kalmak istemiyorum,annemin ve babanım odasındada uyduları var ama ben ilerisi için bir uyduda odama istiyorum,başka bir başlıkta onun için açmıştım ama next kötüsü olmasın

İnsanları yalancılıkla itham etmek yerine benim başıma hiç böyle birşey gelmedi diyebilirsiniz.Forumu araştırırsanız bu konuda o kadar çok şikayet var ki sizinkinin palavra gibi durduğunu anlarsınız biraz mahçup olarak.Her neyse fazla uzatmayacağım sadece yazarken kullandığımız kelimelere dikkat edelim biraz...

Nothing lasts forever
Even cold november rain

935 Mesaj
24 Mart 2008; 15:27:49 

quote:

Orjinalden alıntı: mrsilver

gelecek aya fiyatları cok asagı cekecek digiturk.iptal edecekler bi kere daha dusunsunler.ayrıca dsmart alıcam diye digiturkude bosuna iptal etmeyin.dsmarta 300-350ytl verecegnize digiturkte kalın cok daha iyi

465 Mesaj
24 Mart 2008; 17:20:38 

quote:

Orjinalden alıntı: borajik

gelecek aya fiyatları cok asagı cekecek digiturk.iptal edecekler bi kere daha dusunsunler.ayrıca dsmart alıcam diye digiturkude bosuna iptal etmeyin.dsmarta 300-350ytl verecegnize digiturkte kalın cok daha iyi

bana taahhüt et diyen hiç bir firma ile çalışmam. beni 18 ay - 24 ay -48 ay bağlayacak sonra avantajlı olacak öylemi. komik olmayın.

Not: bu topic in amacı digiturk-dsmart tartışması değil iptal etmek isteyipte iptal ettiremeyenlere yardımcı olmaktır. Amacından saptırmamanızı rica ederim.

229 Mesaj
17 Ocak 2009; 22:22:34 

bende kurtulucam bunlardan

Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti Yarın Meçhuldür, O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür,O Da Bugündür.
SINAV VE MÜLAKAT YERİ:İSTANBUL/TUZLA PİYADE OKULU

284 Mesaj
18 Ocak 2009; 1:31:08 

ben 16 aylık anlaşma yapmıştım vestel üzerinden sonra bi fatura gönderdiler 29 lira aradım kapatmak için talebinizi aldık dediler sonra tekrar fatura geldi 53 tl aradım tekrar ilk defa kapatma talebinde bulunuyorsunuz dediler ben de kapatın dedim sonra 32 lira önerdiler ertesi gün arayıp üyelik aylık süre birince servise götürmemi söylediler zamazingoları

2225 Mesaj
20 Ocak 2009; 8:07:52 

kapatin deince once nazlaniylar indirim yapiyolar. onu da kabul etmezsen donduruyolar. suresi bitince cep telefonunuza bi mesaj geliyo acacaz gene die. takrar ariyosun gene donma suresini uzatiyolar. sure bitince ariyosun kapatiyolar en sonunda. kredi karti felan iptal emenize gerek yok. israrci olun yeter. henuz teslim etmedim hicbirsey. yanniz harbiden cok guzel seyler oneriyolar kapatmak isteyince.

ben sadece belgesel kanallarini ve eurosport u izleyecem. yeni abonelere 9.90 ve iki yil sabit diyolar. bana en dusuk 13.90 ve bir yil dediler. ne kadar sinema kanali beles verseler de kabul etmedim. eski aboneler enayi mi? baska bi isimle alirim digiturk u.

3102 Mesaj
28 Mayıs 2009; 16:08:27 

Arkadaşlar benzer bir durum için yardımınızı rica edeceğim.

geçen ay digitürk üyelik iptali için başvurdum. Bana 03.Haziran.2009 a kadar üyeliğimin aktif olacağını, ancak bu tarihte kapanacağını söylediler.

Bu gün ise telefonla aradılar ve 03.Haziran.2009 da kapanacağını tekrar söylediler. Ancak cihazı teslim etmem için temmuzda yine arayacaklarını, bilgi vereceklerini söylediler. Ben kendilerine üyeliğimin kapatıldığı 3 haziranın hemen ertesi günü servise teslim edebileceğimi söyledim ama bunu kabul etmiyorlar. Yani üyeliğim iptal edildiği halde ekipmanlar neden yaklaşık 2 ay bende kalmak zorunda ?

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2575 Mesaj
28 Mayıs 2009; 17:40:19 

quote:

Orjinalden alıntı: ank_hermes2004

Arkadaşlar benzer bir durum için yardımınızı rica edeceğim.

geçen ay digitürk üyelik iptali için başvurdum. Bana 03.Haziran.2009 a kadar üyeliğimin aktif olacağını, ancak bu tarihte kapanacağını söylediler.

Bu gün ise telefonla aradılar ve 03.Haziran.2009 da kapanacağını tekrar söylediler. Ancak cihazı teslim etmem için temmuzda yine arayacaklarını, bilgi vereceklerini söylediler. Ben kendilerine üyeliğimin kapatıldığı 3 haziranın hemen ertesi günü servise teslim edebileceğimi söyledim ama bunu kabul etmiyorlar. Yani üyeliğim iptal edildiği halde ekipmanlar neden yaklaşık 2 ay bende kalmak zorunda ?

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

dostum sana tavsiyem birde şu numarayı arayıp derdini anlat bak hemen nasıl çözüm buluyorlar

0212 473 73 72 müşteri memnuniyet hattı son 2 aydan beri bütün sorunlarımı artık burdan hallediyorum eminim seninkinide hemen hallediceklerdir...

Xbox 360 Elite (gt:onuranik52)
Digitürk Plus+
D-Smart HD
Samsung Galaxy S III

761 Mesaj
2 Haziran 2009; 13:46:55 

bende ekospor paketi vardı. normal standart pakete çevirtirecektim paketi ligler açılana kadar. Bir kampanyası varmış 3 ay boyunca sinemakanalları bir kaç kanal lig tv spormax 35ytl ödüyoruz. Diğer 9 ay tüm kanallar yine açık ve fiyat artışından zarar görmeden 68 liraya bu paket devam ediyor 1 sene boyunca. Ek olarak turkcell hattınıza her ay da 100 kontor yükleniyor 1 sene boyunca :)

kapama konusunda ben çok rahat kapattırmıştım. gittim direk servise verdim kart zart zurt teslim tutanağını aldım bir daha da fatura gelmedi aranmadım da. Tabi bu olay 5 sene evvel falandı

3102 Mesaj
2 Haziran 2009; 14:17:22 

quote:

Orjinalden alıntı: jacktheblack

bende ekospor paketi vardı. normal standart pakete çevirtirecektim paketi ligler açılana kadar. Bir kampanyası varmış 3 ay boyunca sinemakanalları bir kaç kanal lig tv spormax 35ytl ödüyoruz. Diğer 9 ay tüm kanallar yine açık ve fiyat artışından zarar görmeden 68 liraya bu paket devam ediyor 1 sene boyunca. Ek olarak turkcell hattınıza her ay da 100 kontor yükleniyor 1 sene boyunca :)

kapama konusunda ben çok rahat kapattırmıştım. gittim direk servise verdim kart zart zurt teslim tutanağını aldım bir daha da fatura gelmedi aranmadım da. Tabi bu olay 5 sene evvel falandı

Valla ben öle pek rahat kapatamadım. 3 kez müşteri hizmetlerinden kapatma talimatı verdim. hepsindede tamam kapattık dediler. İçime kurt düştü 4. kez aradım, taşınacağımı söyledim (yalan tabiki) , cihazın fazladan 2-3 ay bende duramayacğını söyledim. telefondaki bayan üyeliğimin dondurulduğunu söyledi ! yani 3 aramadada kapatılmamış "dondurulmuş" ( ne demekse artık) Neyse yalan dolan üçkağıtla kapattırdık gibi , ama henüz cihaz bende ayın 3 ünde görücez.

125 Mesaj
2 Haziran 2009; 19:05:16 

bazen benide delirtiyorlar. kapaticam diyorum ariyorum, karsima cikan mt oyle guzel bir teklif sunuyor ki vazgeciyorum. en son dun aradim. maclar bitti nasilsa, ligtv yi kapatayim diye.. mt ayni fiyat uzerinden beni superpakete gecirdi + 3 ay %50 indirim teklif etti. yeni sezonda da ligtv yi ayni ucrete izleme garantisi verdi yine kandirdi

2848 Mesaj
2 Haziran 2009; 21:44:17 

1 senelik bir konu ama sanırım güncelliğini koruyor.

Bende aboneliklerimden birini kapattırdım ama hiç bir sorun yaşamadım. Yarın alet edavatı teslim edecem iş bitecek...

Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum.
Kimse anlamıyor;
H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum.

"Yüreğin, kadını erkeği yoktur. Bi mert olanı vardır, bir de namert olanı"...

348 Mesaj
3 Haziran 2009; 0:13:55 

Merhaba Arkadaslar ;

Nekadar zamandır digitürk üyesisin?Gayet güzel bir teklif sunmuşlar sana.. bende ekospor pakete agustos ayına kadar tahahütlü üyeyim , temmuzda arayıp iptal isteyecegim.Umarım banada bu şekilde bir teklif sunarlar :)

Saygılar .
quote:

Orjinalden alıntı: kudretturk

bazen benide delirtiyorlar. kapaticam diyorum ariyorum, karsima cikan mt oyle guzel bir teklif sunuyor ki vazgeciyorum. en son dun aradim. maclar bitti nasilsa, ligtv yi kapatayim diye.. mt ayni fiyat uzerinden beni superpakete gecirdi + 3 ay %50 indirim teklif etti. yeni sezonda da ligtv yi ayni ucrete izleme garantisi verdi yine kandirdi

Sony32D3000 Lcd \ Samsung HTTP 75 HomeTheater \ Sony T7 digital cam.\ Logitech X540 \ HP DV6750ET \ Delonghi EN660 latissima rot \ İpod 3GN 4gb.\ dyson dc 23

3102 Mesaj
3 Haziran 2009; 16:19:25 

Valla benim gibi semiz buldukları üyeleri daha bi seviyorlar demekki, kampanya falan görmedim ben, 47 tl ye sinema paketi üyesiyim uzun zamandır. Hoş kapama talimatı verince indirim önerdiler ama; düğün geçtikten sonra kınayı biyerlerine yaksınlar artık

2050 Mesaj
4 Haziran 2009; 8:57:10 

Kapatma ve dondurma konusunda dikkatli olun, dondurduk deyip uzun süre haber vermeyip sonradan kutu sizde kaldığı için dünyanın faiziyle kira borcu çıkarıyorlar ve iş sizin haberiniz dahi olmadan icraya kadar gidebiliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: semihekim

kapatin deince once nazlaniylar indirim yapiyolar. onu da kabul etmezsen donduruyolar. suresi bitince cep telefonunuza bi mesaj geliyo acacaz gene die. takrar ariyosun gene donma suresini uzatiyolar. sure bitince ariyosun kapatiyolar en sonunda. kredi karti felan iptal emenize gerek yok. israrci olun yeter. henuz teslim etmedim hicbirsey. yanniz harbiden cok guzel seyler oneriyolar kapatmak isteyince.

ben sadece belgesel kanallarini ve eurosport u izleyecem. yeni abonelere 9.90 ve iki yil sabit diyolar. bana en dusuk 13.90 ve bir yil dediler. ne kadar sinema kanali beles verseler de kabul etmedim. eski aboneler enayi mi? baska bi isimle alirim digiturk u.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastor1 -- 4 Haziran 2009; 9:25:09 >

Tosh 55SV685

125 Mesaj
4 Haziran 2009; 11:55:15 

quote:

Orjinalden alıntı: bitter end

Merhaba Arkadaslar ;

Nekadar zamandır digitürk üyesisin?Gayet güzel bir teklif sunmuşlar sana.. bende ekospor pakete agustos ayına kadar tahahütlü üyeyim , temmuzda arayıp iptal isteyecegim.Umarım banada bu şekilde bir teklif sunarlar :)

Saygılar .

5 yillik uyeyim. gecen yil dt+ a gecmistim. spor paketi kullaniyordum. simdi super paket oldu.

88 Mesaj
5 Haziran 2009; 14:05:52 

bunlar kadar arsız bir kuruluş görmedim üç kere aradım kapatın diye dondumuşlar üyeliğimi şimdi 3 haziranda açacağız diye mesaj geldi baya bir tartışmadan sonra iptal talebim ancak alındı telefondaki bayanın bana söylediği niye ben ısrarla kapatın dememişim onun için dondurmuşlar bu kadar arsızlık olur mu bir üst pakete geçmek istesem bir seferde hemen işleminiz onaylanmıştır diyorlar kapatmak istediğinizde yalvarmanız lazım allah benden gidecek parayı boğazından geçirmesin karamehmetin haram olsun

passat 1.4 tsi comfortline 122hp 7 DSG
LG G2 32 GB
mk808 gk802

178 Mesaj
10 Haziran 2009; 21:26:47 

DOSTLAR BENDE SPOR PAKETİ ÜYESİYDİM AYDA 52.90 VERİP LİGTV MOVİEMAXLER DAHİL SPOR KANALLARI FALAN İZLİYORUDUM BURDA KONUŞULAN TARTIŞILAN HER KONUYA KATILIYORUM ARTIK DİGİDEN NEFRET EDİYORUM BİR AN EVVEL KURTULUN DİYORUM MAYISIN 2 SİNDE MUHTEŞEM ÇAĞRI MERKEZİNİ ARADIM ADAMLARA ÜYELİĞİMİN KAPANMASINI İSTEDİM İLK SÖYLEDİKLERİ OKEY OLDU BİR GÜN SONRA TAM 3 KEZ CEPTEN ARADILAR BU ARADA AVEA HATTIM VAR DIŞARDAN ARANDIĞIM İÇ.İN BOL BOL KONTÜRÜM OLDU BUNLARIN SAYESİNDE BANA 3 AY BEDAVA İZLEYİN YIKAMA YAĞLAMA YAPTILAR BEN KABUL ETMEDİM EN SONUNDA SON AY LİGLER BİTENE KADAR TÜM KANALLARIN AÇIK OLACAĞINI BİZ SİZİ HERKES GİBİ 3 HAZİRANDAN ÖNCE ARICAZ DEDİLER BENDE YEDİM OKEY DEDİM BU ARADA AYIN 3 Ü OLDU NE ARAYAN NE SORAN BU ARADA 3 Ü İTİBARİYLE YAYINLAR KESİLDİ BENDE AÇTIM KARIMIN ÇOK ISRARILA EN KÜÇÜK PAKETTEN DEVAM EDELİM DEDİ BENDE PEKİ DEDİM ARADIM ÇAĞRI MERKEZLERİNİ BİZİ ARAYAN KİŞİ ARAMADIĞI SÜRECE NE KAYIT ALIYORLAR NEDE ÜYELİK DEVAM EDİYOR BİZ SİZİ ARICAZ DEDİLER 2 GÜN İÇİNDE ARAYAN SORAN OLMADI BENDE MÜŞTERİ DESTEK HATTINI ARADIM AMDAMLAR GENE ARICAZ DEDİLER AYIN 8 İ HALA ARAYAN YOKKKK

Bizler Donanım aşıklarıyız

366 Mesaj
25 Haziran 2009; 15:42:02 

Ya beyler bende Digitürk almak istiyorum ama bu anlattıklarınız ürküttü beni doğrusu

2170 Mesaj
25 Haziran 2009; 15:44:52 

quote:

Orjinalden alıntı: malkoç21

Ya beyler bende Digitürk almak istiyorum ama bu anlattıklarınız ürküttü beni doğrusu

al al bişey olmaz, ben memnunum

ψ Kimi Raikkonen - Freddie Mercury Ψ

Freddie Mercury : "Müzik aynen resim çizmeye benzer.Resmi çizerken arada neye benzediğini
görmek için bir adım geri çekilmek zorundasındır.Ben de Queen'den bir adım geri çekiliyorum.
Sevenlerimin,müziğimi ebediyete kadar hayatta tutmalarını istiyorum.''

2848 Mesaj
25 Haziran 2009; 15:52:44 

quote:

Orjinalden alıntı: malkoç21

Sonuçta burası digiturk ile sıkıntı yaşanların bilgi ve tecrübelerini paylaştıkları bir başlık. Başlıktan bile belli bu. Bu yüzden digiturk ile ilgili karar alırken sadece bu başlığa bakarak karar vermek doğru olmaz.

Dediğim gibi burada sadece sıkıntı yaşamış arkadaşların paylaşımları var.

Bu arada iptal ettirdiğim gümüş koltuk paketini tekrar açtıdım. (sinema paketi zaten duruyordu) bende memnunum en azından şuan...

Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum.
Kimse anlamıyor;
H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum.

"Yüreğin, kadını erkeği yoktur. Bi mert olanı vardır, bir de namert olanı"...

17 Mesaj
16 Temmuz 2009; 0:47:01 

arkadaşlar selam,
ben digitürk ün ilk üyelerinden biriyim. bu seneye kadar hasbel kader digitürk üyeliğinden çıkmayı düşünsem de harekete geçip iptal için telefon etmemiştim. bir kaç gün önce telefon edip ayda otuz küsur TL lik hizmet alamadığımı kapatmak istediğimi söyledim. Aynen sizlerin de yazdığı gibi işi yokuşa sürüyorlar, laf kalabalığı yapıyorlar, konuyu dağıtıp sonra "yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı" diye soruyor. Uyanık olup "üyeliğimi iptal ettin mi" diye sormazsan geçmiş olsun boşa telefon harcamış oluyorsun. Bu soruyu sorduğunda gönülsüzce ve tüh unutturamadık nidasıyla bir kaç kişisel bilgi sorup kayıt alıyor. Bir kaç gün sonra müşteri hizmetlerinden bir telefon geliyor ki beni de bugün aradılar. Hesap ortada Digitürk 39 TL/ay x 12 ay = 468 TL D-Smart dekoderi alırken 350 TL gibi bir rakam ödüyorsun. Yani bir kere veriyosun bu parayı. Ondan sonra sinema paketi almak istiyosan 90 - 120 TL gibi bir paket ücreti ödüyosun. Benim gibi ulusal kanalları izleyen biri için D-smart yeterli. Zaten digitürk ün film kanalları da ilk günki gibi değil. Ulusal kanalları izlemek için de ayda değil 39 TL 9 TL bile ödemek son derece anlamsız geliyor bana. Sözün kısası digitürk müşteri hizmetleri dondurma önerisinde bulundu kabul etmedim. tamam kapatıyorum dedi ama ben daha bir sefer daha aranıp yeni bir teklif alacağımı tahmin ediyorum. Ne de olsa ilk 10 da olan bir üyeyi bu kadar kolay kaybetmek istemezler.

öte yandan palavra olduğunu düşünenler hiç öyle düşünmesinler. babamın evindeki digitürkü kapatırken 40 dereden su getirdiler. En sonunda ailevi sorunlardan dolayı kapatıyorum dedim de ikna oldular. Herkesi zorlamayabilirler. Bu biraz da telefonun diğer ucunda bulunan digitürk elemanının satış kabiliyetine de bağlı.

şimdi sormak istediğim konu şu. digitürk ü kapattıktan sonra Disney Channel (Kanal 67) (kızım bayılıyor ve İngilizce olduğu için ben de destekliyorum) uydudan çıkıyor mu? PayTV olması önemli diil gerekeni yaparız, D-smart da var mı? Bilen, bilgisi olan varsa bir yardım lütfen.

75 Mesaj
16 Temmuz 2009; 1:22:37 

Kardeşler size bir sorum olacak...

Şubat ayında Digiturk'un kendi kampanyasından dt+ kazandım.

20 şubat itibariyle kurulumu yaptılar ve üyeliği başlattılar 1 senelik ücretsiz yayın hakkım var sizce süre bitmesine yakın beni bilgilendirirler mi yoksa ben 3 Şubat' tan önce kuruluma gelen bayiiyi mi bilgilendirmeliyim?

Şimdiden Teşekkürler...

FutbolBlogum

43 Mesaj
19 Temmuz 2009; 22:55:44 

Hocam, ligtv üyesiyim agustos ayı başında yıllık üyeliğim sona eriyor. Kapattırmayı düşünüyorum. Uydu alıcı ve kart bende mi kalacak, yetkili servise teslim etmem gerekiyor mu? Zamanında uydu alıcı bedava kampanyasıyla almıştım aslında.

163 Mesaj
1 Ağustos 2009; 17:22:30 

Ben de size bir soru sormak istiyorum..

Geçen yıl ağustos ayında 1 yıllık tahahütlü digiturk abonesi oldum (ekospor paketi). Bu ayın 16'sında biriyor. Biraz önce aradım iptal talebinizi 3 eylüle alabiliriz, fatura kesim tarihiniz o zaman dediler, ağustos 3'ten itibaren alamayız tahahütünüz bozulur dediler. Bütün bir yıl boyunca 39.90 ödedim, size özel kapanyamız var dediler 44.90 yapalım dediler, kabul etmedim.
Ben öğrenciyim ev arkadaşlarım ayrıldıgından suan karsılayamam o kadarını iptal ettirmek istiyorum o yüzden kesin kararlıyım. Ben 17 ağustosta iptal ettiremiyorum, ve ağustos faturam 16 ağustosa kadar 39.90 üzerinden geri kalanı güncel fiyat üzerinden faturalandırılacakmış yani 50 küsür lira ödeyeceğim. Bu bir aldatmaca mıdır yoksa olay böyle midir ? tecrübesi olanlar veya bilenler bişeyler yazarsa çok memnun olurum.

1009 Mesaj
3 Ağustos 2009; 14:08:23 

Arkadaşlar 6 ağustosa kadar digitürk üyeliğim vardı geçen seneki pepsi kampanyasından. Şimdi aradım iptal etmek için, 3 ağustos olduğu için fatura kesmişler, 62 tl lik bir fatura gelecekmiş. Bu ücretin ödenmemesi için ne yapabilirim acaba? Ayın 6sına kadar bedava olmalı sonuçta tüketici hakem heyetine mi gitmeliyim? Müşteri temsilcisi teknik servis kutu ve kartı şimdi götürseniz de almaz dedi. Yardımcı olursanız sevinirim...

tone is in the fingers, effects just do the coloring *Joe Satriani

Ibanez RG Prestige

163 Mesaj
3 Ağustos 2009; 19:08:00 

Bugün baktım ben de digiweb'e, resimde görülen 3 ağustos 2010 tarihine uzatılmış gözüküyor, aradım mt'yi sistem öyle yapmış dedi.
Benim üyelik bitiş tarihim 16 ağustos 2009'du. Eylülde kapatma talebiniz gözüküyor, ekipman iadesi için daha sonra aranacaksınız dedi ama benim içime hiç sinmedi bakalım nolacak..

0

883 Mesaj
3 Ağustos 2009; 20:33:47 

Ben de geçen seneki Pepsi kampanyasından 1 yıllık Ekospor paket kazanmıştım. Arayıp iptal talebinde bulundum. Daha sonra bi bayan arayıp Ekonomik paket (9.90) için 24 ay taahhüdüm olduğunu söyledi. Ben de birşey diyemedim. Artık 1 yıl aylık boşuna 9.90 ödeyeceğiz.

Satılık şişeli parfümlerim;

http://forum.donanimhaber.com/m_91382661/f_//tm.htm#91382661

163 Mesaj
4 Ağustos 2009; 17:48:58 

Digiweb'ten şimdi baktım ağustos ayı için 44.90 fatura kesilmiş, bikaç gün önce görüştüğümde mt 50 küsür geleceğini söylemişti, ancak diğer paketleri görüntülemek istediğimde üyelik iptal talebiniz var işleminizi gerçekleştiremiyorum diyor. İnşallah bir sorun çıkmaz kapattırmamla ilgili, ne olacak merakla bekliyorum, hala birisi aramadı.

2478 Mesaj
4 Ağustos 2009; 20:07:48 

Digiturk bi ara kapatmaya karar verdim. Fiyatta indirim yapabileceklerini söylediler bende kabul ettim şimdi indirimli olarak izlemeye devam ediyorum

Kişisel Site
External@Site, Sansüre Son! (Güncellendi: v2.5)
| Harita Tabanlı Yolcu Uçak Radari Live@Radar

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

2918 Mesaj
5 Ağustos 2009; 10:53:23 

aynı olayı bende yaşıyorum sadece ligtv olan üyeliğim 20 ağustos 2009 da bitiyordu ekstradan ücret ödememek için erkenden iptal için başvurdum ekstradan 18 lira fatura çıkarmışlar şimdide digiweb te promosyon bitiş 08-2010 görünüyor daha önce 20-08-2009 görünüyordu bu fazladan ücreti anlamadım zaten ücreti peşin ödemiştim kredi kartından

4 Mesaj
13 Ağustos 2009; 20:48:34 

arkadaşlar 4 ay önce dijitürk hoşgeldin paketine üye oldum 24 aylık taahhüt verdim fakat şimdi kapattırmak istiyorum fakat 199 lira ödemem gerekiyor sanırım bunun yerine 1 kaç aylıgına başka bi pakete geçsem örnegin spor paketi o zaman taahhüt kalkıyor mu spor paketinide iptal ettirsem sonradan bu şekilde üyeliğimi iptal ettirebilir miyim ??

2918 Mesaj
3 Eylül 2009; 17:56:55 

bugün lig tv yi iptal ettirdim
baya uğraştı ukala bir müşteri temsilcisi vardı
farklı fiyat politikalarını eleştirdim bu yüzden iptal ettiriyorum dedim
farklı fiyat politikalarını nerden biliyosunuz dedi bende internet v.s den öğreniyorum diye cevap verdim
adamın cevabı şu:internetten öğrendiğiniz şeyler bizi bağlamaz doğru olduğunu nerden biliyosunuz falan gibi bir sürü ukalaca cevap zaten gıcıktım hepten sinir oldum
34.90 teklif etti bende kabul etmedim

şimdi sizden öğrenmek istediğim bişey var
bu digital kartı ne zaman teslim edicem bugun konuştuğum ukala temsilci 2 ay sonra dedi bundan birkaç gün önce arayan temsilci iptal olur olmaz teslim edebilirsiniz dedi

adamların biri birini tutmuyo ki

acaba sizin bilginiz var mı bana cevap verirseniz memnun olurum acil şu digitürkten kurtulmak istiyorum..

49 Mesaj
3 Eylül 2009; 18:03:57 

Hemen tutanak ile en yakın servise teslim etmen gerekiyor. Müşteri temsilcisinin dediği 2 ay sonra olayı ise farklı. Sanırım iptal etmemiş üyeliğinizi, dondurmuş. Üyeliğinizi en fazla 2 ay dondurabiliyorsunuz. Sonrasında servis hizmeti otomatikman yeniden başlıyor. Eğer kutu ve katınızı hemen teslim ederseniz, mecburen kapatmak zorunda kalacaklar.

http://saklinehir.blogspot.com/

BC2: LevoTheTurk
PSN: the_dirty_cat

2211 Mesaj
3 Eylül 2009; 18:45:45 

benim giriş spr üyeliğim eylül sonu doluyor. kutu çanak benim .geçen seneki vestel lcd tv alana digituerk 19,90 kampanyasından almıştım. kutu ve çanağın parasını vermiştim benim olmuştu. ayrtıca 220 lira da bir yıllık peşin ödemiştim lig tv için. bu kampanyadan yararlanıp benim durumumda olan var mı aranızda

8 Mesaj
3 Eylül 2009; 23:00:30 

dijiwebte paketlere bastığı zaman "Bu üyeliğiniz için tanımlanmış paket bulunmamaktadır. Lütfen 0212-4737373 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizi arayınız." diyor. iptal olacak anlamına m ı geliyor acaba.

2918 Mesaj
3 Eylül 2009; 23:52:41 

yok dondurmaktan falan bahsetmedi iptal olma durumunda 2 ay sonra teslim ediliyor dedi acaba bana gıcık mı oldu da boyle yaptı
quote:

Orijinalden alıntı: saklikent

Hemen tutanak ile en yakın servise teslim etmen gerekiyor. Müşteri temsilcisinin dediği 2 ay sonra olayı ise farklı. Sanırım iptal etmemiş üyeliğinizi, dondurmuş. Üyeliğinizi en fazla 2 ay dondurabiliyorsunuz. Sonrasında servis hizmeti otomatikman yeniden başlıyor. Eğer kutu ve katınızı hemen teslim ederseniz, mecburen kapatmak zorunda kalacaklar.

7 Mesaj
4 Eylül 2009; 2:59:53 

hocam ramazan ramazan bu adamlara etmedigim küfür kalmadı sana olanın aynısı banada oldu 2 ay sonra teslim edeceksiniz dediler iki ay sona bitmesine yakın digiwebden baktım üyeligim dondurulmuş hemn tekrar aradım bana kapatılmamış dondurulmuş açılcak dediler tekrar kapatma talebi verdim az önce digiwebden baktım yine aynı bu sefer bi ay ilerisine dondurulmuş şikayetvar.com a yazdım bakalım yarın bi değişiklik çıkar elbet

1139 Mesaj
4 Eylül 2009; 4:06:06 

az küfür yemediler onlar da

Aşk biter,
Yenisi gelir eskisinden beter..

2918 Mesaj
4 Eylül 2009; 8:47:32 

bunlar hem ukala hemde yalancının önde gideni ya hayret birşey Allah tan sormuşum buraya

7 Mesaj
4 Eylül 2009; 13:59:26 

dondurmaktan bahsetmiyolar sen kapattım sanıyosun sonra receiverı fln alıp gitcekler diye beklerken fatura geliyo önüne bi kapatırabilsemde rahatlasam

78 Mesaj
4 Eylül 2009; 14:14:55 

Selamlar,
Benim de 24 ay 9.90 lık paketimin süresi doldu.Kutu ve çanak benim, yalnız kartı iade edeceksiniz diyorlar.Kutusu kartsız çalışır mı? Türksat uydusuna çevirsem normal kanalları seyredebilir miyim?

7 Mesaj
4 Eylül 2009; 14:22:42 

çift kartlı olanlar var optv onlar kartsız çalışmıyor yani en azından ben çalıştıramadım ama senin üyeliginle verdikleri küçük siyah yada gümüş renkli olanalrdan tek kartlı onlar çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carizma270 -- 4 Eylül 2009; 14:23:27 >

5 Mesaj
15 Aralık 2009; 20:38:07 

[font="Microsoft Sans Serif"] Merhaba.
Ben üyeliğimi iptal ettikmek istedim ancak sözleşmem halen sürüyor.Telefonda üyeliğimi iptal etmek istediğimi söylediğimde benden 100TL talep ediyor.Nasıl iş anlamış deilim.Pardon ama böyle iş olmaz.Sözleşme var diye sanki hacizle parayı alıcak.Benim sözleşmem daha sürüyormuşda iptal ederse sözleşmenin sürdüğü kadar parayı benden istiyo.Bunun altından nasıl kalkarım bana yardım edermsniz?
Ayrıca sitesinde veya telefonda hiçbir şey görmedim/duymadım üyeliği iptal etmek konusunda.Bu kadar rezil bir müşteri hizmeti olabilir mi? anlamış deilim.

League of Legends , EU NU
RoseLeslie
Vladimir
Katarina
Veigar
Malhazar

5313 Mesaj
15 Aralık 2009; 23:57:01 

quote:

Orijinalden alıntı: adigeakar

Selamlar,
Benim de 24 ay 9.90 lık paketimin süresi doldu.Kutu ve çanak benim, yalnız kartı iade edeceksiniz diyorlar.Kutusu kartsız çalışır mı? Türksat uydusuna çevirsem normal kanalları seyredebilir miyim?

bende bunu merak ediyorum.