Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
6
Favori
320.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İptal için sürekli aramanız gerekir. Yoksa fatura gelmeye devam eder.

Şimdi burada yazılanlara göre herkes aşağı-yukarı aynı şeyi farklı ücretlerle izliyor.

Aynı tarifeye senelik toplam 400, 600, 350 TL ödeniyor gibi.

Yani aynı şeyi 600 TLye izleyen kişi, bunu bir başka abonenin 400 TLye izlediğini biliyor ve sineye mi çekiyor?

Kandırılma olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Kolay kolay abonelik iptali yapılmaz.

İptal için sürekli aramanız gerekir. Yoksa fatura gelmeye devam eder.

Şimdi burada yazılanlara göre herkes aşağı-yukarı aynı şeyi farklı ücretlerle izliyor.

Aynı tarifeye senelik toplam 400, 600, 350 TL ödeniyor gibi.

Yani aynı şeyi 600 TLye izleyen kişi, bunu bir başka abonenin 400 TLye izlediğini biliyor ve sineye mi çekiyor?

Kandırılma olmuyor mu?

hocam ister istemez sineye çekme durumu oluyor''başlarım ulan böyle şirkete''deyip iptal etsen 250-300 herneyse bayılıyosun sonunda o daha kötü!!....burası türkiye alışmak lazım herşeye!!!
  • iptal etmek için fax çektim . silik çıktı falan diyolar byk yada yazdım bişey olmadı . thh ye başvuracağım nasıl oluyor başcuru örnek dilekçe varmı yardımcı olur musunuz
  • Merhabalar,

Media Markt'tan aldığım paketimi 2 Şubat 2014 tarihinde başlatmıştım. Anlaşılan o ki paket aboneliğimin süresini uzatmayıp bir yıllık süreç sonunda iptal ettireceğim. Fakat daha sonradan ekstra bir fatura çıkmaması adına en geç hangi ayın kaçında iptal faksı çekmem gerekiyor, bu konuda bilgi verebilir misiniz?
  • bu ligin ederi maksimum 20 liradır.. 20 lira olursa belki tekrar abone olabilirim..

klüpler bakkal gibi yönetiliyor, berbat bir lig oynanıyor ve bu oyuna aylık taahaaütlü 65 tl istiyorlar emi? üstelik yayıncı kuruluş devlet, sponsor devlet.. paralar asgariden emekliden kesilen vergilerle ödeniyor.
  • Dünkü Galatasaray maçından sonra sinirlendim, bu takımlarında liginde canı cehenneme diyerek geçen ay 1 yıl uzattığım lig tv yi iptal ettirdim, 20 bir cezası varmış ama o da önemli değil her ay 46 lira verilecek bir lig değil çünkü artık hiçbir maç zevk vermiyor.

Ekstradan sporsever keyif paketinide iptal ettirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Dünkü Galatasaray maçından sonra sinirlendim, bu takımlarında liginde canı cehenneme diyerek geçen ay 1 yıl uzattığım lig tv yi iptal ettirdim, 20 bir cezası varmış ama o da önemli değil her ay 46 lira verilecek bir lig değil çünkü artık hiçbir maç zevk vermiyor.

Ekstradan sporsever keyif paketinide iptal ettirdim.

fatih terim olmadıkça gs maçları seyredilmez
    ağustos ayındaki süper kupadaki gs tam bir fiyaskoydu, penaltı olayından sonra bu sene gs birşey çıkmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fax çektiğimizde yayını kapatırlarsa pazarlık hakkımız ve bize sunulan son teklif geçerliliğini yitiriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

fax çektiğimizde yayını kapatırlarsa pazarlık hakkımız ve bize sunulan son teklif geçerliliğini yitiriyor mu ?

fax cektikten fatura kesim tarihine kadar sizi caydırmak icin bol bol arıyorlar ama fatura kesilip ve yayınlar kesildikten sonra yeni abone olmanız isteniyor....

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

fax çektiğimizde yayını kapatırlarsa pazarlık hakkımız ve bize sunulan son teklif geçerliliğini yitiriyor mu ?

fax cektikten fatura kesim tarihine kadar sizi caydırmak icin bol bol arıyorlar ama fatura kesilip ve yayınlar kesildikten sonra yeni abone olmanız isteniyor....

artık fazla aramıyorlarmışta, yeni abone olmak hepten kötü

eldeki plus kutudan da olacağız bu gidişle :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

artık fazla aramıyorlarmışta, yeni abone olmak hepten kötü

eldeki plus kutudan da olacağız bu gidişle :)

yayın kesildikten sonra en kısa surede ararsanız eski aboneliginizi iade edebilirler ben 4 ay sonra aradıgımda yeni abonelik teklif etmislerdi kabul etmedim iyiki kabul etmemisim kafam rahat

• arkadaşlar taahütüm 02.11.2014 tarihinde biticek acaba iptal işlemlerine ne zaman başlamalıyım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

arkadaşlar taahütüm 02.11.2014 tarihinde biticek acaba iptal işlemlerine ne zaman başlamalıyım??

Hemen 212 473 99 99 a fax çekin sonra size teklif verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

arkadaşlar taahütüm 02.11.2014 tarihinde biticek acaba iptal işlemlerine ne zaman başlamalıyım??

mh ara bir danış

• Arkadaslar uyeligimi iptal ettim uyeliginiz iptal edilmistir 2 ay haklariniz korunacaktir diye mesaj geldi cihazi ne alan var ne soran napmam lazim sizce 2 ay daha kalsnmi bende cihaz yoksa iade ediyymi bi servise goturup

• quote:

Orijinalden alıntı: perfectcrime

Arkadaslar uyeligimi iptal ettim uyeliginiz iptal edilmistir 2 ay haklariniz korunacaktir diye mesaj geldi cihazi ne alan var ne soran napmam lazim sizce 2 ay daha kalsnmi bende cihaz yoksa iade ediyymi bi servise goturup

kartı hemen servise iade et sana sarı kağıt verecekler o kağıdı iyi sakla cihaz için taahhütlü aldıysan senin oluyor servise ve mh sor iade edicekse hemen iade et yoksa digitürk kat kat cezasıyla ödetir....
    benim sd yayını gösteren cihazdı 24 ay taahhüt ödedikten sonra cihaz benim oldu kartı hemen iade ettim sarı kağıdı aldım sakladım

• arkadaşlar pscoyunun bugünkü yazısını okuyun hepimize ders olsun yani digitürk aynı kafa
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=33797218&p=11#98389533

• İptal için fax mı çekelim yoksa garanti olsun diye ana bayiye mi gidelim

Superonline+Digitürk almıştım

Digitürkte yazan tarih
    8.12.2012 kurulum yapılmış
    fatura kesim tarihi 3.1.2013 falan
    22 fatura ödemişim 2ay kalmış

Digitürkü Aralık son hafta mı kapatayım.

siz nasıl yaptınız şimdi erken iptal ederiz para isterler , geç iptal ederiz para isterler herşeyi yapar bunlar gidip sormak gerek telefonda çakala yatıyolar sözleşmede imzada olmayınca istediklerini sallıyolar

ayrıca kutu -hdmi-kart geri iade edilecek sanırım 2 yıllık üyeyiz ama kafalarına göre iş yapılıyor.kart mecburdÃ.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 16 Ekim 2014; 6:30:36 >
  • hdmi kabloyu vermesek sorun çıkarırlar mı yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

hdmi kabloyu vermesek sorun çıkarırlar mı yav

Ver hocam kontrol ediyorlar iade alirken.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.