Şimdi Ara

Samsung Le 40s81 LCD için ev sinema sistemi öneriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 500 YTL civarı LCD televizyonum ile uyumlu komple bir sinema sistemi arıyorum
    HDMi,divx,radyo aradığım özellikler ve ayrıca divx lerde altyazı sorunu yaşamak istemiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

• Özellikle divxlerde ve altyazıda problem yaşamak istemiyorsan lg nin setlerini öneririm.

Mesela LG HT502SH hem fiyatıda çok uygun şu anda.
  • sagol hocam inceliycem
    başka önerilerde var mı acaba?
  • birde şunu sormak istiyorum
    sistemde hdmi çıkışlı bir dvd player olması yetmiyor mu hd görüntü için? yoksa dvd medyanında mı oyle olması gerekiyor
  • DVD medyalarda hd görüntü olmaz blueray ve hd dvd ler hd görüntü verir ama bunlar henüz yeni yeni geliyor.

Sadece bazı dvd playerlar upscale yaparak sanal olarak dvdlerin çözünürlüğünü arttororlarki asla gerçek hd görüntü kalitesi gibi olamaz.

Yukarıdaki lgde hdmi çıkış yok yani upscale özelliğide yok ama optik girişi var ve fiyatı çok uygun. Bütçene uygun hdmi çıkışlı upscale özellikli komple bir sistem pek bulamazsın gibi ama araştır genede. Birde lg harici setler altyazılarda vs hep sorun çıkartıyormuş mesela samsung ve poanasoniclerde Türkçe desteği yokmuş bunada dikkat et..

Daha sonra upscale özellikli bir dvd player alıp optic girişten bu sistemede bağlayıp kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.