Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
6
Favori
320.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam Iphone ararken saturn ve diğer elektronik marketlerde böle paketler görmüştüm, fiyat biraz farklıydı ama aradaki farkı hediye çeki olarak koymuşlardı. Zaman bulursam yarın bir saturn'e bakayım olmadı ereyon'dan alırım.
  • Mrb arkadaşlar, bende 1 yıldan beri giriş spor paketi kullanıyordum ve kapatmakmaya kararverdim. Hd kanalları kısıtlı ve çok pahallı+ belgesel kanalları hep aynı keza filmlerde öyle birinde biten diğerinde başlıyor + "0" hizmet veriyorlar. Satana kadar canım cicim sattıktan sonra fena severim (anladınız siz orayı) 4-5 defa aradım sinyal gelmiyor diye ilgilenen yok...

Sanki biz gerzeğiz kumandayla şuraya gir.... yok receiver in arkasındaki kabloyu kontrol et.... falan filan neyse 1,5 hafta izleyemedim dt yi. Dedim bir servis yollayın yoksa atıcam bunları, onlarda yollarız ama 35tl servis ücreti alırız dediler dedim ben sizden yayın almak için size her ay para ödüyorum, alamadığım yayının yapılması için birde size servis bedelimi ödeyeceğim. O zamanda yasal yollarla imzaladığınız sözleşmede bu size belirtilmişti diye birde dolaylı yolla İŞİNE GELİRSE diyorlar. Aman dikkat edin bu hususlara.

Kendi işini kendin gör misali bende arıza aramaya başladım. İlk santrale baktım kablom gevşemiş onu sıktım (bir kaç gün öncede orada bir ekip çalışmıştı dt den) ama sorun yine devam etti, bir kaç gün sonra canıma tak etti (bu arada sürekli arayıp kavga ediyorum) servis gelmiş ben işteyken ve receiverin arkasında ki giriş yerini değiştirmişler (ne alaka) eve gelince bir açtım yine sinyal seviyesinde azalma var yazısı

Aldım elime fenerimi kabloyu kat kat kontrol etmeye başladım, bir baktım ki iki kat altımda benim kabloya ek yapmışlar ve ekteki konnektörü pense ile sıkmış bizim akıllılar, kabloda kendi ağırlığıyla salmış kendini yarım yamalak tutuyor ve iyi temas etmiyor. En sonunda buldum soru ve hallettim. O gün bu gündür bir sorun olmadı ama illallah ettim dt den, birde kendi yaptıkları hata için benden para alacaklardı. Bir maç seyrediyorum onun içinde her ay 35tl para ödüyorum karşılığında da "0" hizmet alıyorum.

31.01.2011 tarihinde m.hizmetlerinin aradım ve aboneliğim ne zaman bitecek ve siz mi haber vereceksiniz yoksa benim mi sormam lazım dedim ama onların arayacağı yokmuş, sözleşme bitince tarife değişiyor ve kafalarına göre itelemeye başlıyorlar. Bende bunu üzerine kapatın dedim onlarda o zaman bize fax çekin 3 gün içinde size msj gelecek gelmezse bir daha fax çekin falan dedi m.hizmetleri, yahu bir dahasımı var bu işin ben tetikte sizin kafanıza göre iş yapmasını bekleyecem sonra tarifeniz bitti deyim bana bir dünya fatura itelemeyin kavga erderiz sizinle diyerek ekledim yahu hadi tamam ben şimdi fax çekeyim size ama herkesin evinde fax mı var size fax çekecek ne diye işi yokuşa sürüyorsunuz diye bir sürü münakaşa ettim ama yapacak bir şey yok, kozlar onların elinde. iyice lanet ettim bu durumu da görünce ve heme bir dilekçe yazıp fax ladım.

Akşamına msj gelmiş tel. kapatma talebiniz işleme alınmıştır yayınınız 03.02.2011 tarihinde kapanacaktır, haklarınız 2 ay saklı tutulacaktır diye. Bu günde 3 defa aramışlar beni duymamışım, yarın ben arayacam bakalım ne diyecekler.

Ben D-smart alıcam arkadaşlar, 1 senelik peşin smart paket + trt hd, star hd, kanal d hd + discovery hd, animalplanet hd, sinematv hd, sinema tv 2 hd + modül ve kart bedava 200tl. Bu fiyata bana dt günahını vermez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSwaH -- 1 Şubat 2011; 23:05:17 >

• iptal ettirmek istiyorum ama apt.da uydu yayını için hat kalmadığından ettiremiyorum, mecbur digiliyiz yani
  • arkadaşlar bende digitürke üyeyim ama iptal ettirmek istiyorum 2 yıl taahhütlü başlamışttım geçen ay 2 yıl bitti şimi iptal ettirsem çanak ve kutu bana mı kalacak yoksa gri mi verecem iki yıl parasını boşuna mu verdim
  • Kutu ve çanak bizde kalıyor, kartı en yakın bayiye götürüyoruz. müş.hiz. biz size yayını kesince kartı götürmeniz için haber vericez dediler.
  • Dt kapatılmıştır her hangi bir sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSwaH

Dt kapatılmıştır her hangi bir sorun yok

Kutuyu-kartı iade ettiniz mi ?
  • ben burada yazılanların tek kelimesine inanmıyorum,

ben onlarca kez üye oldum, onlarca kez iptal ettirdim tek sorun yaşamadım, bana palavra atılıyor gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeDeO

ben burada yazılanların tek kelimesine inanmıyorum,

ben onlarca kez üye oldum, onlarca kez iptal ettirdim tek sorun yaşamadım, bana palavra atılıyor gibi geliyor.

Kimsenin palavra atmaya ihtiyacı yok. Kime ve niye palavra atılcak ki ?
  • Kartı ben götürsem mi acaba yoksa aramalarını mı beklesem? gerçi haftasonuna kadar götüremem zaten işyeri ile diji bayisi çok alakasız yerlerde.
  • Biraz önce bayiyi aradım, kartı bize getirebilirsiniz dediler. yarın götürmeyi planlıyorum.

Bu arada discovery serisine başladım, çok güzel belgeseller var teknik konularda.
  • dün m.h. ni aradım fax numarası verdi kimlik fotokopinize imzanızı neden kapatmak istediğinizi yazıp imzalayın fakslayın başka türlü kapatamıyoruz dediler. faksladım bende. bakalım ne zaman kapatıcaklar

edit:yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfr+10 -- 18 Şubat 2011; 15:33:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

dün m.h. ni aradım fax numarası verdi kimlik fotokopinize imzanızı neden kapatmak istediğinizi yazıp imzalayın fakslayın başka türlü kapatamıyoruz dediler. faksladım bende. bakalım ne zaman kapatıcaklar

bana da aynısını söylediler. bende pazartesi yapacağım. ACAKKKK : şunu da ekledi. 3 gün içinde aramazsak sizi faxınız bize ulaşmamıştır ve kapatmayız dediler. anlaşılan fax'tan sonra bir de aramak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kxlylmz

Biraz önce bayiyi aradım, kartı bize getirebilirsiniz dediler. yarın götürmeyi planlıyorum.

Bu arada discovery serisine başladım, çok güzel belgeseller var teknik konularda.

teslim ettiniz mi kartı? aldılar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpiero77

quote:

dün m.h. ni aradım fax numarası verdi kimlik fotokopinize imzanızı neden kapatmak istediğinizi yazıp imzalayın fakslayın başka türlü kapatamıyoruz dediler. faksladım bende. bakalım ne zaman kapatıcaklar

bana da aynısını söylediler. bende pazartesi yapacağım. ACAKKKK : şunu da ekledi. 3 gün içinde aramazsak sizi faxınız bize ulaşmamıştır ve kapatmayız dediler. anlaşılan fax'tan sonra bir de aramak lazım.

hocam ben perşembe günü faxlamıştım fax ulaştı herhalde dün sabah aramışlar görmedim o yüzden de konuşamadım tekrar ararlar diye bekledim ama aramadılar
    bi arasammıki yoksa onların aramasını mı beklesem

• quote:

quote:

quote:

hocam ben perşembe günü faxlamıştım fax ulaştı herhalde dün sabah aramışlar görmedim o yüzden de konuşamadım tekrar ararlar diye bekledim ama aramadılar
    bi arasammıki yoksa onların aramasını mı beklesem

bence bir ara sor kapatıldı mı diye...

• quote:

quote:

Biraz önce bayiyi aradım, kartı bize getirebilirsiniz dediler. yarın götürmeyi planlıyorum.

Dün kartı teslim ettim bana en yakın bayiye. 2 dk sürmedi işlem. Kartı verdim sisteme giriş yapıp servis formu doldurdular, açıklamada kart iade yazıyor. kutu ve çanak bende kaldı sadece kartı teslim ettim.
  • quote:

quote:

quote:

Dün kartı teslim ettim bana en yakın bayiye. 2 dk sürmedi işlem. Kartı verdim sisteme giriş yapıp servis formu doldurdular, açıklamada kart iade yazıyor. kutu ve çanak bende kaldı sadece kartı teslim ettim.

teşekkürler. bende öyle yapayım bari.

• bu faxı hangi numaraya yollayacağız arkadaşlar bana 0212 473 99 99 dedi müşteri mizmetlerindeki görevli ama sitelerinde 0212 326 00 99 yazıyor şimdi ben hangisine gönderecem faksı
  • 0212 473 99 99 benim fax gönderdiğim numara ;)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.