Şimdi Ara

HARMAN KARDON AVR 145 + JBL STUDIO L880 sizce nasıl...????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki Harman Kardon AVR 145 receiverı ve yanına hoparlör olarak bir çift JBL Studio L880 almayı düşünüyorum.

Receiverın özellikleri: Harman Kardon AVR 145

Hoparlörün özellikleri: JBL Studio L880

Sizce bu ikisi birbirinden en iyi şekilde faydalanıp en iyi sesi verebilir mi..? Sesi belli bir seviyenin üstüne çıkardıktan sonra reciever ses keser mi? Cevaplarınz için şimdiden teşekkürler.

• Ampli için kanal başına 40-50 watt yazıyor,L880 için tavsiye edilen amplifikatör max. 200 watt yazıyor,bence kesinlikle güçsüz kalır amplifikatör.Bende bir JBL kullanıcısıyım 250 watt ampli isteyen kolonlarıma 135 watt veriyorum ve tahmin edin ne oluyor? Yüksek seste ampli kapanıyor.Size tavsiyem daha yüksek watt 'lı bir model almanız yada yamahanın modellerine bakınız,aynı fiyatlı HK modellerine göre daha yüksek watt değerlerine sahipler,saygılar...
  • piyasada çok ender markalar hariç doğr watt rms değerleri veren firma yok bu yüzden bu değerlerin çokta önemi yok ama bence eğer illa harman-kardon diyorsan 247 hatta bütçen yeterliyse 347 almam çok çok daha iyi olur(hem hdmı destekliyorlar) yada sadece l-880 istiyorsan hk 3480 de bakabilirsin sonuna kadar sürer bu kabinleri hemde çok kaliteli müzik dinlersin bana sorarsan harman-kardon çok iyi bir seçim olur başka ampli lere bakma bende harman-kardonla değiştirmeyi düşünüyorum avr mi hemde jbl le sahipleri aynı hatta nette herhangi bir harman-kardon ampli nin arka fotosuna bakın sağ üst köşesinde northridge yazdığını görceksiniz jbl de northridge serisi vardı biliyorsunuz hala var ama es olarak çıkıyo artık ama 147 lede sürülebilir sese çok yüklenmemek kaydıyla
    saygılar
  • hoparlördende tam verim almak istiyorum daha yüksek watt'lı receiver'lara bakıcam. ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.
  • bu arada sölemeyi untmuşum bu sadece benim yorumum l-880 ben,m beklentilerimi karşılamamıştı bana çok anlatılmıştı öle iyi böle iyi diye ben dinlediğimde açıkçası hayal kırıklığına uğradım iyiydi fakat bana anlatılan kadar değil bence başka seçenekleride dene sonra üzülme
  • HARMAN KARDON HK 3480 + JBL L880 İKİLİSİ ÇOK İYİ OLUR

HK3480 120W X 2 8 OHM OLUP . SUBWOOFER ÇIKIŞIDA MEVCUTTUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: cece35

bu arada sölemeyi untmuşum bu sadece benim yorumum l-880 ben,m beklentilerimi karşılamamıştı bana çok anlatılmıştı öle iyi böle iyi diye ben dinlediğimde açıkçası hayal kırıklığına uğradım iyiydi fakat bana anlatılan kadar değil bence başka seçenekleride dene sonra üzülme

Açıkçası ben de bu l880 hoparlörleri almayı düşünüyorum, fiyat 2.000YTL civarı olduğu için görüşler çok önemli.Neden hayal kırıklığına uğradığınızı ayrıntıları ile yazarsanız çok sevinirim, bu arada konuyu açan arkadaş bu kolonları aldı mı? Görüşleri nedir paylaşırsanız çok çok memnun olurum,teşekkürler.
  • Kolonlar iyidir ama kuvvetli bir anfi ile beslenmesi gerekir. Avr 145 çok zayıf kalır, hatta mümkünse bir stereo anfi ile beslenmesi daha uygun olur.
    İşin aslı kolonlar ne kadar iyi olursa olsun dinlediğiniz müzük ve kulak zevkinize göre çok beğenir veya tat alamazsınız. Bu sebeple mutlaka dinlediğiniz müzik cd leri ile dinleme yapılması gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.