- x
Protein Tozu Takviyesi
68 Cevap47577 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2783 Mesaj
17 Mart 2008; 17:43:57 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar biliyorum bugünlerde eski konular hortlatıldı orayada yazabilirdim ama yeni konu açim dedim çünkü benim olay farklı biraz.

Ben zayıflıktan yakınanlardanım Boy 177 Kilo 50.Vücudum kilo almıyor.Artık hormonlardan mı metabolizmanın çok hızlı çalışmasından mı kurttan mı hiç bilemiyecem.Ama sülaledeki kuzenlerim filanda zayıftır hep.Irsi olsa gerek.Vücut geliştirmeye başladım.1 hafta oluyor.Ve zayıf olduğum için her spordan sonra çalıştığım yerleri incelediğimde hızlı bi gelişme farkediyorum.Karın olsun kanat olsun Ön ve arka kol olsun.Hocam da ilk başladığımda çok zayıfsın dedi.Böyle gidersen çok kas olur kilo alarak kas yapman lazım dedim.Bende çok yediğimi söyledim.(Okulda tenefüs aralarında yarım ekmek bitiyorum soteli.Abartısız!) Sana protein tozu başlatalım dedi.Bende tamam dedim.Şimdi protein tozunun ileride bana zararı ne olabilir onu merak ediyorum.Spora ne kadar devam edeceğimi söylim size Şimdi başladım ve Ağustosun başına kadar devam edicem.Yani 4 buçuk ay.Veya 5 ay.Var mı protein tozunun yan etkileri? Kilo alarak kas yapmak istiyorum.Sporuda sevmeye başladım gitgide.Çünkü dinç oluyorum.Bilgisayar başında olduğum için artık eski sırt ağrılarımdan da kurtuldum.

416 Mesaj
17 Mart 2008; 17:49:33 

bir zararı yok merak etme

2783 Mesaj
17 Mart 2008; 17:51:36 

quote:

Orjinalden alıntı: gorkem_grk

bir zararı yok merak etme

Kullanıyo musunuz? Yada neye dayanarak zararı yok dediniz.Çünkü bi aldım mı büyük kutu alıcam dönme şansm yok

403 Mesaj
17 Mart 2008; 18:03:39 

nekadara aldın protein tozunu ?
kullanbakalım işe yararsa bende alıcam benimde kilo problemim var

2783 Mesaj
17 Mart 2008; 18:05:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

nekadara aldın protein tozunu ?
kullanbakalım işe yararsa bende alıcam benimde kilo problemim var

Almadım ama alacağımız protein tozu yaklaşık 70 ytl civarındaymış.70-100 arası

403 Mesaj
17 Mart 2008; 19:55:44 

0

468 Mesaj
17 Mart 2008; 20:09:57 

resimdeki kız kim çok güzelmiş

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Mart 2008; 20:12:43 

bişey olmaz.

175 Mesaj
17 Mart 2008; 20:14:22 

GAiner kullan daha etkili olur bence. Olmadı steroid kullanırsın :) (Tabiki şaka yapıyorum aklından bile geçirme )

403 Mesaj
17 Mart 2008; 20:36:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

resimdeki kız kim çok güzelmiş

748 Mesaj
17 Mart 2008; 20:50:08 

Daha yeni başlayan kişiye protein tozu verilmez hocan sanırım kör cahil... Kullanman gerenler bol pilav,bol makarna,tavuk göğsü , haşlanmış yumurtanın beyazı sabahları 5 tane olabilir,yulaf ezmesi gibi...yüksek komplex karbondihra ve proteinli ürünlerdir. karbonhidrat olmadan kilo alamassın. Protein tozu alacağına Weider megamass yada Gainfast 3100 gibi yüksek karbonhidrat içerikli ek besinlerdir. Sakın sadece tozdan medet umma... (52 kilodan 75 kiloya çıkmış biriyim , 5 senedir bu sporu yapıorm:)

HTC DESIRE S S-OFF,ROOT VE CUSTOM ROM YÜKLEME İŞLEMLERİ İÇİN TIKLA

923 Mesaj
17 Mart 2008; 21:20:50 

senin hocan da çok para gözmüş.daha spora yeni başlayan adama hemen sana protein verelim denir mi ? daha dur bakalım.İnsanın normal zamanki haliyle spor yaptığı zamanki metabolizması farklı olur.kaslarını çalıştırdığın için kaslar beslenmek isteyecektir.Eğer sende düzenli ve protein ağırlıklı yersen karşılarsın.Baktın olmuyo ilerde başla, başla demeyen yok.Ama daha bismillah iki günde toza mı başlanır hele bi vücudun açılsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecomert -- 17 Mart 2008; 21:21:31 >

1657 Mesaj
17 Mart 2008; 21:35:16 

bır cok profesyonel vucut gelıstırıcı spora başlanan ilk 3 ayda alınan protein tozlarının gereksız oldugunu soyluyor.bende 3 aydan sonra basladım spordan once 1 olcek spordan sonra 1 olcek 300ml sute karıstırıp ıcıyorum.

Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur. Mustafa Kemal ATATÜRK

2783 Mesaj
17 Mart 2008; 22:39:29 

Belki ek besinden bahsediyodur aminoasit ve karbonhidrattan.Ama Protein tozu dediğini hatırlıyorum. Neyse yazı yazan kişilere teşekkür ediyorum.Bunları bilerek bu konuyu bi kez daha konuşup bi karara bağlıyacağım.Dediğinizde haklı olabilirsiniz.

403 Mesaj
24 Mart 2008; 16:16:45 

0

14726 Mesaj
24 Mart 2008; 16:19:38 

Zararı yok ama bol SU İÇMEN lazım çünkü karaciğeri yoruyor.

Özellikle "OPTIMUM NUTRITION" marka kullanmanı tavsiye ediyorum.

Protein tozu yerine biraz daha geliştirilmiş Complex GAINER'da kullanabilirsin.

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

2430 Mesaj
24 Mart 2008; 16:27:16 

Sana birşey söyleyeyim mi?Protein tozuna başlarsan bırakmaman gerekir.Eğer kas olduktan bir süre sonra bırakırsan kadın gibi memelerin olur

14726 Mesaj
24 Mart 2008; 16:30:32 

quote:

Orjinalden alıntı: To die

Sana birşey söyleyeyim mi?Protein tozuna başlarsan bırakmaman gerekir.Eğer kas olduktan bir süre sonra bırakırsan kadın gibi memelerin olur

%100 KATILIYORUM.

Mesela 1 hafta ishal ol vücudun su kaybetsin o hafta çalışma hemen eski haline gelirsin.

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

2783 Mesaj
24 Mart 2008; 16:31:40 

Protein tozu değilmiş arkadaşlar karbonhidrat takviyesi.Alman ürünüymüş. Powerman Pure Energy 95 adında.Antremandan önce süte karıştırıp içiyorum.Aminoasit filan içermiyor. %95 Karbonhidrat %5 Vanilya aroması. Araştırmalarıma göre kullanan kişiler 2 ayda etkisini çok güzel gösterdiğini söylüyor..

2430 Mesaj
24 Mart 2008; 16:32:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Protein tozu değilmiş arkadaşlar karbonhidrat takviyesi.Alman ürünüymüş. Powerman Pure Energy 95 adında.Antremandan önce süte karıştırıp içiyorum.Aminoasit filan içermiyor. %95 Karbonhidrat %5 Vanilya aroması. Araştırmalarıma göre kullanan kişiler 2 ayda etkisini çok güzel gösterdiğini söylüyor..

Karbonhidratı bilemem.Ama normal bisküvideki karbonhidratla bunun arasında fark var mı?

2783 Mesaj
24 Mart 2008; 16:41:46 

quote:

Karbonhidratı bilemem.Ama normal bisküvideki karbonhidratla bunun arasında fark var mı?

Vardır mutlak Bu biraz da nişasta gibi.Süte karıştırdığımda yumurta akı kıvamına geliyo.İnşallah yarar kilo almak istiyorm

2430 Mesaj
24 Mart 2008; 16:45:58 

Ya aslında kilo almak kolay.Ama düzenli almakta gerekebilir.Çok kola iç abur cubur ye özellikle yatmadan önce.Tamam bitti iş.Böyle yap bir haftada 2 kilo alırsın.Kendimden biliyorum

2783 Mesaj
24 Mart 2008; 16:59:17 

quote:

Ya aslında kilo almak kolay.Ama düzenli almakta gerekebilir.Çok kola iç abur cubur ye özellikle yatmadan önce.Tamam bitti iş.Böyle yap bir haftada 2 kilo alırsın.Kendimden biliyorum

Onları inan çok denedim ama olmuyo Denemediğim yol kalmadı.2 ay balık yağı hapı kullandım.Ala ala 2 kilo aldım 2 ayda.Neyse bunada şükür.Son çare bu tozdan medet umuyorum.

2430 Mesaj
24 Mart 2008; 17:01:52 

Benimde kilo kas yapmaya uygun ama yaş küçük fitness center'ıa almazlar:S

415 Mesaj
24 Mart 2008; 17:05:19 

quote:

Benimde kilo kas yapmaya uygun ama yaş küçük fitness center'ıa almazlar:S

inş..

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

403 Mesaj
24 Mart 2008; 18:33:50 

işe yararsa söyle hocam bende alayım

77 Mesaj
23 Nisan 2008; 0:18:54 

merhaba, eğer kilonuz çok dusukse, weight gainer tarzı urunler ilk tercıh... ekonominiz uygunsa, protein tozu da ek olarak alabılırsınız.

kilo aldırıcılar da : optimum serious mass .universal gain fast, weider mega mass ürünleri iyi sonuçlar vermektedir.

detay için satisdestek@msn.com

CÜNEYT TURNA
VÜCUT GELİŞTİRME MİLLİ SPORCU & MİLLİ HAKEM & ANTRENÖR

NATURALSPOR SPORCU GIDALARI

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2008; 0:48:48 

ben aldım dün hard lıne proteın tozu 260 ytl tuttu ariyetten yağ yakıcı aldım oda 70 ytl tuttu toplam 330 ytl verdim........
ariyetten amıno asit olsun whey proteın olsun onlarıda kullanıyorum zaten......
al bak resimlerden....

0

1807 Mesaj
26 Nisan 2008; 13:52:49 

yeni başlıyanlar için pek protein tozu tavsiye edilmez çünkü kaslar daha protein tozuna ihtiyaç duyacak nitelikte değildir.whey protein(protein miktarı yüksek,karbonhidrat ve yağ miktarı düşük) tozlarını düzgün ve iyi sonuc alınabilecek bir şekilde kullanmak için bence en az 1 sene gecmeli ama gainer(kilo aldırıcı)kullanamak için bir 3 ay geçmesi yeterli.İlk önce yapıalcak sey komplex karbonhidratlar;makarna,pilav,haslanmıs patates gibi yiyecekleri özellikle antremandan önce bol bol tüketmeli ve bunun yanında rafine sekeri kesmeli.Çünkü şeker basit karbonhidrattır ve size antreman süreci içerisinde sadece 15 dk kadarlık bir enerji verir.Bunların yanında kas yapımı için testeron seviyesi yüksek tutmanız gerkmektedir ve rafine seker vücuttaki östrojeni arttırdıgı için body building yapan kişiler tarafından kullanılmayan bir maddedir.

403 Mesaj
26 Nisan 2008; 17:04:05 

quote:

Orjinalden alıntı: leonheart07

yeni başlıyanlar için pek protein tozu tavsiye edilmez çünkü kaslar daha protein tozuna ihtiyaç duyacak nitelikte değildir.whey protein(protein miktarı yüksek,karbonhidrat ve yağ miktarı düşük) tozlarını düzgün ve iyi sonuc alınabilecek bir şekilde kullanmak için bence en az 1 sene gecmeli ama gainer(kilo aldırıcı)kullanamak için bir 3 ay geçmesi yeterli.İlk önce yapıalcak sey komplex karbonhidratlar;makarna,pilav,haslanmıs patates gibi yiyecekleri özellikle antremandan önce bol bol tüketmeli ve bunun yanında rafine sekeri kesmeli.Çünkü şeker basit karbonhidrattır ve size antreman süreci içerisinde sadece 15 dk kadarlık bir enerji verir.Bunların yanında kas yapımı için testeron seviyesi yüksek tutmanız gerkmektedir ve rafine seker vücuttaki östrojeni arttırdıgı için body building yapan kişiler tarafından kullanılmayan bir maddedir.

sağol

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2008; 17:15:07 

Bende protein tozu vs. kullanmak istiyordumancak vazgeçtim erkekliği bitiriyormus öyle diyorlar bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

403 Mesaj
14 Haziran 2008; 20:19:25 

3 ay geçmiş. bir faydası varmı ? Kilo alabildinmi ?

403 Mesaj
4 Temmuz 2008; 13:01:44 

işe yaradımı ?

3574 Mesaj
4 Temmuz 2008; 13:15:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

işe yaradımı ?

Bu arkadaş kilo alamadı galiba benim topicime bişeyler yazmıştı.

451 Mesaj
19 Mart 2010; 20:35:56 

quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

güç takviyesi yapmıyomu bu protein tozları ben 1 hafta oldu başlayalı bazı hareketlerde zorlanıyorum bu tozları kullanmaya başlasam güç artışı sağlarmı?

278 Mesaj
19 Mart 2010; 20:57:05 

Karbonhidrat önermesi normal.ama ilk 1 ay bişey bekleme

Benim elimde vardı 2.5 kilo Optimum Nitritutıon karbonhidrt sattım arkadaşıma 40 tlye.Burayada konu açmıştım kise ilgilenmedi.Piyasadaki en iyi ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerzavatçı -- 19 Mart 2010; 20:58:28 >

0 Mesaj
14 Aralık 2010; 19:26:15 

protein tozu ; body building yapan insanların kullandığı bir üründür... besinlerde az miktarda bulunan protein tozu ve amino asitleri kapsüller halinde yutarak az zamanda büyük işler yapmak hedeftir. piyasada bir çok protein tozu ve aminoasit hapları bulunmaktadır..
ancak tıbbi etik ve deontoloji kuralları gereğince buradan isim vermek doğru bir davranış tarzı değildir..
esasen , hemen her protein tozu ve aminoasit hapı biribine benzer , aralarında çok önemli bir fark yoktur.

eğer vücut geliştirmek için protein tozu veya aminoasit hapı kullanacaksanız , hiç tavsiye etmem.. günde 6 tane aminoasit hapı yerine 1-2 tam yumurta yemeniz aynı değerleri verir.

vücut geliştirmede protein tozu ve aminoasit haplarından uzak durmak gerekir.

Yalancı gelişme yapacaksanız hiç yapmayın daha iyi....Sağlığınızı kaybedersiniz......İlk etapta olumlu gibi görünen bir çok şey , ileriki yıllarda telafisi imkansız hasarlar bırakabilir.

İnsanlar arasında şöyle bir yanlış kanaat vardır.’’Vücut geliştirme sporunu bırakınca kaslar sarkar’’ yanlış bir kanattır.

Doğrusu şudur; Kasların sertliği gider ve kasın kütlesi küçülür.Sarkma olmaz.Lakin sporu bırakınca yanlış ve dengesiz beslenme sonucu yağlanma olacağı doğrudur.

Yalnız; protein tozu ve Aminoasit kullanımında kasta sarkma olur.Buda bir gerçek.Bunlardan uzak durmak gerekir..

vücut geliştirme kurallarından birisi de ; DOĞAL BESLENMEDİR.

Protein ve aminoasitler kasların gelişmesi için kaçınılmazdır.Zaten proteinlerin yapı taşı aminoasittir.Proteinsiz kas gelişmez. ama doğal yolla... yapay ilaçlarla DEĞİL !

Proteinler tüm et ve süt ürünlerinde doğal olarak bulunur...Bol tüketin..

Yumurtanın sarısı yağ,beyazı ise protein yoğunlukludur.Süt,bal ve çerezi sofranızdan eksik etmeyin..

Pirinç pilavını ve fasulyeyi bol tüketin....Bunlarda protein bol miktarda bulunur.

Yağlı besinlerden uzak durun.

Karbonhidratı abartmadan yeterince alın.(Makarna,ekmek,un mamulleri,şeker v.b)

Bol sebze ve meyve yiyin.. Vitamin açısından çok faydalıdır.

Protein kasları geliştirir ve vaz geçilmezdir.Karbonhidrat enerji verir.Vitamin dokuları onarır.

hülasa ; protein tozu veya aminoasit hapları yerine doğal beslenmenizi öneririm.

Uzaklaştırılmış
2 Şubat 2011; 9:27:13 

ben 2. aydan sonra kullandım 6 ay sağlam çalıstım protein tozuyla suan vücudum filmdeki insanların vücutları olur ya abartısız bi şekilde iri deil karsıdan baktıgın zaman kendini gösteren bi vücudum war. suan kullanmıyorum ağırllıga çok yüklenmiyorum şişmesn artık die hafif koşu fitness açma germe ısınma hareketleriyle formumu kotruyoum hiçde öyle badiyi bırakırsan sarkar falan banada öyle dediler suan hepsinden sağlam vücudum war 21 yasındayım bununda etkisi wardır tabi ha nasıl sakarkar benm kolum suan 37 cm oldu bunu kalkar 55 cm yaparsın bıraktıgında o sarkar ama abartmadıgın sürece çok güzel bi ürürn sen tutup 1 tane bütün tavuk yesen o protein tozundaki o poroteini alamazsın çünki tavukta yağ .vs daha bi çok şey war o yüzden kullan ama aşırıya kaçma :) zaten 40 yasından sonara illaki yağlanıcas hiç olmazsa gençliğimiz güzel geçsin :) ama 2-3 ay geçsin bence öyle kullan :)

Uzaklaştırılmış
2 Şubat 2011; 9:30:51 

yani kas yaparsın ama boş kas yapmassın sert şekilli güçlü parçalı kasların olur :)

2017 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
29 Haziran 2011; 22:14:51 

0

Protein tozu kullanmadan şu vücut yapılır mı?

2017 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
30 Haziran 2011; 2:21:33 

up

11446 Mesaj
30 Haziran 2011; 2:46:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Duke LaBeouf

0

3169 Mesaj
30 Haziran 2011; 2:55:33 

Bu vücudun pek bir olayı yok arkadaşlar. Günlük kardiyo ve düzenli orta düzey ağırlık çalışmasıyla 5-6 ayda bu vücut elde edilebilir. Protein tozuna gerek yok düzgün beslenin yeter.

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

2017 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
30 Haziran 2011; 11:33:24 

İyi o zaman. Fazlasında gözüm yok.

7209 Mesaj
30 Haziran 2011; 11:54:45 

quote:

0

yapılır arkadaş , sadece dengeli beslenmen lazım , bu adam bodyci değil zaten fitnessçı sadece , bu adamın ilk fotolarını bulsan görürsün 60 kilo olduğunu falan zamanında çok zayıftı

heathen doğru söylemiş çok da bişeyi yok bu vücudun aslında

24 Mesaj
30 Haziran 2011; 13:23:39 

Ben de belimi biraz genişletmek istiyorum fazla ince . Omuzlar bele göre fazla geniş dengesiz duruyo gibi geliyo Hocama sordum bel hareketi yapma yeter dedi ama başka bilgisi olan var mı ?

345 Mesaj
30 Haziran 2011; 13:46:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Government

Ben de belimi biraz genişletmek istiyorum fazla ince . Omuzlar bele göre fazla geniş dengesiz duruyo gibi geliyo Hocama sordum bel hareketi yapma yeter dedi ama başka bilgisi olan var mı ?

belini genişletmek istiyorsun ve hocan bel hareketi yapma diyor

bence deadlift hareketini yap,hem belini güçlendirir hem genişletir tabi uzun vadede

PSN:mertkender

2017 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
30 Haziran 2011; 14:38:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

yapılır arkadaş , sadece dengeli beslenmen lazım , bu adam bodyci değil zaten fitnessçı sadece , bu adamın ilk fotolarını bulsan görürsün 60 kilo olduğunu falan zamanında çok zayıftı

heathen doğru söylemiş çok da bişeyi yok bu vücudun aslında

Sabah 2 yumurta, öğlen mercimek ,tavuk gibi proteini olan bi yemek aksam da sebze yemeği aralarda badem fıstık, yatmadan öncede süt içerim veya mısır gevreği yerim. Yeterli herhalde şimdilik.

Adamın antrenman programı ve yedikleri burada , kız resimlerine takılmayın yararlı olur diye paylaşıyorum.
http://thecampusthrone....wn-cam-gigandet-workout

839 Mesaj
30 Haziran 2011; 15:24:12 

quote:

0

Bir bayan gözüyle değerlendirip söylüyorum; bu adamın vücudu hiç güzel değil. Önemli olan sadece kas değil, o güçlü kuvvetli görüntüye de sahip olabilmek. Bu kadar zayıf olan arkadaşlar kas yapmanın yanında kilo almayada baksınlar. Böyle olunca sanki kalemle sonradan çizilmiş gibi eğreti duruyor kaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crn_knk -- 30 Haziran 2011; 15:25:26 >

2017 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
30 Haziran 2011; 15:53:22 

Bunun fazlasına da abartı geliyor bana. Ayrıca bu adam 78 kilo civarında diye biliyorum.

Uzaklaştırılmış
30 Haziran 2011; 16:02:28 

quote:

Orijinalden alıntı: crn_knk

Bir bayan gözüyle değerlendirip söylüyorum; bu adamın vücudu hiç güzel değil. Önemli olan sadece kas değil, o güçlü kuvvetli görüntüye de sahip olabilmek. Bu kadar zayıf olan arkadaşlar kas yapmanın yanında kilo almayada baksınlar. Böyle olunca sanki kalemle sonradan çizilmiş gibi eğreti duruyor kaslar.

İlginç

375 Mesaj
30 Haziran 2011; 16:10:03 

protein tozunu benim hoca kullanıyordu. Sabah 25 metrelik havuzda 200 tur ardından 1,5 saatlik koşu akşam 90 kilometre bisiklet. Bunun karşılığı olarak belirli bir kalori alması gerekiyordu.3-4 tabak makarna yiyordu ama yeterli kaloriyi alamıyordu. 9-10 tabak yemesi gerekiyordu. Sonunda vücudundaki kasları yakmaya başladı. Protein tozu kullanarak ve iyi beslenerek bu farkı kapattı. Bu da onun vücuduna zarar vermeden spora devam edebilmesine yardımcı oldu. Erkekleri kızlaştıran Kızları erkekleştiren madde steroid.

36 Mesaj
23 Eylül 2011; 10:22:37 

Bayan arkadaş doğru söylüyor. Çok zayıfsın kas yapmana gerek yok. Git önce bir kilo al. iştah açıcı şuruplar var onları kullan bir zamanlar dh de kullanıyorlardı işe yarıyordu %100 zararıda yoktu. Çok ye ben senin çok yediğine inanmıyorum çok yiyipte kilo alamayan insanlarıda inanmıyorum. Adam akıllı çok yiyin ve hızlı yiyin kilo alırsınız.

Hepsi MetinT yüzünden

375 Mesaj
23 Eylül 2011; 10:43:26 

Şu fotoğrafını paylaştığınız adam triatlete benziyor.

Size iki çift kelam edeyimmi ? 2 günlük istek için gidip 100 lira protein tozuna para vereceksiniz 1. Bunu nasıl kullanmayacağınızı bilmiyorsunuz kimsede size söylemeyecek 2. Bu tür maddeler tüm iç organları özelliklede karaciğeri muazzam bir şekilde yıpratır. İlerde çok ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz bu 3. Eğer küçüklükten yani 15 -17 yaşlarından bir spora başlar ve ciddi çalışırsanız zaten antrenörünüz olacak. Bu maddelere o zaman ihtiyacınız olacak. Bu maddeler oyuncak değil. Önerilmediyse kesinlikle almayın derim ben
. İyi forumlar

839 Mesaj
28 Ocak 2012; 1:11:39 

quote:

Orijinalden alıntı: nForcible

Şu fotoğrafını paylaştığınız adam triatlete benziyor.

Size iki çift kelam edeyimmi ? 2 günlük istek için gidip 100 lira protein tozuna para vereceksiniz 1. Bunu nasıl kullanmayacağınızı bilmiyorsunuz kimsede size söylemeyecek 2. Bu tür maddeler tüm iç organları özelliklede karaciğeri muazzam bir şekilde yıpratır. İlerde çok ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz bu 3. Eğer küçüklükten yani 15 -17 yaşlarından bir spora başlar ve ciddi çalışırsanız zaten antrenörünüz olacak. Bu maddelere o zaman ihtiyacınız olacak. Bu maddeler oyuncak değil. Önerilmediyse kesinlikle almayın derim ben
. İyi forumlar

dostum bu ürünlerden neden bu kadar korktuğunuzu anlamıyorum yiyerek alamadıgımız proteşn lere ek olarak kullanılıyor protein tozu zararlı falan deil milletin kafasını karıstırmayın lütfen karaciğeri yoruyo dogru ama baska bi olayı yok iç organlara falan zararıda yok saygılar...

34 Mesaj
17 Mart 2012; 9:12:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Blackblue

Onları inan çok denedim ama olmuyo Denemediğim yol kalmadı.2 ay balık yağı hapı kullandım.Ala ala 2 kilo aldım 2 ayda.Neyse bunada şükür.Son çare bu tozdan medet umuyorum.

Kilo almak için balık yağı hapı kullanmak çok saçma çünkü balık yağını aldığında vücudunun ısısı artar ve yağ yakımı hızlanır kilo almana yardımcı olmaz aklında bulunsun.Kilo vermek için başvurulan çözümlerdenen basiti bu.

1404 Mesaj
13 Haziran 2012; 21:48:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ZGSRĞL

İlginç

Yok aslında çok basit, neden öyle dediği belli.

İlk olarak genetik olarak şanslı gibi gözüksede tam tersi bu elemanın durumu.

Boyu uzun belli ama eni bildiğin '' sıfır''. O kadar spor yapmış madem insanda iki gram sırt ( arkadan bakmaya gerek yok buradan da anlaşılıyor ) iki gram kanat kası olmaz mı ?

O hacmi veren sırt omuzlar ve kanatlardır. Adamda kanat diye bir şey yok, üçgen değil bildiğin dikdörtgen ve aşırı zayıf.

Olan kasları istediği kadar sıkı ve sert olsun bu adam zayıf, giyinikken çelimsiz etkisi bırakır göze plajda yada üstünü çıkardığında da fazla gelişmiş '' ergen '' liseli ( dalga geçmiyorum, o yaşlarda kalıp genelde budur ) görüntüsü.

İstediği kadar atletik çevik ve elverdiğince güçlü olsun...

Bu adamın boyu rahat 1.85 üzeridir ve birisi yazmış kilosu 76 mı 78 mi diye...

Çok az... Yani özenilecek hele hele hedef yapılacak bir şey yok bunda arkadaşlar. Muhtemelen kendini çok sağlıklı ve dinç hissediyordur kendini tabii ama kilosu rahat 85 90 arası olmalı o boya. ( 1. 85 civarına )

Bu arkadaş bildiğiniz zayıf. Olan kaslarını sertleştirip güçlendirmiş, metabolik olarakta yağ yakan bir yapıya sahip belli ki zaten doğuştan.

Yağ oranının az olması iyi ama kafadan 6 10 kilo arası kas kütlesi almadıkça ve özellikle kanat sırt çalışıp omuz çalışıp genişletmedikçe vücudunu, zargana gibi gezer böyle. Dar omuzlar sıfır kanat, sıfır sırt üçgenimsi bir görünüm vermez insana. Bu adamın yapacağı da fazla birşey yok aslında, zor gelişir o şekilde artık, genetik yapısının buna müsait olduğunu düşünmüyorum. Yani bu kendini yırtsa parçalasa bir Hugh Jackman vücudu çıkartamaz bu build den artık. Bitmiş olayı, budur yani.

İtici gelmesinin sebebi de bu, hacim yok, güçlü den ziyade uzun kollu orangutan havası var, gövdeye bir bakın, dikdörtgen bir kutu gibi kolları çıkartınca. Tamam bir VİN DİESEL bir Dwayne Johnson ( The Rock ) olmaya kasmaya gerek yok hacim diye de...Zaten nereye oluoyoruz adamların hayatı vücut geliştirme.

Buna manken fiziği diyorlar, incecik... Kendilerinden başka pek kimsenin beğeneceğini sanmıyorum, zarafet ve incelik diyecekseniz de bunu da güçlü duran hacimli duran bir fizikte elde etmelisiniz, bu bildiğin erken gelişmiş ergen vücudu, lisede çok vardı benzerleri...

Benim gördüğüm, hedef olarak koyulabilecek en ideal vücutlardan biri Hugh Jackman da var. Tabii ona öyle 2 3 senede ulaşamazsınız. Adam yıllardır spor yapıyor, 40 yaşında. İlk X men çıktığında da bu tipitipten kat kat iyiydi, giderek daha da iyi oldu. ilk X men filmi çıkalı da 12 13 sene rahat olmuştur. Varın düşünün siz, kaç senedir düzenli idman yaptığını...Hem kalıp var, hem estetik, hem güçlü, sert ve parçalı duruyor fiziği. Ondan fazlası da Bulk a girer zaten iyice ki, bence GORİL olmanın peşinde koşmak saçmalık.

T Shirt ten pek belli etmese ve VİN DİESEL ayısından gözden kaçsada FAST and FURİOUS yıldızı ( sarışın olan yarışçı ) PAul Walker da da bence ideal bir fizik var.

Bu elemanda estetik falan da yok, kütük gibi dümdüz.

Bir de üst gövdeyi Öküz gibi yapıp bacakları çırpı olanlar var ki, ne kadar komik durduklarından haberleri bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urazs -- 13 Haziran 2012; 21:54:00 >

Uraz Oktay

2011 Mesaj
13 Haziran 2012; 22:11:57 

Olm bak senin ağzını burnunu kırarım.Biz kilo vermeye uğraşalım sen kilo almaya çalış 50 kilo insan mı olur loo? !!

162 Mesaj
13 Haziran 2012; 22:52:38 

quote:

Orijinalden alıntı: urazs

Yok aslında çok basit, neden öyle dediği belli.

İlk olarak genetik olarak şanslı gibi gözüksede tam tersi bu elemanın durumu.

Boyu uzun belli ama eni bildiğin '' sıfır''. O kadar spor yapmış madem insanda iki gram sırt ( arkadan bakmaya gerek yok buradan da anlaşılıyor ) iki gram kanat kası olmaz mı ?

O hacmi veren sırt omuzlar ve kanatlardır. Adamda kanat diye bir şey yok, üçgen değil bildiğin dikdörtgen ve aşırı zayıf.

Olan kasları istediği kadar sıkı ve sert olsun bu adam zayıf, giyinikken çelimsiz etkisi bırakır göze plajda yada üstünü çıkardığında da fazla gelişmiş '' ergen '' liseli ( dalga geçmiyorum, o yaşlarda kalıp genelde budur ) görüntüsü.

İstediği kadar atletik çevik ve elverdiğince güçlü olsun...

Bu adamın boyu rahat 1.85 üzeridir ve birisi yazmış kilosu 76 mı 78 mi diye...

Çok az... Yani özenilecek hele hele hedef yapılacak bir şey yok bunda arkadaşlar. Muhtemelen kendini çok sağlıklı ve dinç hissediyordur kendini tabii ama kilosu rahat 85 90 arası olmalı o boya. ( 1. 85 civarına )

Bu arkadaş bildiğiniz zayıf. Olan kaslarını sertleştirip güçlendirmiş, metabolik olarakta yağ yakan bir yapıya sahip belli ki zaten doğuştan.

Yağ oranının az olması iyi ama kafadan 6 10 kilo arası kas kütlesi almadıkça ve özellikle kanat sırt çalışıp omuz çalışıp genişletmedikçe vücudunu, zargana gibi gezer böyle. Dar omuzlar sıfır kanat, sıfır sırt üçgenimsi bir görünüm vermez insana. Bu adamın yapacağı da fazla birşey yok aslında, zor gelişir o şekilde artık, genetik yapısının buna müsait olduğunu düşünmüyorum. Yani bu kendini yırtsa parçalasa bir Hugh Jackman vücudu çıkartamaz bu build den artık. Bitmiş olayı, budur yani.

İtici gelmesinin sebebi de bu, hacim yok, güçlü den ziyade uzun kollu orangutan havası var, gövdeye bir bakın, dikdörtgen bir kutu gibi kolları çıkartınca. Tamam bir VİN DİESEL bir Dwayne Johnson ( The Rock ) olmaya kasmaya gerek yok hacim diye de...Zaten nereye oluoyoruz adamların hayatı vücut geliştirme.

Buna manken fiziği diyorlar, incecik... Kendilerinden başka pek kimsenin beğeneceğini sanmıyorum, zarafet ve incelik diyecekseniz de bunu da güçlü duran hacimli duran bir fizikte elde etmelisiniz, bu bildiğin erken gelişmiş ergen vücudu, lisede çok vardı benzerleri...

Benim gördüğüm, hedef olarak koyulabilecek en ideal vücutlardan biri Hugh Jackman da var. Tabii ona öyle 2 3 senede ulaşamazsınız. Adam yıllardır spor yapıyor, 40 yaşında. İlk X men çıktığında da bu tipitipten kat kat iyiydi, giderek daha da iyi oldu. ilk X men filmi çıkalı da 12 13 sene rahat olmuştur. Varın düşünün siz, kaç senedir düzenli idman yaptığını...Hem kalıp var, hem estetik, hem güçlü, sert ve parçalı duruyor fiziği. Ondan fazlası da Bulk a girer zaten iyice ki, bence GORİL olmanın peşinde koşmak saçmalık.

T Shirt ten pek belli etmese ve VİN DİESEL ayısından gözden kaçsada FAST and FURİOUS yıldızı ( sarışın olan yarışçı ) PAul Walker da da bence ideal bir fizik var.

Bu elemanda estetik falan da yok, kütük gibi dümdüz.

Bir de üst gövdeyi Öküz gibi yapıp bacakları çırpı olanlar var ki, ne kadar komik durduklarından haberleri bile yok.

geçiniz bunları , kıskanmayın adamı