Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
6
Favori
320.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iptal için fax cektim 3 gün içinde msj gelceğini sölediler 1 hafta oldu faxım ulaştı kağıdım elimde ne mesaj cektiler ne aradılar durum nedir :s
  • İptal için fax çektim. Ancak surekli mesgul caliyordu ve baska numaraya yonlendirdi. Herhalde iptal dilekcem digiturk'e ulasmistir. Daha mesaj gelmedi bakalim...
  • çok çakal bunlar...
    ben de faks çektim 473 99 99'a.
    fakat faks rapor kağıdı verirken gönderilen faksın numarası çıkmadı.
    elimizde belge olmasın diye faksımızın raporunda faks numaralarını bile gizlemişler.
    gerçekten çok çakallar..
  • Arkadaşlar bana bir yardım lütfen

Üyeliğimi iptal ettirdim.Yani faxı çektim.Haber bekliyorum.

Receiver ve bana özel çanak var.
    Ben direk uydudan izlemek istiyorum.
    Çanağı çevirmem gereken bir yer veya receiver öenüsünden yapmam gereken bir ayar var mı?
    Standart uydu izlemek istiyorum.Türk kanalları vs..
  • 2ci faxımıda yolladım bakalım gene iletilen faxıma gelmedi görünmüyormü diyecekler iptal olmaması için ne yapacaklarını şaşırdılar iyice ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

Arkadaşlar bana bir yardım lütfen

Çanağı çevirmem gereken bir yer veya receiver öenüsünden yapmam gereken bir ayar var mı?

yapmanız gereken yeni bir uydu alıcısı alıp antenci çağırmak.
    yani anteni uygun yere çevirmenin bizim işimiz olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

Arkadaşlar bana bir yardım lütfen

Burada önemli olan çanağın hangi tarafa baktığıdır. Yani eutelsat üzerinden mi kullanıyorsunuz yoksa turksat üzerinden mi kullanıyorsunuz bu önemli. Eğer turksat üzerinden kullanıyorsanız sorun yok çanak aynı pozisyonda kalacaktır eğer eutelsat'a bakıyorsa maalesef çanağı döndürmeniz gerekecek. Bu işlem aslında çok zor değil ama biraz sabır gerektiriyor. Ben hep kendim yapıyorum ancak uydunun TV'yi görebileceği bir pozisyonda olması gerekiyor. Uydunun ne tarafa bakacağını komşuların çanaklardan anlayın, daha sonra ufak ufak sağdan sola sonra yukarıdan aşağı çok yavaş ve cm cm tarayarak yayın bulunabiliyor... Bu arada uydu alıcınızın modelini bilmiyorum ama teknik serviste ufak bir işlem geçirmesi gerebilir...
  • iptal faksımı çektim bugün üye numaramı eski üyelelere yapılan zülmü yazdım hatta tahadüt süresi bitimi olan 02-09-2011 tarihinden sonra oluşabilecek faturaları kabul etmediğimi ihtar ederim diye bitirdim neyse aradım çağrı merkeini dedim faks çektim geldimi arkadaş yok dedi 3 içinde sisteme yansır nede iptal ediyorsunuz yardımcı olayım dedi bende faksta yazılı merak ediyorsan bulup okuyabilirsin dediğimde fiyat için iptal edilirmi hiç zaten zamsız 3 sene kullanmışsınız dedi ulen mübarek hani faks gelmemişti nereden biliyon fiyat yüzünden iptali neyse dur dedim bakayım ne diyecek iyide arkadaş dedim çağrıcıya ben 3 senedir üyeyim hemde her sene tahadüt vererek alıyorum yayını sağlam üyeyim ama bu sene önerilen fiyat yeni üyelerede önerilen fiyatla aynı nerde kaldı bizim bu avantajımız artı geçen sene yine iptal ettim arayan kişi dakikalarca dil döktü çağrıcı efendim isterseniz 10 senelik üye olun biz kurumsal firmayız fiyatlarımız aynı demezmi şerefsizim kan beynime sıçradı aynen şunu dedim ulan bak sen bu hafta görüştüğüm 3.elemansız çağrıcı ayrıca devamlı ısrarla utanmadan beni yalancı duruma çıkarıp duruyorsunuz geçen sene 39.90 tl ye türksattan lig tv hizmeti aldım 5 büyüklerin olduğu maç paketi ne hikmetse aynı hizmeti üst komşum 34.90 tl ye almış üzerinede dügütürk çanağı ile tüm digümüştürk kanallarınıda bedava izlemiş elemanın dediği bana o kişinin numarasnı verirmisiniz napacan numarasını asla olmaz öyle şey diyor dedim verdiğimi farzet bu adamda benim düşmanım sen nasıl 3.şahıslara bilgilerine bakarak bana bilgi verirsinn sen başkasının bilgisini bana nasıl aktaracan yok ben bakacam sadece ya tam komedi bunşar dedim iptal ettim zaten sen git bu masalı başkalarına anlat utanmadan bide bizide yalacı çıkarma başın ağrıyabilir dedim kapattım en sinirlendiğim arkadaşlar lütfen doğrulayın allah aşkına bunlar herkeze aynı fiyat biz etik değerlerimizi sahip çıkan ahlaklı davranarak fiyat ayrımcılığı yapmayan bir firmayız ayağına yatıyorlar fiyat pazarlığı yapan oldumu ben geçen sene daha yaptım mesala 52 demişti olmaz dedim kaptın dedi o zman 39 olsun bide ailecek paketi bizden tama demiştim...
  • dün 2ci çektiğim faxa biraz önce msj geldi telime iptaliniz ulaştı diye ... kullandığım pakete 49 tl aylık ödüyorum benım kullandığım paketin aynısını arkadaşm 44tl ye izlemiş ayrıca 3 ay boyunca hediye paketler almış , onun arkadaşı aynı paketimizi 39 tlden izlemiş yani kime ne tuttururlarsa , mt' deki eleman bana niye kapattırıyosun dediğinde yazdıklarımın aynısını söyledim birde utanmadan bana demezmi imkanı yoktur başka pakettir beni yalancı durumuna sokmaya calışıyor dedim arkadaşımın bizzat evine gittim inceledim filan ismini alıyım dedi direk verdim arkadaşımın al bak dedim kem kümler başladı tmm uzatmıyorum efendim bana konuscak bişi bırakmadınız dedi her dediğini köşeye sıkıştırdım iptalimide verdim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollager -- 27 Ağustos 2011; 15:30:22 >
  • ya banada aynı numara bunlara eğitim verimişler müşteri ne derse tam tersi kafadan bişey bulup uyduracaksınız uydurmayanlar hakkında işlem yaparız falan bunun gibi karşımdaki deli etti beni türkçeside sıfırdı sanırım türk uyruklu değildi bana gelmiş diyor numara ver lan benimle sidik yarıştıracağına desene efendim memnuniyetinizi sağlamak için kayıt açarak üst birimlere konuyu iletelim en uygun fiyat teklifini size sunarak değerli abonemizin memnuniyetini sağlarız dese valla kalacam ama bunlara verilen palavra taktiğini faks ile arayandan öyle bi çıkaracamki ilk önce pazarlığa uturacam dediğim fiyatı farzedelimki kabul ettirdim %99 ...... kabul edecekler bana diyecek 1 sene taahüt için sesli onay alacakya onaylıyormusunuz son anda ONAYLAMIYORUM VAZGEÇTİM ATIYORUM 30 TL Mİ 25 YAPIYORSANIZ ALIRIM KARAR DEĞİŞTİRDİM BAK NASIL ÇILDIRTACAÜIM ONLARI SİZEDE DETAYINI YAZACAĞIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

çok çakal bunlar...
    ben de faks çektim 473 99 99'a.
    fakat faks rapor kağıdı verirken gönderilen faksın numarası çıkmadı.
    elimizde belge olmasın diye faksımızın raporunda faks numaralarını bile gizlemişler.
    gerçekten çok çakallar..

Sanırım başka numaraya yönlendirdiği için girilen numara çıkmıyor.

2 gün önce telefona hem mesaj geldi hem de aradılar. İptal fax'ı ellerine ulaşmış. 3 Eylül tarihinde yayınım kesilecekmiş. Herhalde daha sorun yaşamam.
  • Merhaba,
    Mesajı aldığınıza göre talebiniz kayda alınmış demektir...Aksi durumda bu SMS gönderilmez.3 Eylül tarihinde yayınınız kesileceğinden cihazı kısa bir süre içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir... Cihazı bayiye teslim edince teslim kağıdı almayı unutmayınız..
    Not:Cihaz size hediye ise böyle bir işlem yapmayacaksınız !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijitalserkan

Merhaba,
    Mesajı aldığınıza göre talebiniz kayda alınmış demektir...Aksi durumda bu SMS gönderilmez.3 Eylül tarihinde yayınınız kesileceğinden cihazı kısa bir süre içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir... Cihazı bayiye teslim edince teslim kağıdı almayı unutmayınız..

Pekala hocam. Elimde şu an digiturk hd receiver var. Ancak abone olurken normal kutu ile üye olmuştum, sonra hd tarifeye geçince elimdeki normal kutuyu aldılar, hd olanı verdiler. İptal için beni aradıklarında ilgili bayan "Normal kutunun sizde kalması gerekiyor, sistemde böyle gözüküyor" dedi. Elimdeki hd reciever'ı bayiye götürüp, normalini geri alabilir miyim? Sonuçta kutunun bizde kalması şartı ile üye olmuştuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijitalserkan

Merhaba,

merhaba hocam benimde faxıma mesaj çektiler 3 eylülde yayınımın kesileceğini üyelik haklarımında 2 ay saklı tutulacağına dair ... bu 2 aydan kasıt nedir hocam saklı tutulacağına dair ayrıca mt yi aradıgımda bana 3 eylülden sonra 1 ayda yayınınızı dondurcağını söyledi , birde cihazı teslim edip etmeyeceğimi bana hediye olup olmadığını nası öğrenebilirim ( 4 yıl önce ekospor paketi üyeliğmi ile üye olmuştum,kutum philips ) ??
  • Merhaba,
    2 ay boyunca size fiyat sunulacak.
    Cihazınızın durumu hakkında 02124737373 ten bilgi alabilirsiniz..
  • Bende geçen hafta fax çekip iptal başvurusu yaptım,sms geldi ertesi gün müşteri temsilcisi aradı teyit alıp iptal işlemini onayladı..Kutu ve çanak sizin kartınızı digitürk bayisine teslim etmeniz gerekiyor dediler..Nereye vereceğinizi sizi arayıp söyleyecekler dedi..Eylül 3 de film bitiyor..Tivibu alacam sanırım..
  • cumartesi faksı çekmiştim bu sabah mesaj geldi iptal talebiniz alınmıştır 03 eylülde kapanacaktır 2 ayda haklarım saklı kalacakmış şimdi aramalarını bekliyorum sabırsızlıkla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

cumartesi faksı çekmiştim bu sabah mesaj geldi iptal talebiniz alınmıştır 03 eylülde kapanacaktır 2 ayda haklarım saklı kalacakmış şimdi aramalarını bekliyorum sabırsızlıkla....

Hakların saklı kalacak ne demek 2 ay daha fatura mı ödeyeceksin
  • hani vazgeçersem tekrar üye olmayacam direk açabilecekler yayını o anlama geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Larkhill

quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

cumartesi faksı çekmiştim bu sabah mesaj geldi iptal talebiniz alınmıştır 03 eylülde kapanacaktır 2 ayda haklarım saklı kalacakmış şimdi aramalarını bekliyorum sabırsızlıkla....

Hakların saklı kalacak ne demek 2 ay daha fatura mı ödeyeceksin

Ben sordum müşteri hizmetlrine. Fatura falan ödenmiyor zaten yayın kesiliyor. Ama dekoder falan teslim alınmıyor 2 ay sizde kalıyor ve bu zaman zarfında tekrar üye olmak isterseniz birkaç dakka içinde bir telefon ile tekrar üye oluyorsunuz. Bu şekilde açıkladılar.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.