Şimdi Ara

## MSI'dan Doğal HDMI Desteğine Sahip Yeni HD 3650 OC ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## MSI'dan Doğal HDMI Desteğine Sahip Yeni HD 3650 OC ##

MSI yeni bir ekran kartını daha duyurdu. Firmanın yeni modeli R3650-MD512-OC kod adını taşıyor. AMD-ATi'nin 55nm üretim teknolojisi ile hazırladığı RV635 gpu'su üzerine kurgulanan HD 3650, 128-bit bellek veri yoluna ve 120 adet paralel işlem birimine sahip. MSI'ın özel soğutmalı modeli fabrika çıkışı arttırılmış saat hızları ile geliyor. Kartın grafik işlemcisi 750MHz'de 512MB GDDR2 belleği ise 1GHz'de çalışmakta. DirectX 10.1 ve PCIe 2.0 uyumlu olan ekran kartını ön plana çıkaran detayı ise sahip olduğu doğal HDMI desteği gösterilebilir. Segmetinde yer alan pek rakibinin adaptör ile verebildiği HDMI desteği MSI'ın yeni modeli üzerinde doğal olarak geliyor. UVD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videlara yönelik olarak donanımsal hızlandırma da sağlayabilen yeni ekran kartının fiyatı hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

• bu kart da VIVO yoksa fazla tutulmaz. AMa HDMI çıkışlı güzel olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pardus34 -- 17 Mart 2008; 22:43:57 >
  • MSI'dan Dogal HDMI destegi.
  • MSI iyişeyler yapıyor
  • MSI ekran kartlarında güzel ürünler sunuyor. Keşke anakartlarda da daha güzel ürünler sunabilse.
  • fiyatı da uygun olursa iyi olur.
  • güzel bi kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: moravec

MSI ekran kartlarında güzel ürünler sunuyor. Keşke anakartlarda da daha güzel ürünler sunabilse.

+1

Ürün güzel düşünülmüş...

ANCAAAAAAAAAKKKKKKK!!!!

ANAKARTTA MSI'A !!! (Enazından amd tarafında!!!)
  • Powercolor un 3650 si gigatekte 80 dolar (http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2257 ). Bu kartta o civarlarda olursa HDMI çıkışı ve UVD ile HTPC ler için çok iyi bir seçenek olur. Hele bir de fanı sessiz ise süper!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First_Person -- 18 Mart 2008; 1:14:26 >
  • R3650-MD512-OC sonunda oc yazıyor ve ddr2 ati bu gpu ları ziyan ediyor tamam 128 bitini anladık ama en az ddr3 olası gerek bellek kartın hızında çok önemli role sahip
    ayrıca ddr2li 3650 ye 80$ vereceğime 2600 pro sonic 68$ a çok daha ii bir seçenek
  • Anakartta Msı'a banmı arkadaşlar adamlar tarihe geçti neredeyse core2duo serisi için haızrladığı P35 serisiyle her tanıdığıma gönül rahatlığıyla tavsiyede bulunabildiğim bir anakart ve fiyatı oldukça iyi yapmayın allah aşkına.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pardus34

bu kart da VIVO yoksa fazla tutulmaz. AMa HDMI çıkışlı güzel olmuş..

Aynen katılıyorum.Önceleri vivo özelikli kartları çok daha fazlaydı.şimdilerde maliyetten midir nedir pek göremiyoruz
  • MSI K9A Platinum anakartım var 163$ a aldım. gayette güzel kim demiş msi iyi anakart yapmıyo diye
  • MSI ANKARTTA DÜNYANIN EN ÖNDE GELEN ÜRETİCİLERİNDEN MSI BENCE ÇOK İYİ
  • DDR2 kart Oc olsa nolur olmasa nolur
  • gerçi konuyla alakası yok ama

bişey sorcam bende imzamdaki anakart var (p5b)

bu ekran kartı PCIe 2.0

ben alıp taksam çalışırmı

çalışsa perfonmans alamam mı?
    acil cevap lütfen
  • kart gercekden güzel ama performans bekleneni vericeni sanmıyorum.

bakalim testler göstericek herşeyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: engova

gerçi konuyla alakası yok ama

bişey sorcam bende imzamdaki anakart var (p5b)

bu ekran kartı PCIe 2.0

ben alıp taksam çalışırmı

çalışsa perfonmans alamam mı?
    acil cevap lütfen

alırsın da zaten kart performanslı degil... pcıx 2.0 olması sorun olmaz. eskiye dönük ekran kartı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: taner11

MSI K9A Platinum anakartım var 163$ a aldım. gayette güzel kim demiş msi iyi anakart yapmıyo diye

+1000 hiç msı kullandınız mı a dostlar?mesela platinium serisi bir msi anakart?
  • DDR2 YERİNE DDR3 OLSA BELKİ NELER OLUR
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.