Şimdi Ara

## ZOTAC GeForce 9800GX2 Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ZOTAC GeForce 9800GX2 Modelini Duyurdu ##

## ZOTAC GeForce 9800GX2 Modelini Duyurdu ##

Yaklaşık 1 sene önce operasyonlarına başlayan ve hazırladığı AMP! serisi yüksek performanslı ekran kartları ile kısa sürede popüler olmayı başaran ZOTAC, Nvidia'nın resmi lansmanına paralel olarak hazırladığı GeForce 9800GX2 modelini duyurdu. Firmanın yeni ekran kartı ilk çıkan pek çok model gibi referans tasarımı baz alıyor ve standart saat hızları ile geliyor. 600MHz gpu, 1500MHz shader ve 2000MHz bellek saat hızına sahip olan ekran kartı çift slot tasarıma sahip. 256 adet paralel işlem birimi ve 1GB GDDR3 bellek ile donatılan ekran kartı Nvidia'nın iddiasına göre GeForce 8800 Ultra'dan uygulamasına göre değişmekle birlikte %30'a varan oranda daha hızlı çalışabiliyor. Çift DVI ve HDMI konnektörüne de sahip olan ekran kartını takiben daha yüksek saat hızlarına sahip olan 9800GX2 AMP! Edition gibi özel bir modelin gelip gelmeyeceği ise henüz netleşmiş değil. Lost: Via Domus isimli oyun ile gelen ZOTAC'ın yeni amiral gemisinin fiyatı ise netlik kazanmış değil.

• en çok ta fiyatları beni heyecanlandırıyor
    haber için tşk ler
  • Zotac bide kutu içeriğine el atsa diyodum bu karta olmuş keşke 8800gt dede böyle bi güzellik yapsaydı
  • 9800GX2 nin amp editionu olacağını sanmıyorum.
  • walla kart çok güzelde bunlar çok pahalı olur şimdianca 2 sene sonra kullanırız
  • Zotac bakalım bununda AMP sini çıkarabilecekmi
  • söz konusu para olunca AMP de çıkar PMA si da
  • quote:

Orjinalden alıntı: Witch-king-05

Zotac bide kutu içeriğine el atsa diyodum bu karta olmuş keşke 8800gt dede böyle bi güzellik yapsaydı

• quote:

Orjinalden alıntı: zalman_1

en çok ta fiyatları beni heyecanlandırıyor
    haber için tşk ler

ben tahmin ediyorum ama söylemek istemiyorum

işin sakası bir yana güzel görüntü falan kutu içeriği de güzel performans fiyat olarak 3870x2lerle kıyaslanırsa en fazla 650ytl civarı yoksa kesinlikle alınası olmaz...önemli bir ayrıntı performans testi varmı 3870x2 ye karşı testi varmı acaba ?
    bir de tabi ısı değerleri çok çok önemli 90c 100c lerden bahsediliyor umarım o derece yüksek olmaz.....

• EVGA & ZOTAC rekabeti performans konusunda başlicak gibi.
  • tamam bu kartlar cıkarda acaba satar mı?
  • ne fiyat ne performans nede ömür olarak hiç cazip değiller....
    bikaç ay sonra GT200 görününce kaybolup gidecek ortalıktan...
  • bugun vatana gelmis gittim aldim arkadaslar
    12x100 ytlden

8800GTX im satiliktir
    isteyen pm atabilir 1.5 yildan fazla garantili
    sifirdan farksizdir ve GTX inen iyisi ve en pahali modelidir
    ASUS EN8800GTX 768mb fiyatim 450 ytldir... pazarliksiz full kutuludur vatan faturali
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkcu

arkadaşlar hayal görmeyin ne 650 si

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=32943

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.