Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sözleşmem 3 Şubat bitiyor.Sanırım ayın 2'sine kadar faks çekmeliyim ? Ne kadar erken çekersem o kadar iyi mi olacak ? Nüfus cüzdanı da şart sanırım

bizde geçenlerde iptal ettirdik. erkenden müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek istediğimizi söyledik. iptal dilekçesini fakslamanızı istiyorlar. dilekçede üye no, cep no, iptal sebebinizi yazıp imzalayarak size bildirilen numaraya fakslayın. yine ayrıca kimlik fotokopisinin ön-arka yüzü tek bir sayfada olacak şekilde fakslanıcak. daha sonra cep tele msj geliyor, yayınların şu tarihte kapanacağı şeklinde. kart, kutu taahütlü değilse digikutu ya yetkili servise teslim ediyorsunuz ya da teknik servisten gelip alıyorlar. biz yakın olduğu için kendimiz teslim ettik. teslim ettiğinize dair ekipmanları mutlaka bi kağıt isteyin.

tabi bu arada iptalden vazgeçmeniz için baya bir arıyorlar. umarım yardımcı olmuşumdur.

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.matsuyama -- 27 Ocak 2013; 17:40:36 >

• teşekkürler.evet faks için nler yapılması gerektiğini öğrenmiştim üye no vss..Ama mesela şimdi faks çeksem 1 hafta için de kapanır mı ne olur ? Onu bir öğrenmek lazım
    arandım da zaten. adam gibi teklif alsaydım vazgeçerdim,ama vermediler teklif falan
  • Dün faks çekmiştim..An itibarı ile arandım :) Daha önce yapılmamış bir teklif yapıldı ; 12.99 giriş paketi-keyif paketi tamamı-film-dizi kanalları ve erotik kanalı..Hepsi 12.99 ve istedğim an iptal etme şansı var..Düşündüm falan ,spor extra ve taraftar için de teklif istedim vermediler (veremediler) sonunda kabul etmiş bulundum..Film kanallarını pek izlemiyorum ama dizi kanalları ve Eurosport 2 falan izlemek için kabul ettim.Olmadı iptal ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 20:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Ben de ipal istedim üyeliğime,

http://forum.donanimhaber.com/m_71150781/tm.htm

şurada da başlıkta sormuştum

Servis ücreti, cihaz ücreti ya da herhangi başka bir ücret olmaksızın, Plus cihaz takabileceklerini, ileri geri sarıp, hd kanalları seyredebileceğimi (giriş paketinde olan Show HD, A Hbr HD vs.) söylediler..

Servis akşam gelecek, sadece sözleşme imzalayacakmışım (bu da sanırım plus cihaz digiturk'un aidiyetinde olacağı, üyeliği bitirirsem cihazı geri vereceğime dair sanırım), başka da ücret vermeyecekmişim, faturam da yine 12,99 olarak kalacakmış.. Taahüt'de yok dedi..

Bir sıkıntı olmaz değil mi ?

Büyük ihtimalle ona fatura çıkarırlar bir iki ay sonra :)

Bende arayıp dün kapattırmak istediğimi söyledim, 2 senelik taahhütlüymüş galiba donduralım düşünün, 5 senelik abonemizsiniz şu kampanya bu kampanya dediler ısrar edince bugün fatura kesim tarihi donduralım fatura kesilmesin dediler ama yayını gece kestiler fatura kesilirmi acaba onu merak ettim. Yarın iş yerine gidincede faks atıcam çok saçma ama sadece faksla abonelik iptali faksı olmayan ne yapıcak arkadaş ayrıca BTKda ceza vermiş hala aynı işe devam ediyorlar ne lanet bi firmaymış

• Arkadaslar bugun itibariyle Digiturk'um iptal oldu ama hala daha servisten kutuyu almak icin aramadilar. Ne yapmaliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brovito

Arkadaslar bugun itibariyle Digiturk'um iptal oldu ama hala daha servisten kutuyu almak icin aramadilar. Ne yapmaliyim?

büyük ihtimal (çok nadir gelip aldıklarını duydum) gelmezler. bize de servisten almaya geleceklerini söylediler. gelmeyince dt müşteri hizmetlerini bi kaç defa aradık, merak etmeyin size haber vericekler dendi. baktık olmuyor yetkili servis yakın olduğu için kendimiz teslim ettik ve makbuzu aldık. müşteri hizmetlerini arayıp teslim ettiğimizi söyledik.

tek endişem dt'nin yıllar sonra küsürat borcunuz varmış şu kadar oldu diye fatura çıkarması. sikayetvar.com'da bununla ilgili bi sürü durum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basketblog

quote:

Arkadaslar bugun itibariyle Digiturk'um iptal oldu ama hala daha servisten kutuyu almak icin aramadilar. Ne yapmaliyim?

büyük ihtimal (çok nadir gelip aldıklarını duydum) gelmezler. bize de servisten almaya geleceklerini söylediler. gelmeyince dt müşteri hizmetlerini bi kaç defa aradık, merak etmeyin size haber vericekler dendi. baktık olmuyor yetkili servis yakın olduğu için kendimiz teslim ettik ve makbuzu aldık. müşteri hizmetlerini arayıp teslim ettiğimizi söyledik.

tek endişem dt'nin yıllar sonra küsürat borcunuz varmış şu kadar oldu diye fatura çıkarması. sikayetvar.com'da bununla ilgili bi sürü durum var.

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Ben de bir kac sikayet okudum kutuyu teslim etmesine ragmen kutu parasini faturalandiriyorlarmis. Ama teslim ettigime dair makbuz bu isi gorur herhalde. Onun haricinde eger her hangi bir birikmis borcum varsa fatura gelir mi? Ya da 2 ay sonra atiyorum kusurat borcu olusmussa onu nasil odeyip, buyumesini engelleyebilirim?

• Digiturktende dsmarttanda biktim dsmartta millet full paketi 29tl izliyor ben maxi pakete 41tl oduorum.millet digiturke senelik 499tl oduyor lig paketine ben humax uydu alicili almistim 2keyif paketi 26tl oduorum sinama paketi14tl spor paketi10tl aylik lig maclari 52tl:toplamda 102tl oduyorum aylik millet 40tl odesin hadi sinama peketiyle54tl biz iki kati odiyelim cok skildim bunlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: basketblog

quote:

Onun haricinde eger her hangi bir birikmis borcum varsa fatura gelir mi? Ya da 2 ay sonra atiyorum kusurat borcu olusmussa onu nasil odeyip, buyumesini engelleyebilirim?

inan bende tam bilemiyorum. umarım sonradan başımız ağrımaz.:)

• Ben gecen yil mart ayinda yine binbir fax zahmetine katlanip kapattirmiştim.hem hizmetten bikmiştîm,hem de Van'daydım o dönem ve depremden sonra ne televizyon ne makina kalmiştı ortada. O sıra Van'daki abonelerden fatura kesmeteceklerini duyurmuştu digi. Gelgelelim cuma gunu telefonuma gelen mesajdan, o donemki " fatura kesmiycez" dedileri fatura için ( depremden bir ay sonraki fatura) icra dosyasi oluşturduklarını soylediler.. Çok canım sıkıldı. Birincisi,madem borcum var, nasıl aboneliğimi kapatıyorsun? Neden en azından hatırlatma yapmıyorsun? İkincisi de zaten belli; deprem bölgesine fatura kesmiycez diye şov yap,sonra da fatura kes gizliden,icraya ver.. Müşteri hizmetleri de pek pişkin.. Elinize ulaşmamıştır fatura diyo! Pes,dedim!! Ne yapayım şimdi,benzer durumla karşılaşan var mı? Tuketici haklarina şikayetten birsey cikar mi? Borc miktari 54 lira,onemli degil ama olay çok can skıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: ponacokon

Ben gecen yil mart ayinda yine binbir fax zahmetine katlanip kapattirmiştim.hem hizmetten bikmiştîm,hem de Van'daydım o dönem ve depremden sonra ne televizyon ne makina kalmiştı ortada. O sıra Van'daki abonelerden fatura kesmeteceklerini duyurmuştu digi. Gelgelelim cuma gunu telefonuma gelen mesajdan, o donemki " fatura kesmiycez" dedileri fatura için ( depremden bir ay sonraki fatura) icra dosyasi oluşturduklarını soylediler.. Çok canım sıkıldı. Birincisi,madem borcum var, nasıl aboneliğimi kapatıyorsun? Neden en azından hatırlatma yapmıyorsun? İkincisi de zaten belli; deprem bölgesine fatura kesmiycez diye şov yap,sonra da fatura kes gizliden,icraya ver.. Müşteri hizmetleri de pek pişkin.. Elinize ulaşmamıştır fatura diyo! Pes,dedim!! Ne yapayım şimdi,benzer durumla karşılaşan var mı? Tuketici haklarina şikayetten birsey cikar mi? Borc miktari 54 lira,onemli degil ama olay çok can skıcı

Geçenlerde DT den beni arıyorlar eski abonesiniz yeniden abone olun indirimli paketler verelim diye,

Ben de cevap olarak üstüne para verseniz digitürk istemem fatura göndermeden icra gönderdiniz deyince eleman hiç uzatmadan anlıyorum deyip kapattı telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastor1 -- 4 Şubat 2013; 11:38:13 >

• bugun sms geldi iptal işleminizin alındı die 3. ayın 3 ünde kapanıcakgını 2 ay uyelık hakkınız saklı kalıcaktır diyor.

bakalım sonrasında cihaz teslim bakalım nasılk olucak :D

HDMİ kablosunu vermiycem
  • İptal ettiğimi sandıgım digitürk üyeliğim bana sorulmadan açılmış ve fatura gelmiş.Evde çanak antenim bile takılı değil.Yetersiz ve mumkun mertebe anlaşılmaz sekılde konusuyorlar size önemli yerler,i söylemiyorlar.Digitürk kadar terbiyesiz b,r şirket gormedim aman uzak durun bu şirketten alternatiflerini tercih edin bunlar 20-30 alacaz diye dolanan aç köpeklerden başka birşey değiller...!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsilver

DSmart çıktıktan sonra durum pek öyle değil. mümkün olduğunca kapattırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Rüşvet bile veriyorlar. 1 ay lig tv verelim. 3 ay sinema paketi verelim gibi.

sonuçta benim anlatmak istediğim sorun yaşayan kişilerin izlemesi gereken yöntem. Sorun yaşamayanlar için ise ne mutlu onlara.

rekabet oluşu bizlere yaradı ama yinede dsamrt dıgıturkun çok gerisinde kalır
  • Arkadaslar 2011 7.ayda 2yillik digiturk paketi aldim.yayinlari guzel ama spor ve belgesel paketi sinama paketi ve ligtv ile aylik 102tl geliyor buda cok pahalima geliyor forumda gozume carpiyor saturnde 499tl lig tvli digiturk paketleri satiliyor sinama paketi pek hosuma gitmedi iptal ettireyim boyle bir paket alayim diye dusundum.aradim mhlerini 220tl cayma bedeli cikiyormus ne yapacagmi bilemedim evde dsmart teledunya tivibu(henuz gelip kirmadilar) var ne yapmaliyim sizce aylik 102tl coguma geliyor

• üstüne para verseler bir daha digitürke bulaşmam
  • Yaklaşık olarak 10 12 yıldır digitürk üyesiyiz bu süreçte hep memnun kaldık ama son olay beni gerçekten mağdur etti hep çevrmde digitürkten zarar görmüş pişman olan insanlar vardı onlara aldırış etmezdim ve sürekli digitürke hiç kazandırmadıysam 7 kişi üye yaptım üzerimden ama sonuç hüsran

ben ve babam zamanında üyelikler kullandık ve benim üstüme şuan ayda oratalama 70 tl lık bir üyeliğim vardı teknosa yada klıksadan tv aldım diye bana % 50 indirimle hd paketler mac kanaları ve belgesel kanalları filan 2 yıl taahhutle 35 tld en vericez dediler ben de gecekten tv aldııgm ıcın ınanıp getirin kurun dedim ve telefonda 1 ay önce görüştüğüm kadına deflarca sordum oyle dedi ve gun geldı eve kurulum yapmaya gelınce gelen arkadasa da sordum o da oyle dedi 2 yıl tahhutle hersey var dedi film kanalları haric ki biz zaten hep maç izliyoruz 5 büyüklerin oldugu paket

neyse kurduk 3 haftadır kullanıyoruz ve amcamında digitürkü vardı ayda 40 tl filan oduyordu ona dedim ki 35 tl ye bu kampanyaya gecelım tamam dedi kapattırdık uyelıgını ve ona gectik neyse onu uye yapalı 1 hafta oldu

kendı uzerimden uye olduktan sonra yan oda kurulumu aldık eve tam sozleşmeleri imzalıcam 5 BÜYÜKLER PAKETİ 2 AY PROMOSYONMUS ondan sora kapanıcakmıs yanı ve almak istersem 42 tl imiş yani büyük bir oyuna geldim ve 3 haftadır kullanıyorum 3 arkadasımı daha uye yapıcaktım vazgectım

ve suan mağdur durumdayım iptal edicem bana 200 tl civarı iptal bedeli cıkadılar yarın iptal edicem ve ödemicem tutatrı tuketici haklarına vericem

ayrıca amcamın da uyelıgını yarın iptal edicem ondan da 150 tl isterler

alablırsem savcılıktan 1 ay oncekı gortusmenın kaydını da aldırtıcam ve o zaman bakıcaz çaresine !!!

fikri olan arkadaslardan yardım beklıyorum ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 7 Şubat 2013; 20:31:12 >

• Bu lanete haberim olmadan katıldım.Normalde hiç açtırmam bunların kapısından geçmem ama bir akşam eve geldimki kurulum yapmış açmışlar 1 senede imzalatmışlar
    12,99 demişler faturam 17 geldi ayrıca ay sonu açıldı diye 8 lira da ordan 25 fatura.

İşlerin yoğunluğundan bir türlü iptal edemedim şimdi 15 günlük yasal süre doldu 45 lira ödemeniz lazım dediler.Birde dalga geçer gibi kapatmayın çocuk paketi açalım size dedi embesiller.

Bu yasal süre zımbırtısı nedir doğrumudur hakkımı nerede arayabilirim? Bir ayakkabı alsam bile 1 ay da iade edebiliyorum bu lanet platformu kapattıramıyorum.

Açtıralı 21 gün olmuş varmı bir yolu bu 45 lirayı ödemeden sadece faturayı ödeyip kapatma?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

Yaklaşık olarak 10 12 yıldır digitürk üyesiyiz bu süreçte hep memnun kaldık ama son olay beni gerçekten mağdur etti hep çevrmde digitürkten zarar görmüş pişman olan insanlar vardı onlara aldırış etmezdim ve sürekli digitürke hiç kazandırmadıysam 7 kişi üye yaptım üzerimden ama sonuç hüsran

ben ve babam zamanında üyelikler kullandık ve benim üstüme şuan ayda oratalama 70 tl lık bir üyeliğim vardı teknosa yada klıksadan tv aldım diye bana % 50 indirimle hd paketler mac kanaları ve belgesel kanalları filan 2 yıl taahhutle 35 tld en vericez dediler ben de gecekten tv aldııgm ıcın ınanıp getirin kurun dedim ve telefonda 1 ay önce görüştüğüm kadına deflarca sordum oyle dedi ve gun geldı eve kurulum yapmaya gelınce gelen arkadasa da sordum o da oyle dedi 2 yıl tahhutle hersey var dedi film kanalları haric ki biz zaten hep maç izliyoruz 5 büyüklerin oldugu paket

neyse kurduk 3 haftadır kullanıyoruz ve amcamında digitürkü vardı ayda 40 tl filan oduyordu ona dedim ki 35 tl ye bu kampanyaya gecelım tamam dedi kapattırdık uyelıgını ve ona gectik neyse onu uye yapalı 1 hafta oldu

kendı uzerimden uye olduktan sonra yan oda kurulumu aldık eve tam sozleşmeleri imzalıcam 5 BÜYÜKLER PAKETİ 2 AY PROMOSYONMUS ondan sora kapanıcakmıs yanı ve almak istersem 42 tl imiş yani büyük bir oyuna geldim ve 3 haftadır kullanıyorum 3 arkadasımı daha uye yapıcaktım vazgectım

ve suan mağdur durumdayım iptal edicem bana 200 tl civarı iptal bedeli cıkadılar yarın iptal edicem ve ödemicem tutatrı tuketici haklarına vericem

ayrıca amcamın da uyelıgını yarın iptal edicem ondan da 150 tl isterler

alablırsem savcılıktan 1 ay oncekı gortusmenın kaydını da aldırtıcam ve o zaman bakıcaz çaresine !!!

fikri olan arkadaslardan yardım beklıyorum ....

Boşuna uğraşmış olursun sözleşmeler ona göre yapılıyor adamların bu işler için özel avukatları var onlarla başa çıkmazsın

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.