Şimdi Ara

>TV STANDLARI-HomeCinema-Mobilya-RESIMLER-Uygulama<GUNCEL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
16
Favori
101.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstikbal, ikea ve benzeri yerlerde güzel, aklınıza yatan hesaplı ürünler olabiliyor. Ben de kendim yaptırayım diyordum ancak istikbalden denk geldi. Marangozlarla uğraşması ayrı bir dert, ve muhtemelen hazır alacağınızın en az iki katı para isteyecekler. Aklınızda olsun.
  • @amadeus

Evet Istanbul' dayım bilgileri Pm le yollarsaniz bir konuşalım adamlarla.

@tmcb

Cok haklısınız fiyat konusunda ama yapacak birsey yok emin olun cok aradım bulunmuyor. Şeytan ayrıntılarda gizli yani ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcaprica -- 26 Kasım 2010; 13:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcaprica

@amadeus

Evet Istanbul' dayım bilgileri Pm le yollarsaniz bir konuşalım adamlarla.

@tmcb

Cok haklısınız fiyat konusunda ama yapacak birsey yok emin olun cok aradım bulunmuyor. Şeytan ayrıntılarda gizli yani ;)

Bilgiler şöyle, küçükyalı da atölyesi olan biri, siz sadece flash diskinize her açıdan çekilmiş ürün fotosunu yükleyip yanına gidiyorsunuz atölyeye, bilgisayarına alıyor fotoları üstünde düşünüp konuşuyorsunuz, gerekli düzeltme var ise belirtiyorsunuz boyutlar ile birlikte, en son malzeme hakkında konuşuyorsunuz, masif mi mdf mi kaplama mı artık nasıl isterseniz, orada İsmail usta size fiyat çıkartıyor veya bir modelleme yapıp pc de size öyle fiyat çıkartıyor, bu şekilde ilerliyor iş, akşam eve geçince telefonunu pm ile yollarım, ayrıca beyefendiliğine ve işciliğine ben kefil olabilirim..

• evet guncel resimler oneriler bekliorum millet :)
  • mesajım bulunsun lazım olacak.
  • bnm tv duvarda on agore yuksek kapaklı bi şe y arıyorumm
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix

bende bunu yaptırmak istiyorum. çok sade ve şık duruyor.
     >TV STANDLARI-HomeCinema-Mobilya-RESIMLER-Uygulama<GUNCEL

Gerçekten güzelmiş bunu yaptıracağımız bir yer yokmu acaba?
  • arkadaşlar 82-90cm yükseklik arasında sehpa nasıl bulabilirim?(lcd nin duracağı yerden yükseklik)
  • Valla süper bir konu olmuş, hem mesajım bulunsun hem de konu yukarılara taşınsın herkes faydalansın
  • Phoenix sehba kombinasyonunu kaça malettiniz?
  • BÖYLE BİR MANZARA VARKEN TV DE SEYREDİLMEZ AMA :)

• Buda benim ünite son haline yakın durumları, ufak tefek değişiklikler yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoni -- 2 Mayıs 2011; 21:45:08 >

• elinize sağğlıık arkadaşşlar harika paylaşşıımlar, çok faydalıı oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adoni

Buda benim ünite son haline yakın durumları, ufak tefek değişiklikler yapacağım.

tv nin altındaki beyaz tahta kabloları gizlemek için mi yoksa bir fonksyonu yok mu?

• Aynen öyle kabloları gizlemek için :)
  • yukarı...
  • Evet bu başlıktı+

Buradan devam edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akseaus

Bu da benden olsun:

Bir çok ünite gördüm , yabancı forumlarıda taradım ama akseaus hocanın ünitesi en beğendiğim
    Duvarım yeterli olmadığından biraz boydan kısıp yapım aşamasına geçtim , bu arada alt kapakları siyah mat cam yapıyorum malum cihaz çok koyucak yerim kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 15 Haziran 2011; 4:55:02 >

• Ancak bu ünitenin arka kısmı cam gibi parlak ve bana göre yalnış bir uygulama!!

Bu Aks Hocanın ünitesimiydi acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Ancak bu ünitenin arka kısmı cam gibi parlak ve bana göre yalnış bir uygulama!!

Bu Aks Hocanın ünitesimiydi acaba??

Evet akseaus'un ünitesi , ben arka kısmı mat siyah yaptırıyorum ama akseus hocam lake boya rahatsız etmiyor demişti.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.