Şimdi Ara

ses kartı yanarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ses kartım creative marka. Ve sorunum şu,onboard çıkışına taktığım zaman sorun yok,creativenin çıkışına taktığım zaman bilgisayara yenile deyince klasörü aşağı yukarı indirince yağne müzik dinlemek imkansız cıt cıt sesler geliyor sorun nedir yardım edin. Dedim anakarta takılan yerde sorun vardır. Kartın yerini değiştirdim sorun devam etmekte. Yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

• Onboardı biostan kapatarak deneyiniz.
    tabi onboard biostan kapalı haldeyken creative sürücüleri tamamen kaldırıp yeniden kurunuz.
  • Denedim sorun aynı
  • o zaman (ses kartnda pek az rastlanan bi olay) arızaya rastlamış olabilirsiniz.
    elimden onlarca kart geçti arızalısına rastlamadım ben.
  • Bahsettiğin sorun bendede olmuştu Pc formatladık sorun çözüldü..
  • formatladım deniyeceğim şimdi
  • yanar die biliyorum ben
  • Teşekkürler sorun çözüldü.
  • Demek formatın da çözdükleri vardır.Genellikle teknik yardım bölümünde post kasan üyeler en küçük sorunda bile formatla çözülür diyorlar.Ben de mesajları yukarıdan aşağıya doğru okurken kart bozuk düşüncesine kapıldım.Ama sorun çözüldüyü okuyunca şaşırdım açıkçası.Çözülmesine sevindim.
  • quote:

tabi onboard biostan kapalı haldeyken creative sürücüleri tamamen kaldırıp yeniden kurunuz.

format bunu yapıyor. Kullanıcı tam yapamayınca kalan kalıntıların etkisiyle sorun ne yazıkki çözülmüyor.
    Creative kartları tamamen kaldırmak zor ve her babayiğidin işi değil.
    Ancak forumda iyi bir tarama yapılsa nasıl kalkacağı öğrenilir.
    Birkaç yerde ben verdim nasıl yapılacağını.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Demek formatın da çözdükleri vardır.Genellikle teknik yardım bölümünde post kasan üyeler en küçük sorunda bile formatla çözülür diyorlar.Ben de mesajları yukarıdan aşağıya doğru okurken kart bozuk düşüncesine kapıldım.Ama sorun çözüldüyü okuyunca şaşırdım açıkçası.Çözülmesine sevindim.

teşekkür ederim. cidden arkadaş format deyince hiç birşey düşünmeyip bastım formatı birde baktım cız dan mızdan eser yok.( Pc kullanamıyordum). Tekrar teşekkür ederim o arkadaşa
  • Sorununun çözülmesine sevindim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.