Şimdi Ara

HIS HD3650 ICEQ Turbo video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
8.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kartı üreticileri için en hızlıyı üretebilmek önemli fakat bir gerçek var ki üst seviye ekran kartlarını alabilecek kullanıcı sayısı oldukça az. Firmalar en hızlı ekran kartı ile marka imajını güçlendirirken asıl yüksek hacimli satışı giriş seviyesi ve orta seviye ekran kartlarıyla yapıyorlar.

Bu videomuzda ATI'ın yeni giriş seviyesi ekran kartı ailesinden HD3650 grafik yongasını taşıyan HIS HD3650 ICEQ Turbo ekran kartını inceliyoruz. HD2600Pro ve HD2600XT'nin yerine konumlandırılacak olan HD3650'lerin fabrika çıkışında hız aşırtılmış olarak gelen versiyonu olan HIS HD3650 ICEQ Turbo'nun tek kart performansı yanında Crossfire modundaki perfromansı da mercek altında.

Sayfanın Linki : http://www.mascom.com.tr

• Teşekkürler izleyelim hemen.
    edit:izledim kartın tipinden başka herşeyi kötü.2600xt den farkı yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 19 Mart 2008; 11:05:16 >
  • İnceleme için teşekkürler.
    2600Xt nin yeni versiyonu 3670 olacak (Eğer çıkarsa) . 3650 ise 2600Pronun veliahtı. Sürücü desteği de gelse 3650 nin bu hızlarla 2600Xt ye alternatif olma şansı daha az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellino -- 19 Mart 2008; 11:21:46 >
  • Videoyu izlemedim henüz ama farklı sitelerde gördüğüm üzere 2600ler bu kartlardan daha hızlı. Özellikler 2600 pro sonic uzun süre parasının hakkını verecek gibi.
  • hafiften bi fark var
  • 512 mb lik bir 2600xt yi tercih ederim
  • video 15 dakikada 3 dakikalık kısmı yüklenebildi. 4096 bağlantıma rağmen. sitenin server yenileme zamanı geldi de geçmiş bile.
  • çok yavaş...
  • 3800 serisinin iceq modellerinin incelemesi ne zaman yapılacak ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkcu

3800 serisinin iceq modellerinin incelemesi ne zaman yapılacak ?

+1
  • Başka sunucumuza aldık bir sunucumuz ile ilgili bir problem olmuş. Şimdi yeterince hızlı izleyebilirsiniz.
  • teşekkürler gerçekten çok fark etti.
    quote:

Orjinalden alıntı: gun

Başka sunucumuza aldık bir sunucumuz ile ilgili bir problem olmuş. Şimdi yeterince hızlı izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkcu

3800 serisinin iceq modellerinin incelemesi ne zaman yapılacak ?

+1000
  • Teşekkürler. Alıp denemiş kadar oldum.
  • ne çokmu yavaş yıh ilerleyin artık batılalışın çıkarın at gözlüklerini şaka biana bende 1024 bağlantı var 10-15 saniye sürdü bence siz şu yerel bağlantı 4.2.2.4 yapın bu kart yerine gigatekden 2600xt ddr4 alınmalı biraz kötü çıktı umduğumdan
  • Emektar 2600Xt m benim
  • nvidiadan da bu fiyata böyle performans verebilen ürün bkliyorum 8600 gts ile kiyaslanmiş kart 110 ytllik kart ile 260 ytllik kart kıyaslanmaz +1 de 3850 ve 3870 in iceq turbo serilerinin vide incelemerelini görmek istiyorum
  • bence 2600xt daha iyi
  • ben filmleri izliyemiyorum nedenki ????????? dh den sonra kitlenip kalıyo
  • fiat - soğutma - dizayn - fiziksel farklar açık ama orta sınıf kart her şekilde alınmaz:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.